Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina

Podobam mu się czy nie

Polecane posty

Gość Ewelina

Od jakiegoś czasu (miesiąca), spotykam się z facetem. Twierdzi, że mu zależy, ale miał trudne przeżycia i trudno mu zaufać. Chce się spotykać, codziennie się odzywa, ale czuję w głębi duszy, że niezbyt mu zależy. Zwykle to ja podtrzymuję rozmowę albo przenoszę ją na 'głębsze' tory, zadaję więcej pytań. On nawet nie inicjuje kontaktu fizycznego. Czy słuchać intuicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Często się spotkacie? Jaki jest jak się widujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przekonalam się wiele razy ze intuicja NIGDY nie zawodzi. Miesiąc czasu i zadnej fizycznej bliskości? Nie pocałował Cie? Czyli nie pociagasz go a spotyka się z Toba z braku laku, pewnie żeby nie czuc się takim samotnym, może Cie lubi ale to tyle. Bycmoze kocha byla i odchorowuje poprzedni zwuazek. Jakbys mu się na prawdę podobała to juz by do czegoś doszło, niekoniecznie byłyby deklaracje ale fizyczna bliskosc na pewno bo nie mógłby się powstrzymać. Miej honor i odpusc go sobie, bo predzej czy później on Cie oleje, najpewniej wtedy jak znajdzie taka która na prawdę go zauroczy a z nia juz pójdzie wszystko szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

1-2 razy na tydzień. Mieliśmy tydzień przerwy, bo wyjechałam. Twierdził, że nie chciał mnie spłoszyć kontaktem fizycznym, ale zgadzam się, że to wygląda tak, że jestem z braku laku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Intuicji. Po coś ja mamy przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa2
38 minut temu, Gość Ewelina napisał:

1-2 razy na tydzień. Mieliśmy tydzień przerwy, bo wyjechałam. Twierdził, że nie chciał mnie spłoszyć kontaktem fizycznym, ale zgadzam się, że to wygląda tak, że jestem z braku laku. 

Nawet sie nie calowaliscie? Po miesiacu? Cos z nim nie tak. Moze pedal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
8 minut temu, Gość Gosciowa2 napisał:

Nawet sie nie calowaliscie? Po miesiacu? Cos z nim nie tak. Moze pedal?

No właśnie nie wiem. Zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Nie lubi samotności i karmi swoje ego Twoim zainteresowaniem z naciskiem ze masz oczekiwania. Odpuść sobie. Nie jest ciekawy Twojego życia, raczej niezbyt czuły. Taka poczekalnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządny

Może jest porządny a nie taki rozwiązły jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trudne przeżycia i dziwne zachowanie, za mało masz problemów? 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×