Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On2897

Jestem bliski śmierci

Polecane posty

Gość On2897

Mam 28 lat i jestem coraz bliżej śmierci.  Próbowałem się chwycić różnych rzeczy, ale one nawet zawiodły. Doświadczyłem w życiu zauroczenia, zakochania ( nie związku) Cyber mocno perwersyjnego seksu wyrafinowanego z fabułą imperium Rzymu w tle. Przestudiowałem różne religie świata, przeszedłem drogę nauk tajemnych, wtajemniczenia okultystycznego. Doświadczyłem prawdziwej przyjaźni między mną a moim kumplem, z którym się znam od szkoły podstawowej. Przestudiowałem wszystkie dziedziny prawa, sztuki malarstwa, literatury, filmowej, muzycznej. Widziałem największe dzieła w historii, i mnie rozczarowały.  Doznałem transcendencji przez co stworzyłem jeden z największych dramatów wszech czasów w literaturze, czyli dzieło ostateczne. Zrozumiałem, że życie ludzkie nie ma żadnego sensu, że wszystko jest przemijalne, łącznie nawet ze sztuką. Religie, mity, nadają sens życiu ludzkiemu. Zostało mi jeszcze stracić prawictwo z prostytutką.  Jestem coraz bliżej śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołemdżi

St Germain 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
4 godziny temu, Gość Ołemdżi napisał:

St Germain 😱

Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocna w gębie

To jesteś slabeuszem,skoro tylko jakieś pieprzone otoczki Cię interesują. Filozofie,religie i kultury to nie są najlepsze i najważniejsze filary naszej ...ej egzystencji. Najważniejszy jest Twój instynkt, odruch życia,  to ,co czujesz pomimo zasad , bajeczek o bozi i konwenansow. 

Ps. Twój tekst brzmi szumnie i patetycznie, jakbyś był na manii wielkosciowej. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
22 minuty temu, Gość Mocna w gębie napisał:

To jesteś slabeuszem,skoro tylko jakieś pieprzone otoczki Cię interesują. Filozofie,religie i kultury to nie są najlepsze i najważniejsze filary naszej ...ej egzystencji. Najważniejszy jest Twój instynkt, odruch życia,  to ,co czujesz pomimo zasad , bajeczek o bozi i konwenansow. 

Ps. Twój tekst brzmi szumnie i patetycznie, jakbyś był na manii wielkosciowej. Hehe

Czyli gra w nędze życia. Dzięki.  Jestem świadomy swojej wielkości i genialności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan81

Nie mam z tym problemu ze UMRE NIEDLUGO NA 100% tylko wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocna w gębie

Też nie mam problemu, żebym umarła. Myślę o tym każdego dnia i ważę na szali co ważniejsze: moje uczucia czy bliskich . I narazie tych drugich chcę oszczędzić. To byłby dla nich cios. Marzę o tym,by się zabić i,żeby nikt nie zaplakal, nie odczuł tego w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka

U mnie było prawie identycznie 🙂 z tą różnicą, że prawo zostawiłam w spokoju podchody były ale jakoś mnie to irytowało. Cóż może kiedyś jeszcze do tego wrócę.

Też miałam po tym wszystkim wrażenie nicości, beznadziejności itd. nawet sama zgłosiłam się do psychiatryka, bo byłam ciekawa jak tam jest.

I nagle błysk, jest coś czego nie umiem, coś z czym mam problem stało się to na tyle istotne, że przewartościowałam wszystko po raz chyba setny ale i chyba ostatni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odkryłeś przemijaie i poczułeś beznadzieje. Miewam dni kiedy dobitnie czuje bezsens życia, rodze dziecko które umrze, patrzę na budynek który zburzą, na pomnik babci który zlikwidują i religie też znikną i tradycje i kultury i wspomnienia. Ludzkość cała kiedyś też zniknie, wszystko w swoim tempie przesuwa się nad przepaść i wszystko tam trafi. Na początku było nic i na końcu też będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka

Najważniejszy jest balans, próba utrzymania wszystkiego w miarę na poziomie w każdej dziedzinie życia uważać żeby szala zbytnio się nie przechylała.

Myślę, że koło życia ci pomoże 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gkoj

Zaru...j sobie to inaczej spojrzysz na świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
11 minut temu, Gość Gkoj napisał:

Zaru...j sobie to inaczej spojrzysz na świat!

Musiałbym sobie znaleźć kochankę,  a jako samotnik, introwertyczny to  już wolę pójść do prostytutki. Przed śmiercią chcę zasmakować trochę seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×