Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skołowana

Zdradza czy nie?

Polecane posty

Gość Skołowana

Z mężem jeszcze przed ślubem było bardzo dużo seksu - kilka razy dziennie, aż czasami miałam ochotę na chodzby dzień przerwy. Znów jak mieliśmy dzień przerwy to miałam wrażenie że tydzień się nie kochamy.

Kiedy urodziło nam się dziecko, no wiadomo na początku pół roku nie można.

Ale kiedy okres prenatalny minął powiedział że jestem luźna no ok. Rozmawialiśmy o tym, że potrzeba czasu żeby wszystko wróciło do normy.

Z czasem seksu było coraz mniej i mniej teraz jesteśmy 8 lat po ślubie i on twierdzi że nie potrzebuje seksu 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdradza. Ale Ty i tak w to nie uwierzysz. A on i tak się nie przyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honda

Jakie pół roku ?6 tygodni po porodzie jeśli jest wszystko ok! Nie mam pojęcia czy Cię zdradza, widzę że Twoj maż jest egoistą, on nie potrzebuje ok,A Ty? Gdzie w tym wszystkim jesteś Ty! Porozmawiaj z mężem, być może kogoś ma, być może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

Autorko chętnie dyskretnie uzupełnię ci braki, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wymyslona historyjka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana

Żadna wymyślona historyjka.

Jakiś czas temu pomyślałam że to może rutyna zaproponowałam kilka różności 😒 nie pomogło, nowa piękna! Czarna bielizna nie pomogło 😒 kiedy czasami na niego zerkam jak jest w samej bieliźnie to on się bardzo skurczył. Może to jakieś problemy natury zdrowotnej? Od dłuższego czasu dokuczają mu hemoroidy, nie dał się namówić na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
45 minut temu, Gość Honda napisał:

Jakie pół roku ?6 tygodni po porodzie jeśli jest wszystko ok! Nie mam pojęcia czy Cię zdradza, widzę że Twoj maż jest egoistą, on nie potrzebuje ok,A Ty? Gdzie w tym wszystkim jesteś Ty! Porozmawiaj z mężem, być może kogoś ma, być może nie.

Pomyłka nie okres prenatalny 😂 tylko połóg. No u mnie zalecili pół roku bo miałam komplikacje, ale nie wytrzymaliśmy tak długo jak już było wszystko ok to chyba zaledwie dwa miesiące minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, problem może w tym leżeć. Czy, gdy się kochaliśce, masowałaś mu okolice odbytu? Jeśli tak, to może obawia się tego... krępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
2 minuty temu, Souledge napisał:

Uuu, problem może w tym leżeć. Czy, gdy się kochaliśce, masowałaś mu okolice odbytu? Jeśli tak, to może obawia się tego... krępuje?

Nie wiem możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Skołowana napisał:

Nie wiem możliwe

Można wyłączyć tę część pieszczot, tylko rozmowa. Spróbuj, zapewnij, że tam nie będziesz. Moja mi nie pozwala tam ja dotykać, choć ostatnio na więcej pozwala, wiem, co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana

Ale bardziej mnie zastanawia dlaczego nie chcę rozmawiać i podać konkretnej przyczyny. Myślę że coś ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana

Wogole najczęściej odwraca się odemnie zadkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gentleman 😀 a tak na poważnie: no już tylko szczera rozmowa, domysły są zawsze domysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
2 minuty temu, Souledge napisał:

Gentleman 😀 a tak na poważnie: no już tylko szczera rozmowa, domysły są zawsze domysłami.

No tak, ale już tyle razy próbowałam z nim rozmawiać i on się wykreca i nie chce. Przecież nie zmuszę go na siłę do rozmowy, już zaczynam wariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

Spytaj go czy gdy zrobisz estetykę ginekologiczną, czyli zwężenie pochwy to czy będzie chciał uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

I może spróbuj go zaskoczyć lodem - będzie szedł do kuchni, a Ty nagle klękniesz, ściągniesz mu spodnie i zrobisz loda. Jak zacznie się wyrywać, gdy tylko złapiesz za rozporek klęcząc, to nic nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
3 minuty temu, Gość bourky napisał:

Spytaj go czy gdy zrobisz estetykę ginekologiczną, czyli zwężenie pochwy to czy będzie chciał uprawiać seks

Sama o tym myślałam dawno temu, powiedziałam mu o tym a on na to że nie widzi potrzeby. A może kasy mu było szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
3 minuty temu, Gość bourky napisał:

I może spróbuj go zaskoczyć lodem - będzie szedł do kuchni, a Ty nagle klękniesz, ściągniesz mu spodnie i zrobisz loda. Jak zacznie się wyrywać, gdy tylko złapiesz za rozporek klęcząc, to nic nie pomoże. 

Z tym też jest różnie niby lubi ale czasami to bez kija nie podchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

To porozmawiaj z nim czy mu się coś w Tobie nie podoba. Może brzuch został po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
16 minut temu, Gość bourky napisał:

To porozmawiaj z nim czy mu się coś w Tobie nie podoba. Może brzuch został po ciąży?

No właśnie nie, nie został. Zawsze był bardzo o mnie zazdrosny i nawet to się zmieniło. 

Jedyne co mu się nie podobało to decyzja o obcięciu włosów, więc ich nie obcięłam chociaż mam ich trochę dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima

Hemoroidy. Może on odkrył, że woli facetów. Od częstego seksu analnego też się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
Przed chwilą, Gość Zima napisał:

Hemoroidy. Może on odkrył, że woli facetów. Od częstego seksu analnego też się pojawiają.

😂😂😂

Uwierz, że i o to pytałam, powiedział że pewnie mam gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima

To zainstaluj w domu, samochodzie kamerkę. GPS. Sprawdź lokalizację w telefonie. Wygraj mu program szpiegowski. Śledź go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

Skłam, że kogoś poznałaś i się wahasz, bo ten mężczyzna bardzo Cię adoruje i boisz się, że możesz mu ulec i go zdradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana

Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? Jeśli on się nie wiem może mną znudził to ja nigdy nie znajdę tak dobrego w tych sprawach faceta. Chociaż był moim pierwszym to jestem tego pewna w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Zima napisał:

To zainstaluj w domu, samochodzie kamerkę. GPS. Sprawdź lokalizację w telefonie. Wygraj mu program szpiegowski. Śledź go.

tak to robią psychopaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
4 minuty temu, Gość Zima napisał:

To zainstaluj w domu, samochodzie kamerkę. GPS. Sprawdź lokalizację w telefonie. Wygraj mu program szpiegowski. Śledź go.

Już nawet dzisiaj o tym myślałam, ale on mówi gdzie jedzie ciągle dzwoni i mówi że już wraca albo czy ma coś kupić po drodze, często z resztą mnie że sobą zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana
4 minuty temu, Gość bourky napisał:

Skłam, że kogoś poznałaś i się wahasz, bo ten mężczyzna bardzo Cię adoruje i boisz się, że możesz mu ulec i go zdradzić

Tzn mam go WKU**ic? No nie wiem czy to dobry pomysł, czy skutek nie będzie odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Przybrał po prostu rolę osiadłego męża. Sam pewnie nie wie do końca co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

Ja w swoim związku miałam kryzys i właśnie takie wkur..nie pomogło, bo czuł się zagrożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×