Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

JEM SE RYŻ NA ŚNIADANIE Z CUKREM I CYNAMONEM BO ZAPOMNIAŁEM WCZORAJ WIECZOREM WYJĄĆ CHLEB Z ZAMRAŻALNIKA

Polecane posty

Gość gosc

i nie miałem co jeść na śniadanie to se ugotowałem ryż i bardzo smaczne to jest, na kolacyjke też se chyba zrobie chociaż chleb już zdąży sie rozmrozić do wieczora ale zasmakował mi ten ryżyk i na obiad też dziś będzie ryż z ćwiartką z kurczaka za 2,59zł/kg jedno udko i podudzie i na jutro jeszcze taką samą porcje bede miał bo zara robie se obiad na 2 dni

zrobie se w sosie curry, podsmaże kure, dosypie na patelke pół łyżeczki curry i jedną małą cebulke w kostkie pokrojono, przesmaże, podleje szklanko wody, dam soli pieprzu, przykryje i niech sie dusi kurak z 30-40minut a potem zaciągne sos zaklepką z mąki wody i do tego dogotuje ryż i proste tanie jedzenie jak ta lala a do tego se zjem buraczki ze słoika bo mam wlasne ze 40 słojów mam bo uprawiałem sam buraki i przerabiałem je

no i ten obiad będzie na 2 dni a koszt porcji nie przekracza 2zł

a taki piwosz za to samo zapłaci w barze 12, to ja se wole sam ugotować i dycha w suchym

Gość hac

Smakosz, pracujesz już gdzieś czy nadal siedzisz w domu?

Gość SMAKOSZ
2 minuty temu, Gość hac napisał:

Smakosz, pracujesz już gdzieś czy nadal siedzisz w domu?

UTKNĄŁEM NA DRZEWIE ... SIEDZĘ TAM JUŻ KILKA DNI A NA POSIŁKI ŁAPIE BOCIANY I JE SMAŻĘ NA STOPIE .

Gość gosc

aha jeśli chodzi o ten ryż to mam go z caritasu z programu operacyjnego na lata 2014-2020 i mam też makaron muszelki i kasze gryczaną po kilka opakowań z wszystkiego, miałem też puszki rybne z caritasu ale już zjadłem, aha i jeszcze olej mam jedną butelke z caritasu

Gość Leszek
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

aha jeśli chodzi o ten ryż to mam go z caritasu z programu operacyjnego na lata 2014-2020 i mam też makaron muszelki i kasze gryczaną po kilka opakowań z wszystkiego, miałem też puszki rybne z caritasu ale już zjadłem, aha i jeszcze olej mam jedną butelke z caritasu

Kupiłem w lesie słoiki a w nich jest chleb . Mogę go upiec 

Gość Leszek
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Mnie wspiera zakonnica bez nóg i rak i dała mi za darmo słoik z chlebem . Mogę go upiec czy jak tam chce 

Gość gosc
23 minuty temu, przem 1991. napisał:

Smakosz piwosz ciężko pracuję i nie ma czasu siedzieć przy garach jak ty

ale ty za to masz czas a i tak ci sie nie chce nic robić

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować