Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlewicki marcin

Jestem w fatalnej pozycji bo jestem za słaby na atrakcyjne panny ale za dobry na brzydkie i dlatego jestem sam

Polecane posty

Gość chlewicki marcin

Zdałem sobie sprawę z tego, ze jestem w beznadziejnej sytuacji... i na zawsze bede samotny poniewaz:

kobiety ktore mi sie podobaja (i nie mowie w cale o takich 10/10) tylko takie po prostu zwyczajne, bez mega zawodu, zarobkow, zwykle dziewczyny-tyle ze ładne, spoko sylwetka, ładna twarz itp.. na mnie nigdy nie polecą bo nie jestem bogaty ani nie mam wygladu mega kozaka  a tylko takie mnie kreca, nie potrafie się zmuszac do kobiet, ktore ani procenta mnie nie podniecaja i nie podobaja mi się.

nie moge powiedziec, bo mialem kilka razy powodzenie u kobiet-ale wlasnie u takich ze zdecydowanie nizszej polki wyglądowej.. a mnie to nie kreci, nie moge sie przelamac, laska po prostu musi mnie podniecac- chociaz minimalnie, ale musi..

i tym sposobem bede samotny na zawsze (zreszta cale zycie praktycznie bylem, poza jednym zwiazkiem- który był jakąś paranoją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne, że chemia musi być, wielu facetów tego nie rozumie, ale ja jestem kobietą, więc Cię rozumiem, bez chemii to nie związek tylko układ z braku laku, to krzywdzące nie tylko dla Ciebie, ale i dla drugiej strony, przed którą musiałbyś udawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Najwidoczniej jesteś z ligi tych, które ci sie nie podobają. Kobiety potrafią realnie ocenić swoje szanse i nie startują do kolesia z wyższej ligi wugladowej. Bo wygląd nie zawsze jednak idzie w parze z prawdziwą wartością danej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz, mysle ze 90% roboty to urok osobisty

znam takich mezczyzn, ktorzy wygladaja tak ze zrobilo by Ci sie slabo a maja takie kobiety ze nie uwierzylbys ze sa z nimi bez zadnych korzysci materialnych lub prestizowych, a jednak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×