Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tadeo

Internet i telewizja w Kielcach

Polecane posty

Gość tadeo

Szukam sensownej oferty.

Najlepiej wszystko w jednej firmie. Net - minimum 200 MB/s, a TV - zależy mi na podstawowych kanałach. Nie muszę mieć żadnych kanałów premium.

Byle tylko usługa działała stabilnie. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekss

Ale gdzie konkretnie w Kielcach? To nie jest wioska. W różnych częściach miast możesz trafić na różne oferty. Nie istnieje firma, która wszędzie jest dostępna - tyczy się to głównie netu, bo z telewizją raczej nie powinniście mieć nigdzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeo

No to co mam zrobić, żeby to sprawdzić? Rozumiem, że to nie jest jakieś tajne narzędzie i możemy to gdzieś sami sprawdzić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekss

PanWybierak. Przez porównywarkę to sprawdzasz. Trzeba tylko podać adres i wybrać rodzaj usługi. Wtedy na liście masz wyświetlone wyłącznie te oferty, które są dla ciebie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeo

Raczej co do tego nie ma reguły, bo miałem już internet ze spółdzielni i działał super, a miałem z Plusa i był dramat. 

radekss - skąd pewność, że te dane są zgodne z prawdą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekss

Sprawdzałem i wszystko się zgadzało. Jeśli masz wątpliwości, to przecież możesz sprawdzać to ręcznie, co nie? Nikt ci w tym przeszkadzać nie będzie. Przecież wiadomo, że oferty ciągle się zmieniają, ale u nich na liście masz zawsze datę z dzisiaj lub z dnia poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

Posiadam ofertę Toyanet1000, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×