Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze ja jestem

Wiele bym dał aby rolę między kobietą a facetem się zamieniły w kontaktach między płciowych

Polecane posty

Gość moze ja jestem

Oj wiele bym dał, aby tak na jakiś czas relacje ddamsko-męskie się zamieniły, jesli chodzi o podrywanie, o łatwość w nawiązywaniu relacji o seks itp

żeby to kobiety musiały regularnie non stop polowac na faceta bo są wiecznie samotne, zeby to one regularnie dostawały kosza, zeby to one ciągle gniły w celibacie bo zaden facet niechciałby ich wyr0chac... , jak ja bym chciał , boze, dlaczego to takie niesprawiedliwe?

serio, bardzo zaluje, ze nie ma juz czasow jak dawno dawno temu, ze kobieta byla traktowana tylko i wyłącznie jako przedmiot, ktory facet sobie wybiera i ona nie ma zadnych praw. wtedy brałbym taką kobiete, r0chalbym ile wlezie i niemialaby prawa nawet mi sie przeciwstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
8 minut temu, Gość moze ja jestem napisał:

Oj wiele bym dał, aby tak na jakiś czas relacje ddamsko-męskie się zamieniły, jesli chodzi o podrywanie, o łatwość w nawiązywaniu relacji o seks itp

żeby to kobiety musiały regularnie non stop polowac na faceta bo są wiecznie samotne, zeby to one regularnie dostawały kosza, zeby to one ciągle gniły w celibacie bo zaden facet niechciałby ich wyr0chac... , jak ja bym chciał , boze, dlaczego to takie niesprawiedliwe?

serio, bardzo zaluje, ze nie ma juz czasow jak dawno dawno temu, ze kobieta byla traktowana tylko i wyłącznie jako przedmiot, ktory facet sobie wybiera i ona nie ma zadnych praw. wtedy brałbym taką kobiete, r0chalbym ile wlezie i niemialaby prawa nawet mi sie przeciwstawić

Kobiety radzą sobie lepiej z samotnością i celibatem, więc tu by się nic nie zmieniło. Natomiast Ciebie non stop wyzywano by od k u r e w, pytano, kiedy weźmiesz ślub i musiałbyś w razie wpadki nie tylko łożyć kasę na dziecko, ale też osobiście je wychowywać i chodzić w ciąży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja jestem
22 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Kobiety radzą sobie lepiej z samotnością i celibatem, więc tu by się nic nie zmieniło. Natomiast Ciebie non stop wyzywano by od k u r e w, pytano, kiedy weźmiesz ślub i musiałbyś w razie wpadki nie tylko łożyć kasę na dziecko, ale też osobiście je wychowywać i chodzić w ciąży.

 

no więc odpowiadam ci, ze chcialbym aby role sie zamienily, kobieta, ktora cale zycie by dostawala kosze od facetów, nigdy praktycznie by nie byla wyr0chana, to by doslownie wariowała.. trafilaby do psychiatryka bez dwóch zdań

wy sobie W TYM SWIECIE  lepiej radzicie bo zdajecie sobie po prostu sprawe, ze w kazdej chwili moglibyscie kogos miec, lub miec seks.. gdyby jednak byloby to dla was nie do osiągniecia to byscie wszystkie sie pozabijały, taka prawda

raz na jakis dlugi czas, czyli jedna na milion kobiet, trafi sie samotna stara panna.. widac jak jej odbija, po prostu chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja jestem

aha i jeszcze jedno , a ty myslisz, ze my nie mamy presji "starego kawalerka" ? u mnie kobiety w pracy to sie doslownie ze mnie i jeszcze paru starycch kawalerów dosłownie smieje, mimo, ze w pracy mamy np najlepsze wyniki to mają nas za nieudacznikow WLASNIE DLATEGO ZE JESTESMY SAMOTNI

rodzina tez non stop opdczas jakis spotkan rodzinnych dopytuje, kiedy w koncu kogos bede mial itp.. 

a znajomi ktorzy mają kobiety, zony mają mnie za ostatniego lamusa-tylko dlatego , ze jestem samotny, mimo ze poza tym w zyciu jakos leci.. 

uwazam nawet ze stary kawaler ma o wiele wiele gorzej niz taka panna-bo ona chociaz moze sie r0chac bez problemu co jakis czas i nie narzeka na nude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Po co takie coś autir istnieje? Kolejny który przynosi wstyd męskiej rasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
20 minut temu, Gość moze ja jestem napisał:

no więc odpowiadam ci, ze chcialbym aby role sie zamienily, kobieta, ktora cale zycie by dostawala kosze od facetów, nigdy praktycznie by nie byla wyr0chana, to by doslownie wariowała.. trafilaby do psychiatryka bez dwóch zdań

wy sobie W TYM SWIECIE  lepiej radzicie bo zdajecie sobie po prostu sprawe, ze w kazdej chwili moglibyscie kogos miec, lub miec seks.. gdyby jednak byloby to dla was nie do osiągniecia to byscie wszystkie sie pozabijały, taka prawda

raz na jakis dlugi czas, czyli jedna na milion kobiet, trafi sie samotna stara panna.. widac jak jej odbija, po prostu chora psychicznie

A ty zdrowy popiierdoleńcu? Powinni cie dawno zamknąć w zakładzie. To co wypisujesz to dopiero chore arystocwelesie. Mam.ochotę ci zaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greger
11 minut temu, Gość Facet napisał:

A ty zdrowy popiierdoleńcu? Powinni cie dawno zamknąć w zakładzie. To co wypisujesz to dopiero chore arystocwelesie. Mam.ochotę ci zaj...

arystocweles to cie r0cha codziennie w d0pe, zaloze sie ze robicie sobe pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość moze ja jestem napisał:

Oj wiele bym dał, aby tak na jakiś czas relacje ddamsko-męskie się zamieniły, jesli chodzi o podrywanie, o łatwość w nawiązywaniu relacji o seks itp

żeby to kobiety musiały regularnie non stop polowac na faceta bo są wiecznie samotne, zeby to one regularnie dostawały kosza, zeby to one ciągle gniły w celibacie bo zaden facet niechciałby ich wyr0chac... , jak ja bym chciał , boze, dlaczego to takie niesprawiedliwe?

serio, bardzo zaluje, ze nie ma juz czasow jak dawno dawno temu, ze kobieta byla traktowana tylko i wyłącznie jako przedmiot, ktory facet sobie wybiera i ona nie ma zadnych praw. wtedy brałbym taką kobiete, r0chalbym ile wlezie i niemialaby prawa nawet mi sie przeciwstawić

Jakbys wiele miał to byś nie miał problemów z kobietami. Co byś oddał za zamianę ról, ani urody, ani ciekawej osobowości, ani  kasy nie masz, to co byś dał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość greger napisał:

arystocweles to cie r0cha codziennie w d0pe, zaloze sie ze robicie sobe pale

Jesteś goownem ludzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość greger napisał:

arystocweles to cie r0cha codziennie w d0pe, zaloze sie ze robicie sobe pale

Skończ cweles jęczeć, ty granacie z pensją w wysokości zasiłku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
3 godziny temu, Gość moze ja jestem napisał:

Oj wiele bym dał, aby tak na jakiś czas relacje ddamsko-męskie się zamieniły, jesli chodzi o podrywanie, o łatwość w nawiązywaniu relacji o seks itp

żeby to kobiety musiały regularnie non stop polowac na faceta bo są wiecznie samotne, zeby to one regularnie dostawały kosza, zeby to one ciągle gniły w celibacie bo zaden facet niechciałby ich wyr0chac... , jak ja bym chciał , boze, dlaczego to takie niesprawiedliwe?

serio, bardzo zaluje, ze nie ma juz czasow jak dawno dawno temu, ze kobieta byla traktowana tylko i wyłącznie jako przedmiot, ktory facet sobie wybiera i ona nie ma zadnych praw. wtedy brałbym taką kobiete, r0chalbym ile wlezie i niemialaby prawa nawet mi sie przeciwstawić

Gdybyśmy zamienili się rolami to modliłbyś się żeby znaleźć kobietę, która nie chce tylko wykorzystać Twojego ciała. I wkurzały by Cię te żałosne podrywy "Lala, chodź do mnie" i kłamstwa tylko po to żeby zaru/chać. 

Jeśli tak bardzo chciałbyś wrócić do czasów kiedy kobiety nie mają żadnych praw to najpierw żeby ją mieć musiałbyś coś takiej kobiecie zaproponować - pieniądze, pozycję, nazwisko. A raczej żadnego z tych nie masz.

Na szczęście te czasy minęły bezpowrotnie. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
28 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Gdybyśmy zamienili się rolami to modliłbyś się żeby znaleźć kobietę, która nie chce tylko wykorzystać Twojego ciała. I wkurzały by Cię te żałosne podrywy "Lala, chodź do mnie" i kłamstwa tylko po to żeby zaru/chać. 

Jeśli tak bardzo chciałbyś wrócić do czasów kiedy kobiety nie mają żadnych praw to najpierw żeby ją mieć musiałbyś coś takiej kobiecie zaproponować - pieniądze, pozycję, nazwisko. A raczej żadnego z tych nie masz.

Na szczęście te czasy minęły bezpowrotnie. Nie pozdrawiam.

Dałbym wiele zeby laski chcialy się ze mna ciągle r0xhac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
23 minuty temu, Gość Autor napisał:

Dałbym wiele zeby laski chcialy się ze mna ciągle r0xhac

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Gów/no prawda. Tak Ci się wydaje. Podobałoby się przez pierwszych parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość moze ja jestem napisał:

- zeby to one ciągle gniły w celibacie bo zaden facet niechciałby ich wyr0chac... , jak ja bym chciał , boze, dlaczego to takie niesprawiedliwe?

- bardzo zaluje, ze nie ma juz czasow jak dawno dawno temu, ze kobieta byla traktowana tylko i wyłącznie jako przedmiot, ktory facet sobie wybiera i ona nie ma zadnych praw. wtedy brałbym taką kobiete, r0chalbym ile wlezie i niemialaby prawa nawet mi sie przeciwstawić

 

Jestem pewien, że pogląd drugi nie ma żadnego związku z twoim cierpieniem z powodu punktu pierwszego. 

/Sarkazm wyłącza się dopiero od poniżej

 

Na serio ludzie zatracili zdolność próby dialogu i zrozumienia drugiej strony w większości konfliktów. Ani kobiety ani faceci nie chcę zrozumieć i wziąć poprawki na trudności społeczne jak i biologiczne wynikające z bycia tą płcią, którą oni akura nie są. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×