Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Żeby rooochać nie będąc typowym przystojniaczkiem trzeba MOCNO obniżyć standardy

Polecane posty

Gość Realista

Tylko co to za przyjemność z roochania jakichś pasztetów czy totalnych przeciętniar bez żadnego seksapilu?

To już chyba lepiej dać sobie spokój i marszczyć freda w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Ale tobie żaden pasztet nie da frajerze. Zejdz na ziemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerger

szkoda, ze nei mam zadnej atrakcyjnej znajomej ktora jest ..., bylby sklonny jej tak dawac 100zl raz na tydzien zeby ja dobrze wypi3rd0lic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
4 minuty temu, Gość gregerger napisał:

szkoda, ze nei mam zadnej atrakcyjnej znajomej ktora jest ..., bylby sklonny jej tak dawac 100zl raz na tydzien zeby ja dobrze wypi3rd0lic

Nie ma frajerek 😂 

Plac po stawkach rynkowych albo trzep freda bazylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny

Żal mi was 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny

Żal mi was 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one też musiałyby

one też musiałyby mocno obniżyć standardy aby z tobą się przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

Życie kolego życie. Ja też byłem z kobietą jakiś czas ale z dnia na dzień odeszła do innego bez słowa.Dobrze że mam mocną psychikę bo bym chlał przez tydzień i nie chodził do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka__
4 godziny temu, Gość Realista napisał:

Tylko co to za przyjemność z roochania jakichś pasztetów czy totalnych przeciętniar bez żadnego seksapilu?

To już chyba lepiej dać sobie spokój i marszczyć freda w spokoju

to co za przyjemnosc kobiet z roochanie pasztetow jesli chodzi o facetow? Ble...to juz lepiej samej sie realizowac jiz brac brzydala...

 

...nijcie sie w leb 

 

Milosc to nie tylko roochanie. I nie wylicza ani wygladu ani to czy ktos jest bogatym czy nie. Najwyrazniej większość facetów nie potrafi byc zakochani uczuciowo,kochaja tylko tym co maja miedzy nogami dlatego maja taki problem z kobietami,bo kobiety nie chca byc jak lalki z sexshopu-jak przedmiot do wyroochania i tyle.

Dlatego kobiety wybieraja,juz raz napisalam gdzies. Wybieraja,bo wiele z was nie nadaje sie na partnera,nie dlatego ze ktos jest malo przystojny czy malo kasiasty. Charakter ujowy. A  jak masz charakter ujowy to jestes stracony. Bo żadna kobieta nie chce takiego mężczyzny...Mężczyzna ma kochać w łóżku ale i sercem,a nie utasem..mylicie pojęcia,dla was miłość prawie nie istnieje...przykre,ale na szczęście znam,mało przypadków,ale istnieja mężczyźni którzy naprawdę szanują i traktują kobiety dobrze. Co za ironia że ten jeden uchodzi za przystojniaka,gdzie więkdzość mniej przystojnych napisałoby że zdradza,że taki i owaki. A ci właśnie mniej urodziwi zdradzają,traktuje kobiety zle. Śmiać mi się chce jak płaczecie z samotnośći,którą sami sobie fundujecie zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Olka__ napisał:

to co za przyjemnosc kobiet z roochanie pasztetow jesli chodzi o facetow? Ble...to juz lepiej samej sie realizowac jiz brac brzydala...

 

...nijcie sie w leb 

 

Milosc to nie tylko roochanie. I nie wylicza ani wygladu ani to czy ktos jest bogatym czy nie. Najwyrazniej większość facetów nie potrafi byc zakochani uczuciowo,kochaja tylko tym co maja miedzy nogami dlatego maja taki problem z kobietami,bo kobiety nie chca byc jak lalki z sexshopu-jak przedmiot do wyroochania i tyle.

Dlatego kobiety wybieraja,juz raz napisalam gdzies. Wybieraja,bo wiele z was nie nadaje sie na partnera,nie dlatego ze ktos jest malo przystojny czy malo kasiasty. Charakter ujowy. A  jak masz charakter ujowy to jestes stracony. Bo żadna kobieta nie chce takiego mężczyzny...Mężczyzna ma kochać w łóżku ale i sercem,a nie utasem..mylicie pojęcia,dla was miłość prawie nie istnieje...przykre,ale na szczęście znam,mało przypadków,ale istnieja mężczyźni którzy naprawdę szanują i traktują kobiety dobrze. Co za ironia że ten jeden uchodzi za przystojniaka,gdzie więkdzość mniej przystojnych napisałoby że zdradza,że taki i owaki. A ci właśnie mniej urodziwi zdradzają,traktuje kobiety zle. Śmiać mi się chce jak płaczecie z samotnośći,którą sami sobie fundujecie zachowaniem.

A skąd wiesz że nie zdradza, do łóżka mu zaglądasz? Taki przystojny to ma bardzo szybko sexx bez uganiania się więc nawet byś się nie zorientowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Naturę ciężko oszukac, wiele przystojnych jest i jak juz tacy sa maja z reguly mnostwo nowych partnerek.. czasem taki los :classic_huh:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Natura jest bez sensu, skoro morda jest tak ważna to po co rodzą się ludzie z brzydką twarzą... niech już yebnie meteor w te śmieszną planete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Olka__ napisał:

Najwyrazniej większość facetów nie potrafi byc zakochani uczuciowo,kochaja tylko tym co maja miedzy nogami dlatego maja taki problem z kobietami,bo kobiety nie chca byc jak lalki z sexshopu-jak przedmiot do wyroochania i tyle.

To raczej większość kobiet nie potrafi być zakochana. Wybieracie tylko przystojniaków i nic innego się dla was nie liczy. To wy myślicie tym, co macie między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Olka__ napisał:

Dlatego kobiety wybieraja,juz raz napisalam gdzies. Wybieraja,bo wiele z was nie nadaje sie na partnera,nie dlatego ze ktos jest malo przystojny czy malo kasiasty. Charakter ujowy. A  jak masz charakter ujowy to jestes stracony. Bo żadna kobieta nie chce takiego mężczyzny...Mężczyzna ma kochać w łóżku ale i sercem,a nie utasem..mylicie pojęcia,dla was miłość prawie nie istnieje...przykre,ale na szczęście znam,mało przypadków,ale istnieja mężczyźni którzy naprawdę szanują i traktują kobiety dobrze. Co za ironia że ten jeden uchodzi za przystojniaka,gdzie więkdzość mniej przystojnych napisałoby że zdradza,że taki i owaki. A ci właśnie mniej urodziwi zdradzają,traktuje kobiety zle. Śmiać mi się chce jak płaczecie z samotnośći,którą sami sobie fundujecie zachowaniem.

Tak? To wyjaśnij mi jak to jest, że ja kocham sercem, na seksie mi w ogóle nie zależy, szanuję i dobrze traktuję kobiety, nigdy bym nie zdradził i dbałbym o ukochaną, a mimo to żadna kobieta nie jest mną zainteresowana tylko dlatego, że nie wyglądam jak di Caprio czy inny Brad Pitt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To raczej większość kobiet nie potrafi być zakochana. Wybieracie tylko przystojniaków i nic innego się dla was nie liczy. To wy myślicie tym, co macie między nogami.

Kiedyś gdzieś czytałem że kobity chcą przystojnych bo jak przystojny zapłodni to są ładne dzieci szczególnie córki po ojcach tylko że nie bierze pod uwagę że może zostać samotną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Tak? To wyjaśnij mi jak to jest, że ja kocham sercem, na seksie mi w ogóle nie zależy, szanuję i dobrze traktuję kobiety, nigdy bym nie zdradził i dbałbym o ukochaną, a mimo to żadna kobieta nie jest mną zainteresowana tylko dlatego, że nie wyglądam jak di Caprio czy inny Brad Pitt?

😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka25
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To raczej większość kobiet nie potrafi być zakochana. Wybieracie tylko przystojniaków i nic innego się dla was nie liczy. To wy myślicie tym, co macie między nogami.

Nic bardziej mylnego. Kobiety są skłonne do bycia z mniej urodziwym facetem,pokazać Ci przykłady? Kolezanka z pracy wzięła takiego...faceta...że nawet facet by się zastanawiał skąd taki pasztet taką upę wyrwał? A no tak,to przykład że kobiety NIE patrzą na wygląd. To wy patrzycie : ma być bardzo cycata,tylek wielki,szczupla,wlosy do pasa i milion innych wymagań. I nie piszcie że tak nie jest bo jest. Może ty nie patrzysz,tak samo inne nie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Olka25 napisał:

Nic bardziej mylnego. Kobiety są skłonne do bycia z mniej urodziwym facetem,pokazać Ci przykłady? Kolezanka z pracy wzięła takiego...faceta...że nawet facet by się zastanawiał skąd taki pasztet taką upę wyrwał? A no tak,to przykład że kobiety NIE patrzą na wygląd. To wy patrzycie : ma być bardzo cycata,tylek wielki,szczupla,wlosy do pasa i milion innych wymagań. I nie piszcie że tak nie jest bo jest. Może ty nie patrzysz,tak samo inne nie patrzą.

Nie odpisuj. To aspergerowiec. Nie przegada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka25
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Tak? To wyjaśnij mi jak to jest, że ja kocham sercem, na seksie mi w ogóle nie zależy, szanuję i dobrze traktuję kobiety, nigdy bym nie zdradził i dbałbym o ukochaną, a mimo to żadna kobieta nie jest mną zainteresowana tylko dlatego, że nie wyglądam jak di Caprio czy inny Brad Pitt?

na seksie Ci w ogole nie zalezy? Yy...

Co do Ciebie to nie skomentuję tego,bo miałbyś szansę ale u Ciebie nie wygląd a charakter minusuje...niestety...jesteś zbyt zakompleksiony,uczepliwy,uparty nadd jednym zdaniem. KOBIETY NIE PATRZĄ TAK NA WYGLĄDA JAK WY,mówię,gdyby tak było 90% z was nie miałoby partnerek bo poprostu większość was nie ma ,,takiego typowego wyglądu modela".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

To dlaczego kobiety dają kosza niskim,brzydalom i grubasom którzy mają super charaktery a wolą przystojniaków ze "zrytymi beretami" ?

No odpowiedz mi  !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość ŁYSY1979 napisał:

To dlaczego kobiety dają kosza niskim,brzydalom i grubasom którzy mają super charaktery a wolą przystojniaków ze "zrytymi beretami" ?

No odpowiedz mi  !!!

Bo nikt nie pisze o skrajnościach jakie podajesz. Przeciętny nie znaczy karzeł z garbem...co za ułomy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
11 minut temu, Gość ŁYSY1979 napisał:

To dlaczego kobiety dają kosza niskim,brzydalom i grubasom którzy mają super charaktery a wolą przystojniaków ze "zrytymi beretami" ?

No odpowiedz mi  !!!

a dlaczego faceci dają kosza niskim,brzydszym grubaskom z trądzikiem,albo laskom z małymi piersiami,w ogole plaskiej,z twarzą 3/10 skoro WY TACY skłonni do dawania szans prawie wszystkim kobietom? No? Odpowiedz mi!!

Poza tym to ze przystojny nie znaczy ze uj i ma zryty beret,to wlasnie wy,brzydale i przecietniacy wyzej sracie niz upe macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie odpisuj. To aspergerowiec. Nie przegada. 

A ta znowu wszystkim aspergera wmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
22 minuty temu, Gość Olka25 napisał:

Nic bardziej mylnego. Kobiety są skłonne do bycia z mniej urodziwym facetem,pokazać Ci przykłady? Kolezanka z pracy wzięła takiego...faceta...że nawet facet by się zastanawiał skąd taki pasztet taką upę wyrwał? A no tak,to przykład że kobiety NIE patrzą na wygląd. 

To nie przykład, a wyjątek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
24 minuty temu, Gość Olka25 napisał:

To wy patrzycie : ma być bardzo cycata,tylek wielki,szczupla,wlosy do pasa i milion innych wymagań. I nie piszcie że tak nie jest bo jest. Może ty nie patrzysz,tak samo inne nie patrzą.

Może niektórzy tak, ale dla mnie ważniejszy jest charakter.

22 minuty temu, Gość Olka25 napisał:

na seksie Ci w ogole nie zalezy? Yy...

Co do Ciebie to nie skomentuję tego,bo miałbyś szansę ale u Ciebie nie wygląd a charakter minusuje...niestety...jesteś zbyt zakompleksiony,uczepliwy,uparty nadd jednym zdaniem.

Charakter nie minusuje, bo kobiety mnie odrzucają zanim ten charakter poznają, tak więc musi chodzić o wygląd. Nie jestem zakompleksiony ani uparty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A ta znowu wszystkim aspergera wmawia...

Nie wszystkim. Tylko tobie. Mala różnica nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wszystkim. Tylko tobie. Mala różnica nie?

No właśnie nie tylko mi. Masz jakieś kompleksy na tym punkcie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Olka25 napisał:

na seksie Ci w ogole nie zalezy? Yy...

Co do Ciebie to nie skomentuję tego,bo miałbyś szansę ale u Ciebie nie wygląd a charakter minusuje...niestety...jesteś zbyt zakompleksiony,uczepliwy,uparty nadd jednym zdaniem. KOBIETY NIE PATRZĄ TAK NA WYGLĄDA JAK WY,mówię,gdyby tak było 90% z was nie miałoby partnerek bo poprostu większość was nie ma ,,takiego typowego wyglądu modela".

Kobiety bardziej patrzą na wygląd niż mężczyźni więc przestań pisać te brednie o charakterze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

No właśnie nie tylko mi. Masz jakieś kompleksy na tym punkcie czy co?

Tobie. Po prostu widzę co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie życie, swój do swego ciągnie 🙂 Przystojny facet ma prawo mieć wymagania - ma powodzenie, może w kobietach przebierać, więc wybiera najlepsze "egzemplarze". Nie widzę w tym nic dziwnego. Zaskakuje mnie natomiast olbrzymia pycha mało atrakcyjnych facetów - sami wyglądacie mega nieciekawie, ale te przeciętnej urody kobiety traktujecie jak zera i nimi gardzicie. Mężczyźni są krytyczni i podli podczas oceniania kobiecej aparycji, chociaż sami prezentują się gorzej niż ziemniaki. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się pogrążacie, gdy publicznie wydajecie takie opinie. Aż chciałoby się rzec: "Przyganiał kocioł garnkowi". Zarówno ładna jak i ta trochę mniej atrakcyjna by nie chciała takiego faceta nawet opluć, więc o jakim ruc....aniu Ty człowieku mówisz? Każda kobieta wolałaby sobie sama zrobić "dobrze" niż zmuszać się do stosunku z męskim oblechem, więc weź się po prostu nie kompromituj 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×