Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skolq

Rozwala mnie fakt, że panienki wrzucają na potrafle społecznosiowe często fotki na których w ogole nie wyglądają tak jak w realu

Polecane posty

Gość Skolq

Już dosłownie kilka razy spotkałem się z taką sytuacją, że kobieta-która w realu jest mocno delikatnie mówiąc przeciętna.. na którą się po prostu nie zwraca uwagi idąc ulicą, taka wiecie.. 4/10 załóżmy , w internecie np na FB czy insta ma fotki gdzie wygląda naprawde atrakcyjnie.. i tak sobie teraz mysle, jakbym z taką bajerował przez neta i potem w realu zobaczył ją prawdziwą to czułbym mega niesmak i dyskomfort..

dlaczego one tak zakłamują rzeczywistosc? przeciez to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Jesteś kompletnym imbecylem. Zdjęcie jest 2d a osoba w rzeczywistości 3D. Obraz zawsze bedzie znieksztalcony. Ale co taki tluk i bazyl może wiedzieć na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

to na jakie portale Ty wchodzisz? ja jestem normalna i moje kolezanki normalne 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerge
42 minuty temu, Gość Proste napisał:

Jesteś kompletnym imbecylem. Zdjęcie jest 2d a osoba w rzeczywistości 3D. Obraz zawsze bedzie znieksztalcony. Ale co taki tluk i bazyl może wiedzieć na ten temat? 

czy ty jestes  normalna? mozna wrzucic normalne fotki ktore odzwierciedlaja w stu procentach jak ktos wyglada

, a kobiety maja to do siebie ze wrzucaja fotki na ktorych potrafia wygladac mega zaje.biscie i nie widac ich tuszy a  w realu maja przecietne twarze i sa np otyle

ps. ch0j ci w d0p3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy one wrzucają te zdjęcia po to żeby się z Tobą umawiać? No nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy one wrzucają te zdjęcia po to żeby się z Tobą umawiać? No nie sądzę.

I to jest sedno sprawy. 

One nie wrzucają tych fotek dla ciebie autorze, tylko dla atrakcyjnego samca alfa, więc zluzuj majty bo popuscisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alezwastepepipy
12 minut temu, Gość Proste napisał:

I to jest sedno sprawy. 

One nie wrzucają tych fotek dla ciebie autorze, tylko dla atrakcyjnego samca alfa, więc zluzuj majty bo popuscisz. 

hahaha no super.. i taki gosc patrzy na fotki i mowi o super panna.. potem spotkanie w realu i jest MEGA ROZCZAROWANIE a laska nie wie o co chodzi ze typ uciekl.. no brawo, genialne

ciekawe jakbyscie szm@ty zareagowaly, gdybym sie opisal jako wysoki ladny bogacz a przyszedlbym jako niski grubas w brudnych ciuchach.. no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość alezwastepepipy napisał:

hahaha no super.. i taki gosc patrzy na fotki i mowi o super panna.. potem spotkanie w realu i jest MEGA ROZCZAROWANIE a laska nie wie o co chodzi ze typ uciekl.. no brawo, genialne

ciekawe jakbyscie szm@ty zareagowaly, gdybym sie opisal jako wysoki ladny bogacz a przyszedlbym jako niski grubas w brudnych ciuchach.. no ciekawe

To głupie tzipy, nie ogarniają tego, odpowiedzą że to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdemaskowane idą w zaparte jakby same wierzyły w swoją mistyfikację i w domu nie miały lusterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×