Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Weźcie mi wytłumaczcie jak to jest ???

Polecane posty

Gość Gość

Dzisiaj przeczytałam w Super Expressie, że Janusz Korwin-Mikke człowiek który ma miliony na koncie kupuje na bazarze skarpetki za 2zł ??? 

Gość Gosc

No i co z tego? Ma sobie kupować skarpetki ze złota? Jest oszczędny, to i ma pieniądze. A biedota jak ma 100zl w portfelu to r o z p i e r d o l i na skarpetki po 100zl i się będzie jarać że interes życia zrobila.

Gość Gość

Ma miliony bo nie rozwala kasę na prawo i na lewo. co zlego jest w skarpetkach z bazaru? Musi mieć od projektanta? Ja zauwazylam,że ludzie za jacyś zakompleksieni i muszą mieć znany znaczek na wszystkim. Mam koleżankę, która siedzi w długach po uszy ale logo musi byc. 

Gość Idjdn

Moja kolezanka moze nie ma milionow, ale dobrze zarabia i mowi, ze nie chce sie wciagnac w kupowanie paskow za 1000zl i torebek za 6000zl, wiec jak ma taka mysl to przelewa te kase na np.chore dziecko

Gość Gość

Jest skąpy i tyle. Typowy dusigrosz. Właśnie jak masz mało pieniędzy,  kupuj rzeczy dobre, nie byle co, do kilkukrotnego użycia. Nie na darmo Niemcy mawiają- jesteś biedny , kup Mercedesa ( auto trwałe i nie psujące się).

Gość O matko!

A kto czyta Super Express 😂

Gość O matko!
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest skąpy i tyle. Typowy dusigrosz. Właśnie jak masz mało pieniędzy,  kupuj rzeczy dobre, nie byle co, do kilkukrotnego użycia. Nie na darmo Niemcy mawiają- jesteś biedny , kup Mercedesa ( auto trwałe i nie psujące się).

Gdyby był skąpy, to by chodził w zacerowanych 🙄

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak, na pewno się nie psuje i pewnie benzyny też nie trzeba dolewać,tylko na powietrze jeździ 🤣

Jak jesteś biedny to jeździsz komunikacja miejską. No ale standardowe polskie myślenie jest takie, żeby się zadłużyć po uszy na tego mercedesa i żeby sąsiadowi z zazdrości d u p a pękła. Biedota zawsze musi dowartościować się logiem i droga furą. 

Gość kiszorak

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się