Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia

Jestem nastolatka a dzialam jak odstraszacz

Polecane posty

Powiedzcie mi, czy jestem już odgórnie skazana na porażkę? 

Jestem grubą 19 latka z mnóstwem rozstępów, cellulitu i plamek na ciele. 

Moja samoakceptacja sięga dna. 

Mam jeszcze szansę, żeby poznać w życiu co to miłość i seks? Czy już zawsze będę działała jak odstraszacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez.nas.wy

Najpierw musisz sama siebie akceptować żeby inni też cię akceptowali. Seks przyjdzie z czasem.  Nie wszyscy faceci lubią chude patyczaki.   Bierz się za siebie i głowa do góry. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Bez.nas.wy napisał:

Najpierw musisz sama siebie akceptować żeby inni też cię akceptowali. Seks przyjdzie z czasem.  Nie wszyscy faceci lubią chude patyczaki.   Bierz się za siebie i głowa do góry. 

 

A co z moim zniszczonym cialem? Je tez zaakceptują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez.nas.wy

No nie każdy ma ciało jak modelka..  a dwa że ty masz dopiero 19 lat i jeszcze wiele możesz zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Bez.nas.wy napisał:

No nie każdy ma ciało jak modelka..  a dwa że ty masz dopiero 19 lat i jeszcze wiele możesz zmienić. 

Tak, ale chodzi o sam fakt tego, ze nawet nikt na mnie nie spogląda:( nigdy nikogo nie miałam, to dobijające 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom
16 minut temu, zosia napisał:

Powiedzcie mi, czy jestem już odgórnie skazana na porażkę? 

Jestem grubą 19 latka z mnóstwem rozstępów, cellulitu i plamek na ciele. 

Moja samoakceptacja sięga dna. 

Mam jeszcze szansę, żeby poznać w życiu co to miłość i seks? Czy już zawsze będę działała jak odstraszacz?

Chętnie bym Ci pokazał co to seks, ale niestety bez miłości. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Tom napisał:

Chętnie bym Ci pokazał co to seks, ale niestety bez miłości. 

 

Dzięki! Ale chyba ten pierwszy raz chce przeżyć w/z milości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom
Przed chwilą, zosia napisał:

Dzięki! Ale chyba ten pierwszy raz chce przeżyć w/z milości 😉

I chwała Ci za to 🙂 myślę że znajdzie się ten odpowiedni. Chwila cierpliwości 🙂 Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Tom napisał:

I chwała Ci za to 🙂 myślę że znajdzie się ten odpowiedni. Chwila cierpliwości 🙂 Powodzenia.

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plamki-to może dermatolog coś pomoże, część z nich na pewno nie jest widoczna na co dzień. Celulit też można maskować. Dobierz odpowiedni strój, zmień może fryzurę, przetestuj w domu kilka rodzajów makijażu. To może pomóc w zmianie samooceny. Polecam sport żeby ciekawie no i pożytecznie spędzić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo osób czeka dłużej niż 19 lat na pierwszy stosunek i GRUBO dłużej niż 19 lat na prawdziwą, a co dopiero trwałą, miłość.

 

Nie dołuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VKE napisał:

Mnóstwo osób czeka dłużej niż 19 lat na pierwszy stosunek i GRUBO dłużej niż 19 lat na prawdziwą, a co dopiero trwałą, miłość.

 

Nie dołuj się. 

Dziękuję! Wiem, że tez są takie osoby i nie jestem sama, ale brak jakiegokolwiek przebłysku, że mogłabym wejść w jakiś zwiazek naprawde jest dobijające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu osób jest. Osoby które wychodzą z takiego okresu zdołowania czasem pozostają zdołowane, a czasem stają się wartościowszymi ludźmi. 

Nie łam się, pamiętaj, że życie to więcej niż ten jeden aspekt. Możesz mieć pasję lub interesujące hobby i sama przez to stać się interesująca. 

Parę punktów :

- Atrakcyjność to nie tylko wygląd, również dla facetów (chociaż, niestety, jest wielu dla których to 80-95% atrakcyjności)

- NIektórzy mogą zwracać silniejsze uczucie na więź emocjonalną niż przeciętny pociąg fizyczny. 

- Wciąż możesz z biegiem lat stać się atrakcyjniejsza niż jesteś, również fizycznie. 

- Są meżczyźni którym tego typu wady nie przeszkadzają (panie o większej wadze mają wybór od akceptujących poprzez wielbicieli po, niestety, zupełnych fetyszystów. Na szczęście tylko tej ostatniej grupy musisz się wystrzegać). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VKE napisał:

Dla wielu osób jest. Osoby które wychodzą z takiego okresu zdołowania czasem pozostają zdołowane, a czasem stają się wartościowszymi ludźmi. 

Nie łam się, pamiętaj, że życie to więcej niż ten jeden aspekt. Możesz mieć pasję lub interesujące hobby i sama przez to stać się interesująca. 

Parę punktów :

- Atrakcyjność to nie tylko wygląd, również dla facetów (chociaż, niestety, jest wielu dla których to 90-95% atrakcyjności)

- NIektórzy mogą zwracać silniejsze uczucie na więź emocjonalną niż przeciętny pociąg fizyczny. 

- Wciąż możesz z biegiem lat stać się atrakcyjniejsza niż jesteś, również fizycznie. 

- Są meżczyźni którym tego typu wady nie przeszkadzają (panie o większej wadze mają wybór od akceptujących poprzez wielbicieli po, niestety, zupełnych fetyszystów. Na szczęście tylko tej ostatniej grupy musisz się wystrzegać). 

Wow, dziękuję za tak rozbudowaną i ważna dla mnie wiadomość. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Przede wszystkim pamiętaj, złe myśli, negatywna samoopinia i ciągłe dołowanie się będą w tobie pozostawać i utrudniać innym zauważenie Twojej wartości. Trzeba ciągle wykazywać pewny optimizm, lub spokój i racjonalizm, lub inną własną metodę wewnętrznej walki z tym żeby te naleciałości skutecznie wymywać. 

 

Ja niestety jestem prawię dekadę starszy od ciebie już, więc nie będę Ci nucił, że jakbym był w twoim wieku to bym z tobą próbował, ale ktoś kto jak najbardziej spróbuje przyjdzie - albo ty go wyłowisz - o ile przypadkowo sama się nie przekonasz, że nie masz co na to liczyć i zawsze będziesz sama i bezwartościowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, zosia napisał:

A co z moim zniszczonym cialem? Je tez zaakceptują? 

Dziewczyno nie przejmuj się. Co ty myślisz że wszyscy  faceci lubią chude laski. To nieprawda są tacy co lubią grube, grupsze i bardzo grube. Przyjdzie czas na ciebie ze znajdziesz faceta. Być cierpliwa. Ja jestem przykładem. Jestem gruba mam roztepy. W wieku 24 lat poznałam faceta który mnie kocha taką jaka jestem. Nie załamuje się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VKE napisał:

Nie ma sprawy. Przede wszystkim pamiętaj, złe myśli, negatywna samoopinia i ciągłe dołowanie się będą w tobie pozostawać i utrudniać innym zauważenie Twojej wartości. Trzeba ciągle wykazywać pewny optimizm, lub spokój i racjonalizm, lub inną własną metodę wewnętrznej walki z tym żeby te naleciałości skutecznie wymywać. 

 

Ja niestety jestem prawię dekadę starszy od ciebie już, więc nie będę Ci nucił, że jakbym był w twoim wieku to bym z tobą próbował, ale ktoś kto jak najbardziej spróbuje przyjdzie - albo ty go wyłowisz - o ile przypadkowo sama się nie przekonasz, że nie masz co na to liczyć i zawsze będziesz sama i bezwartościowa. 

Będę starala sie taka być. Dziękuję❤

(( nie chce zwracać uwagi moich rówieśników, wolę straszych, ale to tak w tajemnicy)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyno nie przejmuj się. Co ty myślisz że wszyscy  faceci lubią chude laski. To nieprawda są tacy co lubią grube, grupsze i bardzo grube. Przyjdzie czas na ciebie ze znajdziesz faceta. Być cierpliwa. Ja jestem przykładem. Jestem gruba mam roztepy. W wieku 24 lat poznałam faceta który mnie kocha taką jaka jestem. Nie załamuje się. 

Gratuluje! I dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zosia napisał:

(( nie chce zwracać uwagi moich rówieśników, wolę straszych, ale to tak w tajemnicy)) 

Ja osobiście stosuję zasadę od 2-3 lat młodsza do 12-13 lat starsza, więc nie będę krytykował 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, VKE napisał:

Ja osobiście stosuję zasadę od 2-3 lat młodsza do 12-13 lat starsza, więc nie będę krytykował 😄

Uff haha. Nie chciałabym, żeby spadła na mnie fala krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ileś lat jak zyskasz doświadczenie i będziesz wiedzieć czy lubisz być delikatnie zawstydzana gadkami, możemy to skrytykować, a na razie rób jak uważasz za słuszne, choć nie polecam skreślać równieśników bo to jednak najłatwiejsza grupa pierwszego kontaktu dla dziewczyn. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, VKE napisał:

Za ileś lat jak zyskasz doświadczenie i będziesz wiedzieć czy lubisz być delikatnie zawstydzana gadkami, możemy to skrytykować, a na razie rób jak uważasz za słuszne, choć nie polecam skreślać równieśników bo to jednak najłatwiejsza grupa pierwszego kontaktu dla dziewczyn. 😁

Nie dogaduje sie z nimi na płaszczyźnie intelektualnej. Ale to nic, może serio nie warto ich przekreślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika

Możesz sie nie dogadywac, masz prawo, ale w twoim wieku sa tez inni ludzie ktorzy nie dogadaja sie z nimi, ale z toba juz tak. 

 

Niekoniecznie ich spotkasz, ale moze tak sie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem BI

Tez jestem gruba. Mam 23 lata.  Swój pierwszy raz miałam z koleżanką i jej mężem. Ona wiedziała że chce stracić dziewictwo, więc dała mi propozycje na którą się zgodziłam. Było super. Teraz  gdy się spotykamy we dwie na  "pogaduchy"  to zawsze robimy sobie dobrze. W trójkącie już nie powtarzaliśmy.  

Może spróbuj tak jak ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mhmam problem
21 minut temu, Gość Jestem BI napisał:

Tez jestem gruba. Mam 23 lata.  Swój pierwszy raz miałam z koleżanką i jej mężem. Ona wiedziała że chce stracić dziewictwo, więc dała mi propozycje na którą się zgodziłam. Było super. Teraz  gdy się spotykamy we dwie na  "pogaduchy"  to zawsze robimy sobie dobrze. W trójkącie już nie powtarzaliśmy.  

Może spróbuj tak jak ja 🙂

Chciałbym kochać się z tobą, żebyś nie miała męskiego doświadczenia tylko pod okiem kobiety. Na pewno masz wiele do odkrycia i zaoferowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, zosia napisał:

Powiedzcie mi, czy jestem już odgórnie skazana na porażkę? 

Jestem grubą 19 latka z mnóstwem rozstępów, cellulitu i plamek na ciele. 

Moja samoakceptacja sięga dna. 

Mam jeszcze szansę, żeby poznać w życiu co to miłość i seks? Czy już zawsze będę działała jak odstraszacz?

Mam dwie koleżanki, obie w podobnym wieku, już ponad 30, obie podobnej urody: niskie, nieszczególnie śliczne, grubawe.  Jedna bez chłopa od zawsze, jakieś kilka raptem przypadkowych przygód po dużej ilości alkoholu, gdy nie ma brzydkich kobiet, a ta druga... Drugi mąż, co chwilę jakiś kochanek, faceci się lepią jak muchy do niej. 

To nie tylko wygląd, to przede wszystkim charakter i nastawienie. Jak będziesz miała podejście, że nic się nigdy nie uda, to... się nie uda. Uwierz, że jesteś fajna, młoda, zayebista i będzie zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się

Zastanawiam się czy nie ma facetów cierpiących z tego powodu, że żadna dziewczyna na nich latami nie spojrzy.

Rozejrzyj się. Może zobacz kogoś, kto czeka na spojrzenie. Ty akurat potrafiłabyś takiego "nieszczęśnika" zrozumieć. Może cierpi bardziej od ciebie. Może najbardziej brak mu ciepła w sensie psychicznym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Powiem Ci prawdę. Znam faceta co chodzi z taką brzydulą jak nic, śmieją się z niego a to dlatego że może nie jest atrakcyjna ale świetna w łóżku. Po prostu się na tym zna. Więc wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×