Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alze

Samotność w sieci...

Polecane posty

Bo tak na prawdę zawsze jesteśmy sami. Niby Rodzina jest wokół nas, ale odczuwam samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za dużo wolnego czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdz pasje I to co daje ci szczescie bedac samemu/samej. Wtedy to uczucie odejdzie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veracruz
Dnia 20.11.2019 o 16:18, Gray123 napisał:

Znajdz pasje I to co daje ci szczescie bedac samemu/samej. Wtedy to uczucie odejdzie😉

Na pasje trzeba mieć czas i hajs, niestety zawsze ma się tylko jedno lub drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć
8 godzin temu, Gość veracruz napisał:

Na pasje trzeba mieć czas i hajs, niestety zawsze ma się tylko jedno lub drugie

Bez przesady z tą kasą. Au nikt nie jest aż tak zajęty żeby nie znaleźć czasu na to, co lubią. Problem w tym, że nie wiedzą ci lubią robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adios
2 godziny temu, Gość gośćć napisał:

Bez przesady z tą kasą. Au nikt nie jest aż tak zajęty żeby nie znaleźć czasu na to, co lubią. Problem w tym, że nie wiedzą ci lubią robić

w takim razie są nudnymi głąbami i nic z nich nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć

 

35 minut temu, Gość adios napisał:

w takim razie są nudnymi głąbami i nic z nich nie będzie

Raczej zaplątani w pesymiźmie, nie pójdą nigdzie, bo po co, do kina samemu to głupio, do biblioteki też nie bo książek czytać nie lubią. Co takim doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Temat brzmi  "samotność w sieci". Ja tam nie wiem, ale porady jak pozbyć się tego uczucia w realu mijają się z tematem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

To świetny film . Robi  wrażenie . Cielecka znakomita .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odczuwam samotność, mimo posiadania znajomych w sieci.
Owszem, popiszę z kimś, co 2-3 dni, a maile co dzień, znalazłem też w sieci kobietę, która pozwoli się zwierzyć, pożalić, ale to nie to co w realnym świecie.
Czasem wygadam się w realu, komuś z rodziny, ale jednak wyjść na imprezę, nie ma z kim.

Do nowego związku mi się nie spieszy, a na to żeby się tylko zaprzyjaźnić żadna z pytanych kobiet się nie zgodziła.
Teraz jestem na etapie spotykania na imprezach tych samych ludzi i już powoli chcę spotkać te same osoby, żeby znów zamienić kilka słów z realna osobą. Nie mogę się doczekać jutrzejszego wieczoru, bo znów impreza w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Jack445 napisał:

Ja odczuwam samotność, mimo posiadania znajomych w sieci.
Owszem, popiszę z kimś, co 2-3 dni, a maile co dzień, znalazłem też w sieci kobietę, która pozwoli się zwierzyć, pożalić, ale to nie to co w realnym świecie.
Czasem wygadam się w realu, komuś z rodziny, ale jednak wyjść na imprezę, nie ma z kim.

Do nowego związku mi się nie spieszy, a na to żeby się tylko zaprzyjaźnić żadna z pytanych kobiet się nie zgodziła.
Teraz jestem na etapie spotykania na imprezach tych samych ludzi i już powoli chcę spotkać te same osoby, żeby znów zamienić kilka słów z realna osobą. Nie mogę się doczekać jutrzejszego wieczoru, bo znów impreza w klubie.

I nie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×