Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gray123

Mam pytanie do was

Polecane posty

Jak kobieta mowi ze koniec Co was bardzo rani ale chce pogadac na drugi dzien poprzez telefon Bo kwestia odleglosci to moj brak reakcji bedzie wlasciwy? Bo ja czuje sie zimny teraz I Zero kontaktu. No jestem bezlitosny. Moze dac jej chwile I sie odezwac? Jak myslicie? Ja jestem na nie mimo ze zalezy mi na niej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gray123 napisał:

Jak kobieta mowi ze koniec Co was bardzo rani ale chce pogadac na drugi dzien poprzez telefon Bo kwestia odleglosci to moj brak reakcji bedzie wlasciwy? Bo ja czuje sie zimny teraz I Zero kontaktu. No jestem bezlitosny. Moze dac jej chwile I sie odezwac? Jak myslicie? Ja jestem na nie mimo ze zalezy mi na niej... 

Ja bym wykorzystała okazję do spokojnej dyskusji.  Gierki w tych okolicznościach nie przyniosą nic dobrego.

Może się okazać, że sprawa jeszcze nie jest przesądzona. I tego Ci zyczę.

Aha, na pewno nie rozmawiaj z nia w gniewie, przeczekaj i lekko ochłon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja bym wykorzystała okazję do spokojnej dyskusji.  Gierki w tych okolicznościach nie przyniosą nic dobrego.

Może się okazać, że sprawa jeszcze nie jest przesądzona. I tego Ci zyczę.

Aha, na pewno nie rozmawiaj z nia w gniewie, przeczekaj i lekko ochłon.

Dziękuje za odpowiedz. Slabo jest. Ona mowi ze kocha ale ze nie daje rady

Chodzi o odleglosc jak I moje problemy. Nie wiem czy to jest to. Ale wiele mi pomogla. A teraz zostawia. Czuje ze ja obarczylem... I tez już nie mam sily. Moze lepiej to zostawic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Nie można żyć domysłami. Najlepiej ale i najtrudniej rozmawia się w 4 oczy ale może tak by trzeba, jak dorośli ludzie. Niech że w końcu będzie tak, że bierzecie odpowiedzialność za to co się stało. Nie można zostawiać drugiej strony z jej niepewnością i domysłami. Wyłożyć " kawę na ławę ". Kto co czuje, jak czuję , co myśli, jakie ma plany, szczerze i bez owijania w bawełnę. Bo jeśli jest cień szansy , żeby to odwrócić , to warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisz do niej. Napisz, że nie możesz z nią porozmawiać po tym co ci powiedziała. Powiedz, że nie jesteś w stanie zamienić z nią słowa bo masz kołowrotek myśli i potrzebujesz chwili wytchnienia. A potem na spokojnie zobaczysz czego chcesz. Manipulacja jest fajna do czasu, dlatego nie rób takich akcji typu milczenie, karanie jej ciszą, upiększanie rzeczywistości, itp. Krótki komunikat jej wyślij, że chcesz przemyśleć to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to znaczy że ja obarczyleś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostaw ją, bab jest pełno wszędzie i każda ma dziurkę. One tylko patrzą na kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×