Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flexy

Kto się czuje samotny?

Polecane posty

Dla tłumów szczęśliwa a w duszy samotna....

Podpisze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VKE

Mnostwo osob sie czuje samotnych na ten czy inny sposob, z tych czy innych wzgledow. 

 

Wspieram ~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość VKE napisał:

Mnostwo osob sie czuje samotnych na ten czy inny sposob, z tych czy innych wzgledow. 

 

Wspieram ~!

Dziwne czasy nastały.Kazdy skupiony na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 39

Podpisuję pod tym.

Czuję się samotny bo pomimo tego że w pracy mam ciągle kontakt z ludźmi(praca w marketingu) to gdy wracam do domu lub mam wolne czuje kompletną pustke. Jestem w trakcie rozwodu i wrażenie że z nikim nie mogę porozmawiać czy poznać. 
Mam przyjaciół którzy mają swoje życie a ja mam poczucie winy że chce ich obarczać swoimi problemami czy tym że marzę o tym żeby porozmawiać o czymś ważnym dla mnie z osobą która chciałaby mnie wysłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlaczego nie udało ci się małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerge

wydaje mi sie, ze tak jak ja jestem samotny to nikt tutaj nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc321

Rozstałam się z facetem i mimo że to ja zakończyłam te realacje, ponieważ bardzo mnie ranił i oklamywac to ciągle za nim tęsknie.czuje pustkę, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Ciągle płaczę, czuję się samotna. Najbardziej boli mnie ze on nie okazał żadnych uczuć podczas rozstania, od razu zaczął imprezowac z innymi jakby nas nigdy nie było i jakby już o mnie zapomniał.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Marcin 39 napisał:

Podpisuję pod tym.

Czuję się samotny bo pomimo tego że w pracy mam ciągle kontakt z ludźmi(praca w marketingu) to gdy wracam do domu lub mam wolne czuje kompletną pustke. Jestem w trakcie rozwodu i wrażenie że z nikim nie mogę porozmawiać czy poznać. 
Mam przyjaciół którzy mają swoje życie a ja mam poczucie winy że chce ich obarczać swoimi problemami czy tym że marzę o tym żeby porozmawiać o czymś ważnym dla mnie z osobą która chciałaby mnie wysłuchać.

Znam to doskonale😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego nie udało ci się małżeństwo?

Byłam w związku.Nie miałam meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość gregerge napisał:

wydaje mi sie, ze tak jak ja jestem samotny to nikt tutaj nie jest

Napisz cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 39
21 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego nie udało ci się małżeństwo?

Zwyczajnie okazało się się że dałem sie wykorzystać kobiecie. Straciłem czas i pieniądze, do tego poczucie własnej wartości. 
Podobna sytuacja jak ktoś tu napisał jeszcze dobrze nie rozstaliśmy się a ona juz szalała po dykotekach z innymi, mówiąc mi prosto w twarz kiedy ja pakowałem swoje ostatnie rzeczy że wczoraj ru..ała się  z tym czy z tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość.

Kiedyś ktoś mi powiedział:

"Na samotność bowiem skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele".

I muszę dodać, że coś w tym jest (można to rozbudować bardzej...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
34 minuty temu, Gość Marcin 39 napisał:

Podpisuję pod tym.

Czuję się samotny bo pomimo tego że w pracy mam ciągle kontakt z ludźmi(praca w marketingu) to gdy wracam do domu lub mam wolne czuje kompletną pustke. Jestem w trakcie rozwodu i wrażenie że z nikim nie mogę porozmawiać czy poznać. 
Mam przyjaciół którzy mają swoje życie a ja mam poczucie winy że chce ich obarczać swoimi problemami czy tym że marzę o tym żeby porozmawiać o czymś ważnym dla mnie z osobą która chciałaby mnie wysłuchać.

Mam to samo

Pustka, poczucie osamotnienia 

Rady typu wyjdź gdzieś, zapomni jakoś nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gosc321 napisał:

Rozstałam się z facetem i mimo że to ja zakończyłam te realacje, ponieważ bardzo mnie ranił i oklamywac to ciągle za nim tęsknie.czuje pustkę, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Ciągle płaczę, czuję się samotna. Najbardziej boli mnie ze on nie okazał żadnych uczuć podczas rozstania, od razu zaczął imprezowac z innymi jakby nas nigdy nie było i jakby już o mnie zapomniał.. 

Przykre to bardzo.Podobno faceta się poznaje po tym jak kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 39
52 minuty temu, Gość Gosc321 napisał:

Najbardziej boli mnie ze on nie okazał żadnych uczuć podczas rozstania, od razu zaczął imprezowac z innymi jakby nas nigdy nie było i jakby już o mnie zapomniał.. 

Mam to samo, do tego nasze małżeństwo trwało 7 lat. Człowiek ma wrażnie że zna tą drugą osobę, jednak Twoje wyobrażenie to tylko wyidealizowany obraz Twojego partnera który nie ma odbicia w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość Marcin 39 napisał:

Zwyczajnie okazało się się że dałem sie wykorzystać kobiecie. Straciłem czas i pieniądze, do tego poczucie własnej wartości. 
Podobna sytuacja jak ktoś tu napisał jeszcze dobrze nie rozstaliśmy się a ona juz szalała po dykotekach z innymi, mówiąc mi prosto w twarz kiedy ja pakowałem swoje ostatnie rzeczy że wczoraj ru..ała się  z tym czy z tamtym.

Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 39
5 minut temu, flexy napisał:

Macie dzieci?

Na całe szczęście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Marcin 39 napisał:

Na całe szczęście nie.

To chyba dobrze.Musisz przejść tzw żałobę po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 39

Już jak dla mnie zbyt długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość Marcin 39 napisał:

Już jak dla mnie zbyt długo to trwa.

Podobno musi ninac pelen rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do pustego mieszkania za każdym razem mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos

Witam. Mam 36 lat i nigdy nie byłem w dłuższym związku. Praca prawie samemu, później tylko pusty dom. Nie ma się nawet do kogo odezwać. Niestety czuję się z tym coraz gorzej i tracę wiarę, że kiedykolwiek doświadczę miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos

Witam. Mam 36 lat i nigdy nie byłem w dłuższym związku. Praca prawie samemu, później tylko pusty dom. Nie ma się nawet do kogo odezwać. Niestety czuję się z tym coraz gorzej i tracę wiarę, że kiedykolwiek doświadczę miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×