Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeraża mnie lewactwo w przedszkolu syna. Halloween klepali kilka dni, ale Mikołajek przedszkole nie organizuje. Nie odnajduję się w takim swiecie.

Polecane posty

Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

 Halloween to jest stare celtyckie święto zmarłych jak nasze dziady i nie ma nic wspólnego z satanistami. Doucz się. Już widzę jak nie jesteś katoliczką. Kościelną propagandą walisz na kilometr ale w tych wypowiedziach wy zawsze jesteście "ateistami lub agnostykami" którzy szaleją za katolskimi zakazami i nakazami jako za polskimi wartościami. Te brednie to dzieciom na katechezie opowiadaj.

Nie masz racji, a pouczasz kogoś, kto ma o wiele większe pojęcie. Sam(a) się doucz. Tak, chodzi o stare celtyckie zagrywki satanistycznych kapłanów. A współcześnie nawet naczelny satanista i autor "Biblii Szatana" oficjalnie przyznaje, jak bardzo ważne jest Halloween dla satanistów. Siedzicie w tych komputerach i telefonach, a mimo wszystko tak mało wiecie o świecie, że macie czelność wyśmiewać kogoś, kto ignorantem nie jest. 

PS Ja również nie chodzę do kościoła, więc daruj sobie wmawianie, że przemawia przeze mnie katolicyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa

Hue hue od kiedy Amerykanie ( Halloween) to lewacy?Lewacy by ci kazali raczej  Dziadka Mroza albo rocznice Rewolucji Pazduernikowej obchodzić :):) Za komuny w PRL Halloween sie nie obchodziło, a Mikołajki owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie obraz się ale i halloween i mikolajki to czyste pogaństwo, żadne nie ma nic wspólnego z biblią i chrześcijaństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co te Mikołajki w sumie? Zawsze był jakiś kwas. Dzieciaki się losowały wzajemnie i miały sobie kupić coś do 20 zł. Co można za to kupić? Zawsze problem, ktoś się obrażał, dla rodziców też to był niepotrzebny wydatek. Albo te zbiórki na paczki świąteczne. Jedni dawali, bo pracowali, a część beneficjentów MOPS tylko wyciągała rączki, bo przecież dziecko nie jest winne temu, że pochodzi z biednej rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demka

Zamiast rozprawiać o "lewactwie" i robić z siebie męczennicę na siłę w internetach. To zapytaj wychowawczyni lub w dyrekcji dlaczego tak. Ja nie rozumiem takiego pustego szczekania w Internet, nie umiesz się odezwać w swoim interesie? Przecież płacisz za przedszkole. Skąd się tacy ludzie biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Juz lepiej meczennice niz chamke. Tobie tez ktos mowi, ze szczekasz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widocznie przedszkolanki to młodociane gówniary albo lewackie lesby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Halołin to starodawne święto druidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie masz racji, a pouczasz kogoś, kto ma o wiele większe pojęcie. Sam(a) się doucz. Tak, chodzi o stare celtyckie zagrywki satanistycznych kapłanów. A współcześnie nawet naczelny satanista i autor "Biblii Szatana" oficjalnie przyznaje, jak bardzo ważne jest Halloween dla satanistów. Siedzicie w tych komputerach i telefonach, a mimo wszystko tak mało wiecie o świecie, że macie czelność wyśmiewać kogoś, kto ignorantem nie jest. 

PS Ja również nie chodzę do kościoła, więc daruj sobie wmawianie, że przemawia przeze mnie katolicyzm.

W obu przypadkach macza palce diabełek. Zauważ, że w dzisiejszych świętach coraz mniej jest Jezuska.  Jego miejsce zajął mikołajek a otoczenie mikołajka to bałwanek, reniferki i inne zwierzątka, które się mnożą coraz zmyślniej. Prezenty, ozdoby, wyżerka, wszystko na potęgę. Czym to sie różni od Haloween. Ludziom chodzi tylko o gadżety, o scenerię i o imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixxi

Halloween jest ok, a wszystkie te katolickie szopki i święta powinni zakazać, a kościoły pozamykać. Najgorsza wigilia, na samą myśl rzygać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Po co te Mikołajki w sumie? Zawsze był jakiś kwas. Dzieciaki się losowały wzajemnie i miały sobie kupić coś do 20 zł. Co można za to kupić? Zawsze problem, ktoś się obrażał, dla rodziców też to był niepotrzebny wydatek. Albo te zbiórki na paczki świąteczne. Jedni dawali, bo pracowali, a część beneficjentów MOPS tylko wyciągała rączki, bo przecież dziecko nie jest winne temu, że pochodzi z biednej rodziny. 

Przecież w przedszkolu dzieci nie kupują sobie prezentów, tylko rodzice robią zrzute, przychodzi Mikołaj i on wręcza dzieciakom fanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooi

Jak ja nie znosze tych Mikołajek w szkole, przedszkolu, w pracy.Daje sie na ogol badziewiaste maskotki, z ktorymi nie wiadomo, co robic, albo slodycze, ktore sa niezdrowe, a przeciez dziecku nie odbierzesz. Tym bardziej,ze u nas w domu nie obchodzilo sie Mikolaja, prezenty byly tylko pod choinke.

Mnie wisi, czy ktos obchodzi Mikołajki czy Halloween, bylem ja nie musiała. A tak niestety  sie nie da. I to mnie wkurza.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalnie

"Nowoczesnym" polecam zapozanc sie z artykulem w waszym lewackim czasopismie. Skoro takie rzeczy nawet w lewackim, to powinniscie byc konsekwentni i jak na lewakow przystalo solidaryzowac sie z trescia :P

nesweek W Halloween składano ofiary z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalnie

newsweek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość paradoksalnie napisał:

"Nowoczesnym" polecam zapozanc sie z artykulem w waszym lewackim czasopismie. Skoro takie rzeczy nawet w lewackim, to powinniscie byc konsekwentni i jak na lewakow przystalo solidaryzowac sie z trescia 😛

nesweek W Halloween składano ofiary z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×