Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeraża mnie lewactwo w przedszkolu syna. Halloween klepali kilka dni, ale Mikołajek przedszkole nie organizuje. Nie odnajduję się w takim swiecie.

Polecane posty

Gość gość

Warszawa, przedszkole prywatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To przenies dziecko. Nie wiem gdzie problem. Na bank będą organizować zabawę choinkowa czy coś. U nas chcieli robic i mikołajki i zabawe choinkowa i sylwestrową... na każdą zabawę strój i prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mhmmm... Tak, na pewno 

W Polsce uciska się Katolików, prześladuje i nie respektuje ich świąt. Ojojoooj jakaś ty biedna. Wymyśl coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W przyszłym roku zgłoś się do rady rodziców i przeforsuj pomysł Mikołajek. Też by mi się to nie podobało, gdyby u mojego dziecka obchodzili Halloween a Mikołajek nie. Od razu zaznaczam, że jestem ateistką, obchodzimy w domu Halloween, ale też różne inne tradycje są u nas kultywowane, w tym Mikołajki. Pamiętam jak kochałam świąteczny nastrój grudnia jako dziecko. Ja bym nie odpuściła tak łatwo, spróbuj jeszcze pogadać z innymi rodzicami i przede wszystkim z radą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Płacisz niemałe pieniądze za przedszkole i wylewasz żale na "lewactwo" na forum zamiast iść do dyrekcji?

Kiedy Ja mam problem to tam idę, rozmawiam i załatwiam sprawy. No ale ja jestem dorosła, a Ty najwidoczniej urodzilaś dziecko sama będąc dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę wszędzie obchodzone są Mikołajki czy to państwowe czy prywatne przedszkole wiem co piszę bo zajmujemy się organizacją paczek świątecznych wysil sie bardziej jak chcesz prowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wierzę wszędzie obchodzone są Mikołajki czy to państwowe czy prywatne przedszkole wiem co piszę bo zajmujemy się organizacją paczek świątecznych wysil sie bardziej jak chcesz prowokowac

Pewnie że tak ,rodzice by zrobili kurz a wiater jakby bombelki paczek nie dostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pewnie że tak ,rodzice by zrobili kurz a wiater jakby bombelki paczek nie dostały

bo ty nie dostawales w dzieciństwie takich paczek nie, wcale!

teraz wszystko fuuu  i feee ale jak byles smarkaczem i dziad w czerwonym szlafroku, w przedszkolu czekoladę i princepolo rzucił to mało się nie osikałeś. Ty nie byłeś "bombelkiem" ty miałeś prawo do takiego dzieciństwa, a teraz 'Ojojoooj! co to się dzieje! bombelki paczki chcą gufnioki jedne!' Weź zamilcz cebulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram...

Helloween to okazja do przebieranek, i zabawy, Mikolajki to okazje do wyciagniecia lapy do rodzicow po prezenty dla dzieci... no bo jak to Mikolajki bez prezentu ?! 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

bo ty nie dostawales w dzieciństwie takich paczek nie, wcale!

teraz wszystko fuuu  i feee ale jak byles smarkaczem i dziad w czerwonym szlafroku, w przedszkolu czekoladę i princepolo rzucił to mało się nie osikałeś. Ty nie byłeś "bombelkiem" ty miałeś prawo do takiego dzieciństwa, a teraz 'Ojojoooj! co to się dzieje! bombelki paczki chcą gufnioki jedne!' Weź zamilcz cebulo.

Ty weź się lecz jak nie rozumiesz wpisu powyzej ja zrozumialam i nie piszę takich glupot wyzywajac kogoś od cebul 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty weź się lecz jak nie rozumiesz wpisu powyzej ja zrozumialam i nie piszę takich glupot wyzywajac kogoś od cebul 

No tak to jest jak ktoś pisanego tekstu nie rozumie  to do obrażania pierwszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mikołajki są w sumie bardziej kontrowersyjne niż haloween. Zwłaszcza jak dzieci kupują prezenty nawzajem i później odwieczny kwas, że ktoś kupił gorszy. Jest tu jakiś w miarę świeży temat, że dziecko szkołę chyba zmieni przez kwas po Mikołajkach. Ja pamiętam Mikołajki e swojego przedszkola, prezenty kupowali rodzice, wręczał "Mikołaj" , wszyscy dostali drobne upominki z paroma wyjątkami, jedna dziewczynka dostała mega drogi prezent i obiekt marzeń wszystkich dziewczynek.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

Płacisz niemałe pieniądze za przedszkole i wylewasz żale na "lewactwo" na forum zamiast iść do dyrekcji?

Kiedy Ja mam problem to tam idę, rozmawiam i załatwiam sprawy. No ale ja jestem dorosła, a Ty najwidoczniej urodzilaś dziecko sama będąc dzieckiem...

nie każdy lubi iśc i bić pianę bo nie będzie Mikołajek, chlastać się do dyrekcji, niektorzy wolą się nie wychylać bo zostaną wrogiem, a forum jest po to by wylać swoje żale i przemyslenia. Nie pasuje to won i nie czytaj, agresywna kreaturo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

A od kiedy "mikołajki" to katolickie, prawicowe świeto???

Jest coś w Piśmie świętym o "mikołajkach"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej. Ciesz się, że nie wychowujesz dziecka w Szwecji. Tam bez pytania mogą do domu ci wejść pracownicy socjalni i dziecko zabrać na donos sąsiada, że coś mu się uwidziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość a ja popieram... napisał:

Helloween to okazja do przebieranek, i zabawy, Mikolajki to okazje do wyciagniecia lapy do rodzicow po prezenty dla dzieci... no bo jak to Mikolajki bez prezentu ?! 😉 

Jasne, bo stroje na Halloween, słodycze i inne pierdoły to za darmo w sklepach dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A w Polsce dziecko za twoim i sąsiada pozwoleniem może je obracać ksiądz i nikt tego nigdzie nie zgłosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A w Polsce dziecko za twoim i sąsiada pozwoleniem może je obracać ksiądz i nikt tego nigdzie nie zgłosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jasne, bo stroje na Halloween, słodycze i inne pierdoły to za darmo w sklepach dają

No to trzymaj dziecko w domu i niech nigdzie nie wychodzi - nie będziesz miała wydatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ty weź się lecz jak nie rozumiesz wpisu powyzej ja zrozumialam i nie piszę takich glupot wyzywajac kogoś od cebul 

To w takim razie jesteście dwie cebulary, bo ona wyzywa od "bombelków" kpiąc przy tym i z dzieci i z rodziców, że robiliby jakąś zadymę i dodaje właśnie po to te "bombelki" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj

a co to jest to "lewactwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

nie każdy lubi iśc i bić pianę bo nie będzie Mikołajek, chlastać się do dyrekcji, niektorzy wolą się nie wychylać bo zostaną wrogiem, a forum jest po to by wylać swoje żale i przemyslenia. Nie pasuje to won i nie czytaj, agresywna kreaturo

a dlaczego roznowa w sprawie mikolajek kojarzy ci sie od razu z awanturą?

Może ty się "chlastasz i bijesz pianę",bo niczego nie umiesz inaczej załatwić (co widać po twoich wyzwiskach i agresji), bo ja jeżeli płacę i mi coś w tym nie pasuje to idę przynajmniej zapytać czy porozmawiać z wychowawcą, a jak wychowawca się nie orientuje lub nie jest od tego to idę wyżej. Ja nie nie wiem czy wy niektórzy macie po 5 latek i nie umiecie się w swoim interesie odezwać tylko płacicie i utyskujecie pod nosem? przecież to są wasze dzieci i wasze pieniądze. Normalnie jak te barany, które języka w gębie nie mają. No i swoim wpisem akurat pokazałaś kto jest "agresywną kreaturą"

Gdyby u nas nie było Mikołaja to normalnie zapytałabym wychowawczyni dlaczego, a gdyby nie wiedziala to zapytałabym dyrektora. To jest takie straszne dla ciebie? Ty serio jesteś dzieckiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

nie każdy lubi iśc i bić pianę bo nie będzie Mikołajek, chlastać się do dyrekcji, niektorzy wolą się nie wychylać bo zostaną wrogiem, a forum jest po to by wylać swoje żale i przemyslenia. Nie pasuje to won i nie czytaj, agresywna kreaturo

Karyna przemówiła! na forum wylewanie żali i wyzywanie ludzi od kreatur, bo wolno, a w realu tchórzostwo i we własnej sprawie nie umie się odezwać, zapytać. Kozak w necie doopa w świecie - to jest twoj poziom. Tak już "zostaniesz wrogiem" hahaha myślenie godne piątej klasy podstawówki. Laska wyraźnie napisała, że idzie i ROZMAWIA a nie bije pianę i się chlasta ale to dla ludzi Twojego pokroju niepojęte. W necie wyszczekana, a w realu pełne gacie i języka w buzi nie masz. Żal mi Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Warszawa, przedszkole prywatne...

to przenies dziecko do przeszkola katolickiego uciskana katoliczko, jest niejedno w Polsce pomimo tego ze Polska nie jest panstwem wyznaniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość ojoj napisał:

a co to jest to "lewactwo"

To ci co nie liżą tyłków panom ubranym w czarne su/kieneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznica

😱 Ktos powyzej napisal, ze Halloween jest mniej kontrowersyjne. Nie zgadzam sie. Owszem, na mikolajki bywaja kwasy z powodu prezentow, ale obchodzone sa one na pamiatke pewnego Mikolaja, ktory za zycia pomagal potrzebujacym. Natomiast Halloween jest bardzo wazne dla satanistow, poniewaz wzielo sie stad, ze kiedys w Irlandii czciciele szatana lazili po domach i wyludzali roznosci, lacznie z ludzkimi ofiarami do zlozenia szatanowi. Potem emigranci z Irlandii przeniesli Halloween az do Ameryki i tam zaczelo sie komercyjne szalenstwo, ktore potem rozlalo sie na swiat. Ludzie tak sie zachoystuja strojami i niby to wesolymi psikusami, ze nie wnikaja, co wlasciwie kultywuja. Mnie by bylo wstyd urzadzac Halloween, nigdy tez nie biore w tym udzialu, moja rodzina tez nie (a nie jestesmy katolikami, po prostu staramy sie byc przyzwoitymi humans j nie robic beki z czegos, co kiedys przyczynialo sie do nieszczesc i cierpien realnych ludzi - i wspolczesnie ponoc tez, poniewaz satanisci w Halloween uaktywniaja sie bardzo bardzo;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość roznica napisał:

Halloween jest bardzo wazne dla satanistow, poniewaz wzielo sie stad, ze kiedys w Irlandii czciciele szatana lazili po domach i wyludzali roznosci, lacznie z ludzkimi ofiarami do zlozenia szatanowi. Potem emigranci z Irlandii przeniesli Halloween az do Ameryki i tam zaczelo sie komercyjne szalenstwo,

 Halloween to jest stare celtyckie święto zmarłych jak nasze dziady i nie ma nic wspólnego z satanistami. Doucz się. Już widzę jak nie jesteś katoliczką. Kościelną propagandą walisz na kilometr ale w tych wypowiedziach wy zawsze jesteście "ateistami lub agnostykami" którzy szaleją za katolskimi zakazami i nakazami jako za polskimi wartościami. Te brednie to dzieciom na katechezie opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ludzie litości...trochę luzu. Jak u mojego syna w szkole, wychowawczyni która mówi, że nie mogą obchodzić Halloween i uwaga Andrzejek, bo to niezgodne z religią. Nic tam, że połowa klasy na religię nie chodzi... Rodzice już Panią na zebraniu poinformowali, żeby jednak swoje zdanie w takiej kwestii zachowała dla siebie, bo to prywatna sprawa co kto obchodzi w domu..

Jeżeli Ci przeszkadza brak Mikołajek, to może pogadaj z dyrekcją, dlaczego nie organizują? Może jest to połączone z impreza świąteczną? U nas tak było w przedszkolu, nie było Mikołajek tylko swiateczna choinka tuż przed wolnym, taka wigilia w przedszkolu. Może tutaj też tak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość roznica napisał:

😱 Ktos powyzej napisal, ze Halloween jest mniej kontrowersyjne. Nie zgadzam sie. Owszem, na mikolajki bywaja kwasy z powodu prezentow, ale obchodzone sa one na pamiatke pewnego Mikolaja, ktory za zycia pomagal potrzebujacym

Raczej na pamiątkę przerośniętego krasnala w czerwonym kubraku wymyślonego przez koncern coca - Cola. Dzieci nie obchodzi już żaden biskup, mają swoją legendę zaczerpniętą z kultury popularnej - elfy, renifery i dobrodusznego dziadka, który mieszka na biegunie z elfami (hmm. w sumie trochę jak biskup w otoczeniu małych chłopców 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamala
3 godziny temu, Gość ojoj napisał:

a co to jest to "lewactwo"

To ci, co nie rozprawiają o prawictwie na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×