Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mieke

Po czym poznać że jest się "luźniejszą" po porodzie?

Polecane posty

Gość Mieke

Hej, wiem mega głupie pytanie ale ja jakoś nie czuje różnicy, a chciałabym to sprawdzić.. Męża pytałam czy jestem dużo luźniejsza ale on twierdzi że jest tak jak przed ciążą i już ma dosyć że mecze go cały czas tym samym. Jak mogę to sprawdzić/po czym poznać? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers

Po tym, że seks przypomina rzucanie parówką w ciemnym korytarzu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on mówi że nie ma różnicy to nie ma. Chyba on najlepiej wie😅 też byłam ciekawa ale po kilku tygodniach odpuściłam. Jesteś jaka jesteś. Urodziłaś i nie zmienisz tego czy jesteś luźna czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieke
5 godzin temu, Niebieska_Panda napisał:

Jeśli on mówi że nie ma różnicy to nie ma. Chyba on najlepiej wie😅 też byłam ciekawa ale po kilku tygodniach odpuściłam. Jesteś jaka jesteś. Urodziłaś i nie zmienisz tego czy jesteś luźna czy nie.

Też chyba sobie odpuszczę 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

Jak byś była luzniejsza to byś męża pytać nie musiała, sama byś wiedziała i to czuła na bank. Ja niestety po pierwszym dziecku od razu wiedziałam że jest luźniej a po drugim to rzeczywiście jaK ktoś wyżej napisał że jak rzucanie parowka w ciemnym korytarzu 😞 planuję plastykę pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No powinnaś czuć czy tarcie jest takie samo jak wcześniej czy jednak mniejsze. Męża nie ma co męczyć bo nawet jak jesteś luźniejsza to i tak ci nie powie bo i po co. Koleżanka się chwaliła, że jest nawet ciaśniejsza niż przed i mąż zachwycony a na jakiejś imprezie słyszałam jak po pijaku żartuje z kolegami o wiadrach, więc oni jedno mówią drugie myślą. Swoją drogą czemu ty masz się dręczyć, niech on się martwi czy nie ma za małego bo z dużym sprzętem to i tak nie byłoby czuć różnicy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

Jak byś była luzniejsza to byś męża pytać nie musiała, sama byś wiedziała i to czuła na bank. Ja niestety po pierwszym dziecku od razu wiedziałam że jest luźniej a po drugim to rzeczywiście jaK ktoś wyżej napisał że jak rzucanie parowka w ciemnym korytarzu 😞 planuję plastykę pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp

po tym że ci tampony wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flak

mąz poźniej wraca z pracy i ma szminkę na kołnierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudawianki

Kiedy ginekolog zmienia wziernik na większy po porodzie. A na bank zmienia.

Mąż nie powie ci prawdy, bo jak powie, to wie, że już nie poroocha. A tak w luźną, bo luźną ale chociaż zamoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość cudawianki napisał:

Kiedy ginekolog zmienia wziernik na większy po porodzie. A na bank zmienia.

Mąż nie powie ci prawdy, bo jak powie, to wie, że już nie poroocha. A tak w luźną, bo luźną ale chociaż zamoczy.

to niekoniecznie prawda z tym wziernikiem, miałam cc i lekarz włożył większy, wiem bo naprawdę to poczułam jak mnie prawie rozrywa ale już nie chciałam krzyczeć na tym fotelu, nie wiem może z przyzwyczajenia włożył bo naprawdę bolało więc rozmiar imho niedostosowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

to niekoniecznie prawda z tym wziernikiem, miałam cc i lekarz włożył większy, wiem bo naprawdę to poczułam jak mnie prawie rozrywa ale już nie chciałam krzyczeć na tym fotelu, nie wiem może z przyzwyczajenia włożył bo naprawdę bolało więc rozmiar imho niedostosowany

Jak miałaś cc, idio.tko to cip.ska ci nie rozerwało przecież, to jakim cudem masz mieć luźniej ? Ja pyerdole, odezwała się 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
5 minut temu, Gość xyz napisał:

Jak miałaś cc, idio.tko to cip.ska ci nie rozerwało przecież, to jakim cudem masz mieć luźniej ? Ja pyerdole, odezwała się 😮

Ale ta pani skomentowała zmianę rozmiaru wziernika, a nie że po cc była luźniejsza... - czytanie ze zrozumieniem się kłania 😛

 

A wracając do meritum - sama byś poczuła, że jest mniejsze tarcie, tak jak dziewczyny piszą. Ewentualnie możesz też odczuć różnicę na plus w doznaniach, ponieważ rozciągnięcie pochwy może spowodować zmniejszenie odległości łechtaczki od przedsionka pochwy i wtedy o orgazm łatwiej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×