Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotnik11

Brak kobiety

Polecane posty

Gość Samotnik11

Nie mam kobiety. Caly czas jestem sam mam 31 lat. Może tutaj się znajdzie miłość moja. Nie ukrywam że kiedyś miałem  w wielu 17 lat ale to dawno. Zapomniałem jak smakuje ci. ka. Zawsze polizalem A teraz zmuszony jestem masturbacji sam na sam. Robię jakieś dziwne akcje że niby ładuje do ci..ki A faktycznie do rękawiczki lateksowej. Szkoda że tak mam. Może ktoś jeszcze jest samotnikiem ? Jaki macie pomysły jak jesteście sami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomm

Wyjdź na miasto, albo do galerii zimą albo gdziekolwiek gdzie się kręcą ludzie i obserwuj, zawsze możesz do jakiejś panny zagadać i spytać o numer. Oczywiście powinneś być schludnie ubrany i zadbany. Zapytaj 100 kobiet o numer i któraś da. Potem zadzwoń, pogadaj, zaproś gdzieś na mały wypad np. w sobote po południu. Po 20stej odmowie dojdziesz do wprawy pytając, wybór słów będzie łatwiejszy, zobaczsz co jak działa i jakie są reakcje, będziesz wtedy cały czas wyrabiał pewność siebie. Jak masz małą pewność siebie załatw sobie dodatkową prace pracując z klientem i wyrobisz sobie pewność oraz nauczysz odbierać kosza, co jest częste np. w sprzedaży. ALE, gdy wreszcie od 20 NIE dojdziesz do 1 TAK, od razu nabierzesz takiego kopa że trudne to do pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×