Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Syn ma blond włosy a wszyscy w rodzinie ciemnie

Polecane posty

Gość Autorka

Synek ma teraz 3 latka, urodził się z szarymi oczkami i łysy. Ja mam brązowe włosy i niebieskie oczy mąż czarne i zielone. Synkowi oczy zmieniły się na niebieskie ale wyrastają mu bardzo jasne blond włoski które się na dodatek delikatnie kręcą. Mąż od roku oskarża mnie o zdradę a ja się boje ze to nie moje dziecko i ze ktoś ukradł moje dziecko. Ale boje się cokolwiek zrobić. Moja rodzina już to zauważyła i bratowa robi sobie żarty ze mi Cyganie podmienili dziecko. Bardzo mnie to boli. Czy da się zrobić badania czy to moje dziecko? Nie chce pozwolić robić takich badań mężowi bo jeszcze wyjdzie ze to nie jego dziecko i mnie zostawi . Zdrada odpada bo jestem wierna partnerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Możesz zrobić prywatnie badania genetyczne, po prostu sporo za to zapłacisz.

Nie masz jakichś zdjęć małych dzieci z Waszych rodzin? Twoich, męża, Waszego rodzeństwa i innych takich? Często zdarza się, że dzieci mają jasne włoski po urodzeniu i one z czasem ciemnieją. Może ma to po którejś z rodzin. Do tego jasne oczy czy włosy to cechy recesywne i wystarczy, że w rodzinie te cechy były tylko przekazywane. Kolor oczu też ustala się dość długo i do tego czas może przejść przez wszystkie odcienie tęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez mam synka nie podobnego do nikogo 🙂 nie wpadlas na to ze dziecko moze byc podobne do samego siebie ? Ze to mix genow totalny ? Moje dzieci jedno wlosy jasny  blond , drugie ciemne i loki. Ani ja ani maz nie mamy kreconych wlosow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mąż .... Ja mam ciemnobrązowe włosy, a jak byłam mała, to byłam blondynką. Jeszcze się okaże, że sama miałaś takie włosy jak twój syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mąż .... Ja mam ciemnobrązowe włosy, a jak byłam mała, to byłam blondynką. Jeszcze się okaże, że sama miałaś takie włosy jak twój syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zartujesz prawda? Nie wiem gdzie rodzilas ale opcja podmienienia dziecka jest malo realna. Po pierwsze teraz w szpitalu masz je caly czas przy sobie, chyba, ze wczesniak lub po cc, po drugie zakladaja mu obrozke z Twoimi danymi zaraz po urodzeniu zarowno na raczke jak i na nozke. Po trzecie, jak juz raz zobaczysz swoje dziecko po urodzeniu za to Chiny ludowe nie pomylisz go z innym. Juz masz je wdrukowane w pamiec z najdrobniejszymi szczegolami. 

Moj syn tez jest jasnym blondynkiem z deikatnie krecacymi  sie wloskami, podczas gdy ani ja ani maz takich wlosow nie mamy. Jego babcie i dziadkowie tez wlosy maja ciemne. I co z tego. Ponoc w rodzinie kiedys zdarzali sie blondyni. Genetyka. 

Teraz kiedy ma roczek, jest lustrzanym odbiciem jednego z dziadkow w jego wieku. Nie liczac kolorytu. Tesc znalazl swoje zdjecie z dziecinstwa i przeslal nam skan. Na starym zdjeciu widnieje  moj synek. Byliby identyczni gdyby nie kolor wlosow.

A taki byl niepodobny do nikogo. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to jeszcze nic. Moja mama ma pierwsza grupe krwi, tata 0, a ja drugą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to jeszcze nic. Moja mama ma pierwsza grupe krwi, tata 0, a ja drugą....

A co to za grupy pierwsza i druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córka jest jasna blondynką a my mamy czarne włosy. Córka ma też jasną karnacje, my ciemną. Starsza córka jest do nas podobna, mlodsza do nikogo z rodziny. Wiem, że to moje dZiecko, bo rodzilam w prywatnej klinice i cały czas bylam z małą od porodu do wyjścia do domu. Albo jakiś przodek miał takie cechy, albo tak ją natura wyposażyła. Nie mam z tym problemu, mąż też nie. Charakter za to ma mój i "moją" krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co to za grupy pierwsza i druga?

A i B innymi słowy. Nigdy nie słyszalas innych okreslen? 😄 dodam,ze ja mam B-,a wszyscy +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Tez pierwsze slysze o 1i 2 grupie krwi xD 

A co do ciebie autorko to zrob sobie i dziecku badania genetyczne. Jesli wyjdzie, ze to twoje dziecko to pozwol mezowi na to samo i to rozwieje wszystkie watpliwosci skoro zdrady nie bylo. I po problemie. Watpie w podmiane dzieci, jak ktos juz pisal to teraz praktycznie niemozliwe. Dziecko od urodzenia masz non stop przy sobie. 

A co do wygladu to u nas tez ja mam brązowe oczy i wlosy, ciemna karnacje, maz czarne wlosy i brazowe oczy. Corka tak samo a syn to chyba mlynarza, bardzo jasny kolor skory, zimne niebieskie oczy i blond wloski. Ale u nas to wiadomo po kim, moja prababcia miala identyczne oczy i tez byla blada. Poszukaj w dalszych pokoleniach, napewno znajdziecie kogos po kim to moglo byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Tez pierwsze slysze o 1i 2 grupie krwi xD 

A co do ciebie autorko to zrob sobie i dziecku badania genetyczne. Jesli wyjdzie, ze to twoje dziecko to pozwol mezowi na to samo i to rozwieje wszystkie watpliwosci skoro zdrady nie bylo. I po problemie. Watpie w podmiane dzieci, jak ktos juz pisal to teraz praktycznie niemozliwe. Dziecko od urodzenia masz non stop przy sobie. 

A co do wygladu to u nas tez ja mam brązowe oczy i wlosy, ciemna karnacje, maz czarne wlosy i brazowe oczy. Corka tak samo a syn to chyba mlynarza, bardzo jasny kolor skory, zimne niebieskie oczy i blond wloski. Ale u nas to wiadomo po kim, moja prababcia miala identyczne oczy i tez byla blada. Poszukaj w dalszych pokoleniach, napewno znajdziecie kogos po kim to moglo byc. 

serio nigdy nie słyszałyscie tego okreslenia? 😄 lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Do autorki jakie macie grupy krwi i jaka ma syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
16 minut temu, Gość gosc napisał:

serio nigdy nie słyszałyscie tego okreslenia? 😄 lol

Wlasnie sprawdzilam z ciekawosci, grup krwi nie określa sie nigdy i nigdzie pierwsza i druga. Cos ci sie pomylilo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

serio nigdy nie słyszałyscie tego okreslenia? 😄 lol

 

20 minut temu, Gość gosc napisał:

A i B innymi słowy. Nigdy nie słyszalas innych okreslen? 😄 dodam,ze ja mam B-,a wszyscy +

Mogła nie słyszeć, zwłaszcza, że szukając określeń na grupy krwi znajdziesz tylko oznaczenia literowe. Sama teraz przejrzałam kilka linków i w żadnym nie ma tego określenia. Jeszcze istnieje dodatkowy podział grup. Ja mam A jeden Rh plus, a można mieć A dwa Rh plus. I tak do każdej z grup, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Wlasnie sprawdzilam z ciekawosci, grup krwi nie określa sie nigdy i nigdzie pierwsza i druga. Cos ci sie pomylilo 😉

Tak z ciekawości jeszcze. Jeśli A to grupa pierwsza, B grupa druga, to logiczne. Według alfabetu. To co jest grupą 3? AB, czy zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby mąż oskarża o mnie o zdradę dlatego ,że dziecko nie jest szczególnie podobne do obojga rodziców to bym go wysmiala ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Tak z ciekawości jeszcze. Jeśli A to grupa pierwsza, B grupa druga, to logiczne. Według alfabetu. To co jest grupą 3? AB, czy zero?

pokierowałam sie rosyjkim nazywnictwem 0, 1-A,2-B, 3-AB. Przepraszam,moj błąd.Zreszta wracajac do głownego problemu jak juz napisalam moj ojciec ma 0, mama A,a  ja B- 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam taki przypadek. Rodzice brunet i brunetka. Dziecko o włosach białych jak len. Tu jednak doszło do zdrady. Kobieta urodziła dziecko kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Znam taki przypadek. Rodzice brunet i brunetka. Dziecko o włosach białych jak len. Tu jednak doszło do zdrady. Kobieta urodziła dziecko kochanka.

moja znajoma ze studiow wyjechala do pracy do Holandii,bo zarabiali na wesele.Wrocila, byl slub , urodzila wczesniaka 3700, smagły. Jedyny taki na podkarpaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie, powrot do szkoly sie nalezy, byl tu ktos w liceum?To mozliwe, ze rodzice ciemni a synek blondyn, gorzej jakby bylo na odwrot.Jasne wlosy koduje gen recesywny (a) a ciemne dominujacy A.Autorka i jej maz sa Aa a synek aa.U rodzicow A maskuje a, stad sa ciemni, u dziecka aa sa same jasne geny.Tak samo jest z niebieskimi i ciemnymi oczami .Przeczytaj to mezowi autorko, nie wierze, ze nie bylo tego w szkole i nikt tu nie zakumal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dodam ze duzo dzieci ma jasne wlosy ktore potem ciemnieja, rodzice jako dorosli sa ciemnowlosi.Sama takie mialam, a teraz tylko tlenione, bo wole blond.Przy rodzicach ciemnowlosych szansa na blond dziecko jest najwyzej 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ludzie, powrot do szkoly sie nalezy, byl tu ktos w liceum?To mozliwe, ze rodzice ciemni a synek blondyn, gorzej jakby bylo na odwrot.Jasne wlosy koduje gen recesywny (a) a ciemne dominujacy A.Autorka i jej maz sa Aa a synek aa.U rodzicow A maskuje a, stad sa ciemni, u dziecka aa sa same jasne geny.Tak samo jest z niebieskimi i ciemnymi oczami .Przeczytaj to mezowi autorko, nie wierze, ze nie bylo tego w szkole i nikt tu nie zakumal

Dokładnie to chciałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość gosc napisał:

pokierowałam sie rosyjkim nazywnictwem 0, 1-A,2-B, 3-AB. Przepraszam,moj błąd.Zreszta wracajac do głownego problemu jak juz napisalam moj ojciec ma 0, mama A,a  ja B- 🙂

To nie błąd. Raczej niedopatrzenie 😊.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja kolezanka ma wlosy czarne jak smola, rodzice czarne wlosy tez, ale do ok 5/6 roku zycia byla blondynka, bylam w szoku. Moze wiec tak tutaj jest, moze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A i B innymi słowy. Nigdy nie słyszalas innych okreslen? 😄 dodam,ze ja mam B-,a wszyscy +

No to zapytaj mamusię kto naprawdę jest twoim tatusiem 😛 Nie ma możliwości, żeby A i 0 dały B. Tylko grupa A albo 0 jest u dziecka możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu u pary ciemnoskorej moze sie urodzic biale dziecko I odwrotnie (o ile w przeszlosci ktos z pradziadkow mial inny kolor skory) a wy sie przejmujecie ze dziecko ma blond wlosy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×