Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Razem z mężem poszliśmy specjalnie do restauracji gdzie pracuje jego kochanka aby pokazać jej że jestesmy razem silni

Polecane posty

Gość gość

Sprawiło mi przyjemność - może to źle - że widziałam ból jej w oczach jak się śmieliśmy razem i trzymaliśmy za ręce Zrobiła z siebie idotkę, chcąć potem porozmawiać z nim, a on się odwrócił i mnie poacałował i wyszliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewasz zdradę? Chcesz sprawdzić męża/żonę?,
przechwycić dowolne konto do facebook lub poczty



email? Masz dosyć pseudo specjalistów w tej 

dziedzinie? Sprawdź nas na         www.engine-hack.pl 

Szukasz dobrego hakera? utraciłeś hasło do poczty 
, facebooka , youtube? chciał byś dowiedzieć się z kim pisze twoja żona lub mąż ? zapraszamy do skorzystania z naszych usług na www.engine-hack.pl . Masa zadowolonych i stałych klientów www.engine-hack.pl Nasza firma zajmuje się wydobywaniem zagubionych haseł jak i przechwytywaniem dostępu do kont na portalach społecznościowych takich jak m.i.n facebook ,, oferujemy również przechwytywanie wiadomości SMS , połączeń , z danego numeru telefonu . SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ I SKORZYSTAJ Z SZEROKIEGO ZAKRESU USŁUG www.engine-hack.pl Wydobywamy *Dane adresowe *numery telefonu *wiadomości SMS/Połączenia * Dane do dowolnej skrzynki pocztowej * dane do portali społecznościowych , facebook, twitter, gadu-gadu , nk.pl , badoo [tagi] szukam hakera, haker tanio, odzyskiwanie facebook, podsluch sms, uslugi hakerskie, pomoc informatyczna, pomoc hakerska, fb haker, jak zlamac haslo, podsluchiwanie rozmow, jak zdobyc haslo, zapomnialem hasla, haker na zlecenie, haker do wynajęcia, hacker, hakerzy na zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A założyłaś suknię ślubną ufarbowaną na czarno i podniosłaś córkę w szatce komunijnej? Pokazałaś jej test ciążowy? Goście płakali, rzucali talerzami? Jeśli nie to się nie liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Sprawiło mi przyjemność - może to źle - że widziałam ból jej w oczach jak się śmieliśmy razem i trzymaliśmy za ręce Zrobiła z siebie idotkę, chcąć potem porozmawiać z nim, a on się odwrócił i mnie poacałował i wyszliśmy .

Ale z ciebie denna baba. Z niego też głupek że nie wybrał kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Sprawiło mi przyjemność - może to źle - że widziałam ból jej w oczach jak się śmieliśmy razem i trzymaliśmy za ręce Zrobiła z siebie idotkę, chcąć potem porozmawiać z nim, a on się odwrócił i mnie poacałował i wyszliśmy .

Pocałował cię? Pewnie przypomniała jej się mineta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moral

Jeśli Tobie to pomogło to Ok. O nim nie świadczy dobrze, przecież ona tez ma uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Zrobiła z siebie idotkę, chcąć potem porozmawiać z nim, a on się odwrócił i mnie poacałował i wyszliśmy .

Pocałował cię ustami, którymi lizał jej mokrą waginę? Zazdraszczam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wczoraj pisałaś, że chciałaś jej wysłać Wasze zdjęcia, żeby zobaczyła jacy jesteście szczęśliwi. Może się zdecyduj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jeszcze wcześniej ponoć wyzwalas ja podczas mszy w kościele bo jest organista. Jak widać do niej nie dociera że jesteście razem szczęśliwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiim
2 godziny temu, NaugthyBitch napisał:

A założyłaś suknię ślubną ufarbowaną na czarno i podniosłaś córkę w szatce komunijnej? Pokazałaś jej test ciążowy? Goście płakali, rzucali talerzami? Jeśli nie to się nie liczy. 

No właśnie też mnie to nurtuje 😄 i czy kelner krzyczał "zdzirraaaa" i pokazywał palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×