Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidka

wywalanie jajek

Polecane posty

Gość lidka

podczas sikania przez faceta 

wirdział ostatnio sikającego faceta który wyciągnął z rozporka jajka wraz z fiutem i sikał masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy

Przesadzasz..czasem jądra wyjdą z rozporka razem z członkiem, ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego. A dwa to czemu podglądasz sikających panów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugeniusz

jeżeli nie wyjmiesz jajek z rozporka to ich nie opróżnisz z moczu bo będą uciśnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość eugeniusz napisał:

jeżeli nie wyjmiesz jajek z rozporka to ich nie opróżnisz z moczu bo będą uciśnięte

Ty jesteś jakimś domorosłym urologiem? Od kiedy w jajkach gromadzi się mocz😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Łysy napisał:

Przesadzasz..czasem jądra wyjdą z rozporka razem z członkiem, ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego. A dwa to czemu podglądasz sikających panów?!

 Przede wszystkim dlaczego mężczyzni uważają, że mogą bezkarnie sikać w miejscach publicznych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka
16 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Nie czułaś podniecenia widząc jego jajka? 😁

o fuuuj całe były zarosnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gość napisał:

 Przede wszystkim dlaczego mężczyzni uważają, że mogą bezkarnie sikać w miejscach publicznych? 

Wyobraź sobie,że kobiety też sikają w miejscach publicznych i nawet się z tym nie kryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, acordeon napisał:

Wyobraź sobie,że kobiety też sikają w miejscach publicznych i nawet się z tym nie kryją

No, musi sobie to wyobrazić no choć widziała pewnie wielu facetów przy drzewku to wątpię czy widziała kobietę - ja nigdy,  pewnie tylko pijaczki tak robią, a u facetów większość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No, musi sobie to wyobrazić no choć widziała pewnie wielu facetów przy drzewku to wątpię czy widziała kobietę - ja nigdy,  pewnie tylko pijaczki tak robią, a u facetów większość. 

Potrzeba czasami bywa silniejsza.Nie chodzi o pijaczki.Wyobraź sobie korek  na autostradzie spowodowany wypadkiem. Stoisz trzy godziny w szczerym polu i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, acordeon napisał:

Wyobraź sobie,że kobiety też sikają w miejscach publicznych i nawet się z tym nie kryją

Nigdy nie zdarzyło mi się widzieć kobiety sikajacej w miejscu publicznym, na widoku. Za to często widuję mężczyzn podlewających drzewka i krzaki w parkach, laskach, a nawet w ogrodach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nigdy nie zdarzyło mi się widzieć kobiety sikajacej w miejscu publicznym, na widoku. Za to często widuję mężczyzn podlewających drzewka i krzaki w parkach, laskach, a nawet w ogrodach. 

To jeszcze mało widziałaś/widziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, acordeon napisał:

Potrzeba czasami bywa silniejsza.Nie chodzi o pijaczki.Wyobraź sobie korek  na autostradzie spowodowany wypadkiem. Stoisz trzy godziny w szczerym polu i co dalej?

Nie mówiłam o sile wyższej.  Często podczas spacerów jestem zmuszona odwracać wzrok, bo pan wyjął i sika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, acordeon napisał:

To jeszcze mało widziałaś/widziałeś

Sporo. Uwierz mi, że sporo. I to mężczyźni przodują w oddawaniu moczu w miejscach publicznych.  Nawet nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka
27 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Pierwszy raz jajka widziałaś? 

To zmienia postać rzeczy 😛

pierwszy raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Sporo. Uwierz mi, że sporo. I to mężczyźni przodują w oddawaniu moczu w miejscach publicznych.  Nawet nie dzieci.

Nie mówię,że tak nie jest ale to naturalna potrzeba więc po co ta cała "afera" Wystarczy jechać latem nad jezioro lub morze,gdzie nie ma toalet. Kazdy idzie albo do lasu,albo do wody. Chyba lepiej jak korzysta z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stroiciel
43 minuty temu, acordeon napisał:

Wyobraź sobie,że kobiety też sikają w miejscach publicznych i nawet się z tym nie kryją

Nie , wcale się  nie  kryją .Ostatnio  widziałam  wiele takich przypadków na różnych ulicach  i  placach w  centrum  W-wy i innych  miast . To  normalka .Jedna  to  nawet  na  akordeonie  grała w trakcie  sikania i obsikała  cały  mocno  rozstrojony ,zdezelowany , stary , obleśny  instrument .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej sikać do morza. Od wieków ludzie załatwiają się do morskiej wody,  a prądy morskierobią dobrą robotę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Stroiciel napisał:

Nie , wcale się  nie  kryją .Ostatnio  widziałam  wiele takich przypadków na różnych ulicach  i  placach w  centrum  W-wy i innych  miast . To  normalka .Jedna  to  nawet  na  akordeonie  grała w trakcie  sikania i obsikała  cały  mocno  rozstrojony ,zdezelowany , stary , obleśny  instrument .

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
1 godzinę temu, Gość lidka napisał:

o fuuuj całe były zarosnięte

A jakie lubisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepiej sikać do morza. Od wieków ludzie załatwiają się do morskiej wody,  a prądy morskierobią dobrą robotę 😉

Własnie mówili w telewizji że w Zatoce Puckiej od solanki giną ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Stroiciel napisał:

Nie , wcale się  nie  kryją .Ostatnio  widziałam  wiele takich przypadków na różnych ulicach  i  placach w  centrum  W-wy i innych  miast . To  normalka .Jedna  to  nawet  na  akordeonie  grała w trakcie  sikania i obsikała  cały  mocno  rozstrojony ,zdezelowany , stary , obleśny  instrument .

😮😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Stroiciel napisał:

Nie , wcale się  nie  kryją .Ostatnio  widziałam  wiele takich przypadków na różnych ulicach  i  placach w  centrum  W-wy i innych  miast . To  normalka .Jedna  to  nawet  na  akordeonie  grała w trakcie  sikania i obsikała  cały  mocno  rozstrojony ,zdezelowany , stary , obleśny  instrument .

Inna😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gość napisał:

 Przede wszystkim dlaczego mężczyzni uważają, że mogą bezkarnie sikać w miejscach publicznych? 

Bo mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola29

a kopnelyscie kiedyś faceta w jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość karola29 napisał:

a kopnelyscie kiedyś faceta w jaja?

Nawet nie próbuj. Chyba,że w obronie własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola29

kiedyś kopnelam na imprezie  kolege dla zabawy i ubaw był niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość karola29 napisał:

a kopnelyscie kiedyś faceta w jaja?

Ić już spać PIEDESTAŁ 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi

zależnie od spodni jak mam dres to opuszczam tak że jajka też wyciągam i tak samo w szortach ale przez rozporek to samą fujare 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza

Po krzakach to tylko patologia sika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość rafi napisał:

zależnie od spodni jak mam dres to opuszczam tak że jajka też wyciągam i tak samo w szortach ale przez rozporek to samą fujare 

Prawie jak instrukcja obsługi cepa😎 Jeszcze brakuje tylko opisu szczegółowego od rozpięcia suwaka(wersja rozporkowa) do otrząsania końcowego 😄

9 minut temu, Gość mimoza napisał:

Po krzakach to tylko patologia sika

Stuknij się w głowę zanim spłodzisz kolejny durny post😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×