Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem zbyt wrazliwy

Polecane posty

Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, tak, właśnie to widać po tym jak traktujesz kobiety, jak je wyzywasz na innych tematach lub próbujesz umniejszać. Szowinista nie może być wrażliwy. 

no dokładnie, na innym temacie sam napisał, ze kobiety to mieso slużące facetom do seksu - więc czego on teraz oczekuje? 😄 widzę jak wiele razy przyklaskiwal incelskim teoriom

nie żal mi takich incelskich ścierw, karma wraca, bardzo dobrze, ze żadna go nie chce 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic 1
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wypiērdalac z tym aspergerowcem albo bardziej ulomem bo mu z buta przypiērdole tak mnie wkúrwia ten upoślak. Może do roboty byś poszedł pasozycie jeden? 

Też mi się wydaje, że ten gość jest lekko upośledzony albo przynajmniej mocniej zaburzony. Bez cienia złośliwości. Nieustannie jak katarynka nadaje to samo, żadne argumenty z zewnątrz do niego nie docierają. 

A najbardziej rozwala mnie z tymi "przystojniakami" 😄 Sam nie jestem jakiś przystojny, a problemu z kobietami nigdy nie miałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On już przecież dziś jako präwiczek upoślak wie że byłby wierny do końca życia 🤣 haha. Nikt mi nie wmówić że czarne jest czarne i on nie jest upoślem . Jaki tupet ma. To kolejne co was odróżnia od kobiet przegrywow. One się z tym godzą a wy oszukujecie samych siebie aż sami zaczynacie wierzyć w wasza normalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Teppic 1 napisał:

Też mi się wydaje, że ten gość jest lekko upośledzony albo przynajmniej mocniej zaburzony. Bez cienia złośliwości. Nieustannie jak katarynka nadaje to samo, żadne argumenty z zewnątrz do niego nie docierają. 

A najbardziej rozwala mnie z tymi "przystojniakami" 😄 Sam nie jestem jakiś przystojny, a problemu z kobietami nigdy nie miałem. 

Asperger 100 procent . Wiem co mówię. Zaraz mi odpisze że mam kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Wypiērdalac z tym aspergerowcem albo bardziej ulomem bo mu z buta przypiērdole tak mnie wkúrwia ten upoślak. Może do roboty byś poszedł pasozycie jeden? 

Po pierwsze, nie mam ZA, skończ to wszystkim wmawiać. Po drugie, pracuję.

9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak mieszkasz w piwnicy lub jakiejś wiosce to nic dziwnego, że nie widzisz przygłupie.

Mieszkam w dużym mieście. I widzę, że większość mężczyzn jest sama. Za to kobiety, nawet te mniej atrakcyjne, mają partnerów.

9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Większosc facetów w wieku 25-30 jest lub była w związku, masz problem z przyjęciem faktow? To twój problem, śmieszny pra.wiku. 

Nie jestem w tej grupie wiekowej, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 minut temu, Gość gosc napisał:

no dokładnie, na innym temacie sam napisał, ze kobiety to mieso slużące facetom do seksu - więc czego on teraz oczekuje?

Że co? Nigdy czegoś takiego nie pisałem.

7 minut temu, Gość gosc napisał:

widzę jak wiele razy przyklaskiwal incelskim teoriom

nie żal mi takich incelskich ścierw, karma wraca, bardzo dobrze, ze żadna go nie chce 🙂 

Kolejne bzdury.

5 minut temu, Gość Teppic 1 napisał:

Też mi się wydaje, że ten gość jest lekko upośledzony albo przynajmniej mocniej zaburzony.

Nie jestem.

5 minut temu, Gość Teppic 1 napisał:

Nieustannie jak katarynka nadaje to samo, żadne argumenty z zewnątrz do niego nie docierają.

Docierają, ale wy nie macie żadnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Po pierwsze, nie mam ZA, skończ to wszystkim wmawiać. Po drugie, pracuję.

Mieszkam w dużym mieście. I widzę, że większość mężczyzn jest sama. Za to kobiety, nawet te mniej atrakcyjne, mają partnerów.

Nie jestem w tej grupie wiekowej, więc nie wiem.

Ale oni bzykają bo mogą. Nie muszą się afiszowac z tym faktem a ty nie i to was różni jelopie. Nie każdy kto nie ma napisane na czole albo fejsbuku że kogoś ma nie jest bzykajacy bądź bzykany więc się nie sugeruj 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale oni bzykają bo mogą.

Też bym mógł, ale nie szukam kobiety do seksu, tylko do związku. W Polsce nie ma takich wielu, bo większość poza wyglądem nie ma nic do zaoferowania, a często nawet i w kwestii wyglądu są niezbyt ciekawe.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie muszą się afiszowac z tym faktem a ty nie i to was różni jelopie. Nie każdy kto nie ma napisane na czole albo fejsbuku że kogoś ma nie jest bzykajacy bądź bzykany więc się nie sugeruj 🤣

Jaki to ma związek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Też bym mógł, ale nie szukam kobiety do seksu, tylko do związku. W Polsce nie ma takich wielu, bo większość poza wyglądem nie ma nic do zaoferowania, a często nawet i w kwestii wyglądu są niezbyt ciekawe.

Jaki to ma związek z tematem?

Zasadniczy. Haha. Już wiadomo na co cierpisz. Przegryw cierpi na wysokie wymagania. Księżniczki się zachciało. Kij ci w oko. Tracę czas jak zwykle na ...a. Ale mi nie płacą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zasadniczy. Haha. Już wiadomo na co cierpisz. Przegryw cierpi na wysokie wymagania. Księżniczki się zachciało. Kij ci w oko. Tracę czas jak zwykle na ...a. Ale mi nie płacą. 

Otóż nie. Mam bardzo małe wymagania, a księżniczki to mnie akurat odpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Otóż nie. Mam bardzo małe wymagania, a księżniczki to mnie akurat odpychają.

Gdybyś miał małe wymagania to byś bzykal to co jest a nie czekał chúj wie na co. Smarkaczu 21 letni. Mógłbyś być prawie moim synem jakbym się szybko postarała więc ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pisałeś na innym temacie, że polki służą facetom głównie do seksu, więc skoncz teraz pier.dolić, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś miał małe wymagania to byś bzykal to co jest a nie czekał chúj wie na co.

Widzisz, rzecz w tym, że mi nie chodzi o seks. Poza tym, nawet gdyby chodziło mi tylko o seks, to nie "bzykałbym tego, co jest", bo... po prostu tego nie ma. Nawet te brzydkie mają wygórowane wymagania i szukają przystojniaków.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Smarkaczu 21 letni. Mógłbyś być prawie moim synem jakbym się szybko postarała więc ogarnij się.

???

To chyba nie do mnie.

2 minuty temu, Gość gość napisał:

pisałeś na innym temacie, że polki służą facetom głównie do seksu, więc skoncz teraz pier.dolić, że nie

Jakiś link do tematu? Nie przypominam sobie, bym coś takiego pisał, pewnie ktoś się podszył, bo co poniektórzy na tym forum lubią tak robić, by potem dyskredytować drugą osobę tymi rzekomymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydkie dają się bzykać byle komu i to naprawdę bez wysiłku. Widać że gòwno wiesz w temacie stulejarzu. Twoje opowieści o wymaganiach kobiet są tak prawdziwe jak jeti. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Brzydkie dają się bzykać byle komu i to naprawdę bez wysiłku.

No jednak nie. Założy taka konto na tinderku czy innej fotce i dostaje tyle atencji, że jej ego leci w górę z prędkością światła. I już zaczyna wymagać przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

No jednak nie. Założy taka konto na tinderku czy innej fotce i dostaje tyle atencji, że jej ego leci w górę z prędkością światła. I już zaczyna wymagać przystojniaka.

A od kogo ja dostaje? Od stulejarzy. Jak już rzeklam kij wam w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Wrażliwość artystyczna w byciu pajacem i cyrkowcem.

Niektórzy są szczególnie wrażliwi, szkoda, że tylko na własnym punkcie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A od kogo ja dostaje? Od stulejarzy. Jak już rzeklam kij wam w oczy.

No ale ja stulejarzem nie jestem, więc mnie to nie dotyczy. Tyle że przez nich cierpią ci normalni faceci, którzy nie mogą nikogo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
2 minuty temu, Gość K4k napisał:

Niektórzy są szczególnie wrażliwi, szkoda, że tylko na własnym punkcie... 

Racja. To cecha typowa dla większości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość pravda napisał:

Racja. To cecha typowa dla większości kobiet.

I twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
6 minut temu, Gość pravda napisał:

Racja. To cecha typowa dla większości kobiet.

I niektórych mężczyzn, niestety... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stulecie pyski, każdy jest wrażliwy na swoim punkcie bo każdy ma swoje ciało i swój umysł, nie wybielajcie się że tacy jesteście empatyczni bo każdy sobie rzepkę skrobie i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
4 minuty temu, Gość K4k napisał:

I niektórych mężczyzn, niestety... 

Niektórych tak, ale to mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Stulecie pyski, każdy jest wrażliwy na swoim punkcie bo każdy ma swoje ciało i swój umysł, nie wybielajcie się że tacy jesteście empatyczni bo każdy sobie rzepkę skrobie i taka jest prawda.

Kek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość pravda napisał:

Niektórych tak, ale to mniejszość.

To nie wiem jak ja trafiłam na takiego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość K4k napisał:

To nie wiem jak ja trafiłam na takiego... 

To jako empatyczny, pomocny i wrażliwy mężczyzna pomogę ci i podpowiem. Większość kobiet po prostu ciągnie do takich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Btrdugtujdde

Kobiety lubią wrażliwych mężczyzn pod warunkiem że nie okazują się oni koniec końców podłymi tchórzami kłamcami i manipulantami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To jako empatyczny, pomocny i wrażliwy mężczyzna pomogę ci i podpowiem. Większość kobiet po prostu ciągnie do takich mężczyzn.

No właśnie nie. Myślałam, że tak nie postępuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajnie ktoś tam napisał w tym artykule. Wrażliwość to po prostu intensywniejsze odczucia zmian i bodźców w życiu. To jest prawda, ale to nie jest samo zło, bo gdy dobrych rzeczy się doświadcza to jest sie w niebie. Z kolei te gorsze rzeczy czuje się trochu gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soooo
2 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To jako empatyczny, pomocny i wrażliwy mężczyzna pomogę ci i podpowiem. Większość kobiet po prostu ciągnie do takich mężczyzn.

W rozmowie ze mna nie byles empatyczny , bylam mila a ty chciales walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×