Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmm

Czy to jest normalne zachowanie w małżeństwie?

Polecane posty

Gość Hmmm

Dzisiaj kolega z pracy mówi, ze żony w weekend nie będzie bo na weekend idzie do domu rodzinnego spędzić czas z rodzina. Jak dla mnie to dosyć dziwne 

mloda laska 24 lata a może skoki w bok chociaż w ciąży to nie wiadomo kto by ja chciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

🤦‍♀️

Nie masz swojego życia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwk

a co cię to obchodzi? chcesz obrobić gałę koledze pod nieobecność żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Czasem lece sama na tydzien spedzic czas z rodzina, nic w tyn dziwnego. Zajmij sie swoim nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyjeżdżam na weekend, wracam późnym wieczorem w niedzielę. Mój mąż też wyjeżdża służbowo. I uważam, że to normalne. Nienormalne dla mnie jest uwiązanie 24 godziny na dobę przez cały rok bez możliwości spędzenia czasem samemu chwili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne. Dorosli ludzie utrzymuja kontakty z rodzina. Malzenstwo to nie smycz. Nie czujemy sie zdradzanie non stop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Nie wiem co w tym dziwnego. Mieszkam poza Polską i też lubię kika razy w roku sama pojechać do rodziców i spędzić z nimi parę dni. Mój mąż nie dogaduje się z nimi dobrze, ja z jego rodzicami nie gadam wcale to po co się zmuszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość g

Pewnie, że normalne. Są pary gdzie jedno bez drugiego nigdzie się nie rusza i jeśli im to odpowiada obydwojgu, to też normalne. Ja osobiście potrzebuję własnej przestrzeni raz na jakiś czas, podobnie jak mąż i sobie ją dajemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×