Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Postanowiłam jeść przez 3dni same warzywa

Polecane posty

Gość Anna

Liczę że schudne z 4kg. Jak myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Nie schodniesz 4kg. Moze 2 kg przy czym szybko wroca. idz lepiej do parku pobiegac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chudnie się od jedzenia warzyw, tylko od jedzenia odpowiedniej ilości kalorii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska
1 minutę temu, Gość Gosci napisał:

Nie schodniesz 4kg. Moze 2 kg przy czym szybko wroca. idz lepiej do parku pobiegac. 

I to nie z tłuszczu tylko wodę i mięśnie straci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

ale mam dópe jak kredens a ja tak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredens

Napisalam Ci juz - idz pobiegac ,a Jak nie lubisz to na basen. Rusz ten kredens , a nie jakies bzdurne diety... mniej jesc wiecej sie ruszac- to jest caly sekret 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Liczę że schudne z 4kg. Jak myślicie? 

Masz zajebiste poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx

Będziesz strasznie pierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&d

Ja nie mogę schudnąć a mam pracę w ruchu jestem listonoszka. Powie mi ktoś dlaczego. Robię dziennie ok 10 km piechota i jeżdżę rowerem. A waga stoi w miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś chora masz dupe jak kredens bo pewnie jesteś leniwa, leżysz na kanapie i jesz świnsta. A potem się łudzisz że w ciągu kilku dni od warzyw schudniesz.. Żałosne. Potem przytyjesz dodatkowe 5 kilo bo pewnie zjesz 10 kebabów z głodu po tej diecie. 

Jedynie zbilansowana dieta i ruch mogą Ci pomóc ale pewnie jesteś leniwym kaszalotem który myśli że w kilka dni schudnie na zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Same warzywa? Pewnie jeszcze surowe? Nie polecam. Będziesz ciągle głodna i tylko ciągle myślała o jedzeniu. Polecam iść do dietetyka, mnie takie wizyty i dieta zrobiona pode mnie bardzo pomogły. Do tego ćwiczenia, ale ja jakoś przesadnie nie ćwiczyłam. 2 razy w tygodniu zaczęłam ćwiczyć po godzince. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To smutne, że w XXI wieku, w dobie internetu i ogólnie dostępnej wiedzy zdarzają się jednostki, które kompletnie nic nie wiedzą o organizmie, w którym żyją. Nie, nie schudniesz, przegłodzisz się co najwyżej i piątego dnia nadrobisz z górką. Po za tym skąd przekonanie, że na roślinach się chudnie? Dieta wegańska lub wegetariańska (bardzo zdrowa swoją drogą) nie jest dietą odchudzającą. Żeby schudnąć wystarczy mieć ujemny bilans kaloryczny ale zrobić to z głową, mikro i makro musi się zgadzać inaczej tylko wpadniesz w choróbsko. Dieta to podstawa ale musisz też się trochę poruszać, wysypiać, pić dużo wody, bardzo wiele czynników się na to składa. Jeśli myślisz o odchudzaniu na poważnie po prostu o tym poczytaj, pójdź do dietetyka i na siłownie, jedzenie warzyw przez 4 dni to jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez 3 dni to najwyżej wodę stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Tumany ale ja chce się przeglodzic. Trochę ciężko się czuje...a wy mi tu ze nie znam zasad żywienia. Fajnie byłoby gdyby coś zleciało. Takie posty warzywne są bardzo zdrowe. 

I kebabow nie jem wcale tluki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To smutne, że w XXI wieku, w dobie internetu i ogólnie dostępnej wiedzy zdarzają się jednostki, które kompletnie nic nie wiedzą o organizmie, w którym żyją. Nie, nie schudniesz, przegłodzisz się co najwyżej i piątego dnia nadrobisz z górką. Po za tym skąd przekonanie, że na roślinach się chudnie? Dieta wegańska lub wegetariańska (bardzo zdrowa swoją drogą) nie jest dietą odchudzającą. Żeby schudnąć wystarczy mieć ujemny bilans kaloryczny ale zrobić to z głową, mikro i makro musi się zgadzać inaczej tylko wpadniesz w choróbsko. Dieta to podstawa ale musisz też się trochę poruszać, wysypiać, pić dużo wody, bardzo wiele czynników się na to składa. Jeśli myślisz o odchudzaniu na poważnie po prostu o tym poczytaj, pójdź do dietetyka i na siłownie, jedzenie warzyw przez 4 dni to jakiś żart

Przez 3 dni agresywny prostaku. Współczuję być takim człowiekiem chamski na co dzień 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

sorry ale jesteś piramidalnie głu/pia i obrażasz ludzi zamiast się od nich czegokolwiek dowiedzieć. przegłodź się. nawet 90 dni to o jednego pustaka mniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja myślę, że super. Nie wiadomo czy schudniesz ale 3 dniowy post warzywny odciąży trochę organizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
8 minut temu, Gość Iubire napisał:

Ja myślę, że super. Nie wiadomo czy schudniesz ale 3 dniowy post warzywny odciąży trochę organizm. 

I o to mi chodzi. Chciałbym trochę schudnąć jak każda kobieta chyba ale nie obrażajcie mnie ze mam dupe jak kredens lub jem kebaby. W całym swoim życiu zjadłam może 3 kebaby. W macu byłam z 10 razy a mam 30 lat. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka987
2 godziny temu, Gość xxxxxxxxxxxxxx napisał:

Będziesz strasznie pierdzieć

Dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Oska napisał:

I to nie z tłuszczu tylko wodę i mięśnie straci 

Przez 3 dni mięśnie? Chyba o...ałaś. Wys.ra się co najwyżej za wszystkie czasy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bessęsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gosd&d napisał:

Ja nie mogę schudnąć a mam pracę w ruchu jestem listonoszka. Powie mi ktoś dlaczego. Robię dziennie ok 10 km piechota i jeżdżę rowerem. A waga stoi w miejscu. 

70 proc to dieta a 30 proc to sport. Moze za duzo jesz? Policz wszystko dokladnie, wlacznie z przekaskami, mlekiem wlanym do kawy itp. Szczegółowo. 

 

10 godzin temu, Gość Anna napisał:

Liczę że schudne z 4kg. Jak myślicie? 

Bylam 6 tyg na diecie Dabrowskiej. Schudlam 4 kg.. Z 71 kg na 67 przy 172 cm wzrostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

70 proc to dieta a 30 proc to sport. Moze za duzo jesz? Policz wszystko dokladnie, wlacznie z przekaskami, mlekiem wlanym do kawy.

100% to umysł. W tym podświadomość, przekonania, emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×