Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawel7966

Mia Nesti Baka

Polecane posty

Proszę pisać wszystko co wiecie na temat tej pani poza tym że ponoć nadużywał alkoholu i leków i że sypiala z wieloma rapera mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Mianestibaka jest super. To mega ładna i inteligentna dziewczyna tylko znajomych ma kiepskich jak na przykład niejaka Haseki (najwiekszy pustak na insta). Dodatkowo Mia fantastycznie tańczy. Uwielbiam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia jest cudowna
1 godzinę temu, Pawel7966 napisał:

Proszę pisać wszystko co wiecie na temat tej pani poza tym że ponoć nadużywał alkoholu i leków i że sypiala z wieloma rapera mi

Mia jest przepiękna i zabawna. Ma super cialo, piękne włosy super się maluje. Kocham ja oglądać. Zawsze poprawia mi humor. Widać że ma fajną rodzinę i znajomych. Piękne ma zdjęcia. Ze smakiem. No a znajomi spoko Poza ta madga co leży całymi dniami w mieszkaniu i chodzi do Rossmanna po tanie kosmetyki zre leki i wypija dupe na jakiejś stronce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa3581
2 godziny temu, Pawel7966 napisał:

Proszę pisać wszystko co wiecie na temat tej pani poza tym że ponoć nadużywał alkoholu i leków i że sypiala z wieloma rapera mi

Mia to ikona. Wiele dziewczyn chce być jak ona, ja tez bym chciała. Ma fantastyczne ciuchy i styl ktorego brakuje innym influencerkom. Moim marzeniem jest poznać ją osobiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
2 godziny temu, Pawel7966 napisał:

Proszę pisać wszystko co wiecie na temat tej pani poza tym że ponoć nadużywał alkoholu i leków i że sypiala z wieloma rapera mi

Bardzo pozytywna osoba o dobrym sercu, fajnym stylu i charakterze. No i dodatkowo śliczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia górą

Blondynki rządzą! co tu dużo mówić, mia ma swój własny styl i jest dobrym człowiekiem. Ma wspaniałe grono przyjaciół, wspaniała rodzinę, miło się na to patrzy, takich właśnie ludzi powinien każdy obserwować na ig:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka

Znam ją bardzo dobrze i jest super zarówno na żywo jak i w SM. Nie udaje nie kreuje. Jest śliczna i mądra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie wiem co wy w niej widzicie. Wyjątkowo średnia uroda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega

Ta dziewczyna mi nie imponuje, ale napewno jest ciekawsza niz wymieniona juz wyzej lekomanka bez ambicji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

nie wiem co wy w niej widzicie. Wyjątkowo średnia uroda 

Też nie rozumiem zachwytu. Przeciętna wyjątkowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAGDA JESTEŚ SKOŃCZONA ZA TEN POST. POKAZAŁA JAKI POZIOM DNA REPREZENTUJESZ. NIŻEJ UPAŚĆ SIĘ NIE DA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Fajny karzeł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiasiasia

Fajna i szczera dziewczyna. Nie zadziera nosa, korzysta z młodości. Ma dobre serce, jest wierna swojemu facetowi, nie jest naiwna życiowo. Ładna, drobna, szczupła. Podoba mi się jak tańczy na rurce. Ma dziewczyna talent. 

Madziu, nie uda Ci się ta prowokacja. Możesz swojej (już ex koleżance) buty lizać, nigdy nie dorównasz jej w niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkckkxs

Suuuuuuper laska z niej, ma zajebiste instastory, umie poprawic humor HAHAHAH a co najwazniejsze w tym jest soba i nikogo nie udaje, mega prawdziwa laska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkhc

Haseki daj sobie już spokój jesteś żałosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda ty torbo

Magda, sama groziłaś sprawą w sądzie, karą 30tys zł za naruszenie Rodo, a teraz sama co odwalasz? Żałosne. Nie udało się tobie oczernic koleżanki, ty głupia torbo. Wszyscy wiedzą jaka spoko jest Mia, a jaka durna jesteś ty. Zrób sobie jakiś przeszczep tej Twojej kwadratowej twarzy i udawaj, że Ty to nie ty, bo wstydu takiego sobie narobiłaś, że hej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda ty torbo

Magda, sama groziłaś sprawą w sądzie, karą 30tys zł za naruszenie Rodo, a teraz sama co odwalasz? Żałosne. Nie udało się tobie oczernic koleżanki, ty głupia torbo. Wszyscy wiedzą jaka spoko jest Mia, a jaka durna jesteś ty. Zrób sobie jakiś przeszczep tej Twojej kwadratowej twarzy i udawaj, że Ty to nie ty, bo wstydu takiego sobie narobiłaś, że hej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahahaha brawo Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosik

O co chodzi z Mia i Magda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Madzia zazdrościi Mii fejmu, wiec założyła na kafeterii konto fikcyjne Pawel7966 z którego broni samej siebie podając się za swojego wieloletniego przyjaciela i założyła z tego samego konta nowy wątek w którym szukała haków na Mie. Zdradziła się tym ze pisze podobne błędy, które mało jaka rozgarnięta osoba by popełniła- „Insta gramie” , „rapera mi” 

 

mia już ją ładnie pocisnela na swoim insta 💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie Magda

Ludzie to nie Magda założyła ten temat. Znam ją i to nie ona. Magda nie podkłada takich świń nikomu. To mądra i odważna dziewczyna. A mia odszczeka wkrótce wszystko na swoim sto ry bo Magda sobie nie pozwoli na takie hejty i jeśli jej nie przeprosi to może się liczyć z konsekfencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Kosik napisał:

O co chodzi z Mia i Magda? 

Mia ma wystającego dzyndzla miedzy nogami a Madzia nie ma. I o to chodzi. Ten dzyndzel faktycznie bleeee, wygląda jak siusiak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona ma najbardziej oblesną pochwę jaką w życiu widziałam, fuuuu. Na pewno żaden facet by tego nie lizał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasekitopustak
2 godziny temu, Gość To nie Magda napisał:

Ludzie to nie Magda założyła ten temat. Znam ją i to nie ona. Magda nie podkłada takich świń nikomu. To mądra i odważna dziewczyna. A mia odszczeka wkrótce wszystko na swoim sto ry bo Magda sobie nie pozwoli na takie hejty i jeśli jej nie przeprosi to może się liczyć z konsekfencjami.

"Sto ry"Madzia skończ się poniżać pustaku😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu elo

Hahaha sprawdziłem profil na max model, o ch*j jaki dzyndzel rozciagniety wisi xd 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu elo

Hahaha sprawdziłem profil na max model, o ch*j jaki dzyndzel rozciagniety wisi xd 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczus

Magda, napisałaś tu 3 komentarze pod rząd o Mii w jednym czasie i pamiętaj, że to TY jesteś prostytutką, a nie ona. Jeżeli nadal będziesz pisać te komentarze, to będziesz miała problemy, już masz, bo ludzie Cie nie trawią, bo jesteś pusta i zakłamana. Dla Twojej informacji Madziu, tak wygląda srom wielu kobiet. ma tak co 3 kobieta i jest to normalny widok. Ewidentnie ...alalas z lekcji biologii i jesteś obrzydliwa, że chcesz ośmieszyc dziewczynę ze względu na wygląd jej waginy i wzrostu! Co? Nie udało Ci się na nią nic złego tutaj wyciągnąć, to czepiasz się jej ciała? Pamiętaj, że gdyby jej to przeszkadzało, to mogła by dokonać plastyki tego miejsca, ale Ty zawsze będziesz w oczach innych prostytutką, w dodatku mega pustą, a tego już nie naprawisz. Wszyscy wiedzą, że piszesz te bzdury TY i się jedynie pograzasz. Dziwisz się że na live tyle osób Ciebie ciśnie? Jesteś nikim, zerem, teprezentujesz patologie umysłową i zaliczyłaś dno. No zobaczymy, kto niedługo odszczeka swoje posty i słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Mia spoko babeczka. Nikt nawet nie uwierzy w te brednie o niej, a o Magdzie nie ma co nawet się zastanawiać, wystarczy posłuchać co sama o sobie mówi. Wszystko to o niej to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haseki

Co Mia mówiła o Magdzie na story? Bo już zniknęło :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Haseki napisał:

Co Mia mówiła o Magdzie na story? Bo już zniknęło 😞

Że jest miło zaskoczona, że nikt tutaj jej nie wyzywa, że nie udało się jej koleżance upokorzyc jej osoby, że Magda chciała się z nią przyjaźnic, ale jej nie wyszło. Ze ona wie kto to pisał, bo nie na codzień spotyka się osobę, która rozdziela wyrazy na pół, a Magda często to robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×