Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawel7966

Mia Nesti Baka

Polecane posty

Gość Patologia z ig

Taki sam pustak jak jej obserwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uj jej w dupsko
Dnia 22.11.2019 o 19:38, Gość Ewa3581 napisał:

Mia to ikona. Wiele dziewczyn chce być jak ona, ja tez bym chciała. Ma fantastyczne ciuchy i styl ktorego brakuje innym influencerkom. Moim marzeniem jest poznać ją osobiście. 

 

Dnia 22.11.2019 o 17:32, Pawel7966 napisał:

Proszę pisać wszystko co wiecie na temat tej pani poza tym że ponoć nadużywał alkoholu i leków i że sypiala z wieloma rapera mi

Ponac??? Hahahaha  szlauf a Ty go bronisz tfu Ci na ryj jeb** kur***two 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita

Mia ma coś z karłowatiści. Nie jest to zwykły niski wzrost, tylko jakaś genetyczna choroba. Ręce i nogi ma karłowate i z twarzy też coś jest z nią nie tak. A te usta... Ten kto jej taką krzywdę zrobił, powinien mieć zakaz wykonywania zawodu. Wyglądają jak spuchnięte lawry muchy. Takie nie kształtne, zero wymodelowania, tragedia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Seniorita napisał:

Mia ma coś z karłowatiści

Noo o tym samym pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie generalnie była w miarę ok, ale osiągnęła granice żenady żebrząc o prezenty na urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś ogarnia jej ostatnie story? Ćpanie w kiblu, rzucanie się pod tramwaj i ucieczka z psychiatryka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę, ale muszę

h t t p s:// klekota ma kota. home. blog

"YouTubowy WSIUR 'Co kupiłam BLISKIM na Święta' IDEALNY PRZYKŁAD DZIADOSTWA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ktoś wie na co Mia bierze leki i czemu trafiła drugi raz do psychiatryka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaMiaNara

Mia jest karłem. Widać dysproporcje na twarzy, na nogach i rękach. Jest karłem i nie potrafi się do tego przyznać chociaż była pytania nie raz i nie dwa o to. Jedyne co ją ratuje to to że ma beke z Magdy Haseki, a ta durna się cieszy że Mia ją lubi XD na wspólnym livie na insta nawet Mii siostra w tle powiedziała "idę stąd, bo nie wytrzymam", kiedy Magda mówiła jak bardzo uwielbia Mie i to nie ona założyła ten wątek o niej na kafe 😄 Mii matka również miała z niej beke na live, a Madzia jak zwykle nakręciła się jak ...ka i poleciała po alkohol do biedry, żeby pić z Mią na wspólnym live chat, a Mia się rozlaczyla bez słowa i nie wróciła XD potem te słowa Madzi "powiedzcie Mii żeby weszła na live", a Mia miała to w dupie 😛 Ogólnie świetnie ją troluje, dziwie się że Magda tego nie widzi, chociaż z drugiej strony jest pustakiem i w sumie... No nie ogarnia życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mała, krępa i bez ogłady. Piękna? No buahahaha zwłaszcza piękna była w rozmowach w Tłoku a może rozmowa o tłumoku, czyli nesti sraka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mia jest pusta i tyle. Jak ktoś nie potrafi pić, to niech nie pije i tyle. Obędzie się bez prób samobójczych i głupich pytań na instastory "dlaczego chciałam się zabić?" - bo ...@ chlejesz wódę i ćpasz w trakcie brania psychotropów! Dlatego! Atencyjny szon. Jak ktoś chce się zabić, to się zabija, a nie gada o tym na insta i pisze, że wątpi iż dozyje 30stki. Ona dozyje, spokojnie, poprostu jest jaka jest i tyle. Tak to jest, jak ktoś zaczął się bawić w leki, chleje i ćpa jednocześnie, a później się dziwi czmemu jest tak a nie inaczej. Niby taka kadra, a takie durne pytania zadaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×