Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysiekteria92

Mam problemy z angielskim na studiach!!!

Polecane posty

Gość Krzysiekteria92

moim wiodącym językiem był do tej pory niemiecki z którego już nabyłem pewne podstawy a tu nagle na kolejnym roku studiów został narzucony angielski. Ja nic z tego angielskiego nie wiem. Nie byłem już 4 razy na zajęciach z tego angielskiego bo są tak denerwujące że szlak mnie chce trafić. Stale odpytuje ten gość i zadaje nowe rzeczy. robi z tego najważniejszy przedmiot a to jest gufno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weż sobie korki z anglika albo może w rodzinie ktoś dobrze zna ten język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

Pytałem się mojej korepetytorki od niemieckiego czy zna kogoś kto pomoże z angielskim ale wszystkie jej koleżanki mają komplet uczniów od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj to może z ogłoszenia znajdź kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

A co ja jestem na filologii jakiejś żebym musiał dwa języki tłuc. Najchętniej to ja bym na żaden lektorat nie chodził bo to jest zawracanie gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale na poziomie podstawowym to chyba powinieneś znać, wiem że może się nie chcieć ale pomyśl już tak mało.masz do końca nauki i ukończenia szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Brac korki z podstaw angielskiego na studiach w 2019r w dobie internetu to trzeba byc glabem. Chociaz dzis glaby wlasnie niczym zaraza na uniwerkach😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

No i co mi ten internet pomoże? A zresztą to nie są podstawy angielskiego tylko Legal English. Uczęszczanie na ten język wymaga znajomości angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Ja chodziłem na lektorat języka niemieckiego wtedy i z takiego zdawałem egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Krzysiekteria92 napisał:

No i co mi ten internet pomoże? A zresztą to nie są podstawy angielskiego tylko Legal English. Uczęszczanie na ten język wymaga znajomości angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Ja chodziłem na lektorat języka niemieckiego wtedy i z takiego zdawałem egzamin.

Poszukaj studentki germanistyki i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poszukaj studentki germanistyki i po sprawie

na chooj piszesz z ped/ofilem?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×