Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Nie mogę kochać się z moim chlopakiem z powodu choroby

Polecane posty

Gość Załamana

Hej! Od miesiąca mam problemy ze zdrowiem, najpierw infekcja intymna, teraz problemy z pęcherzem i cewką moczową, pieczenie i ból. Już tracę nadzieję, że jakiś lek pomoże, a biorę drugi dzień kolejny antybiotyk. Przez to wszystko od jakiś 3,może już nawet 4 tygodni, nie mogę kochać się z moim chlopakiem. Oczywiście to nie tak, że nie ma między nami w ogóle bliskości. Całowanie, przytulnie, ja go zaspokojam przez seks oralny. No ale on tam nie może mnie dotykać . I to nie chodzi o mnie, że mi jest bez tego źle, chociaż nie ukrywam, że uwielbiam gdy to robi i mi tego brakuje, ale mam zapalenie cewki moczowej i nie moge sobie na to pozwolić. Bardziej chodzi o to, że boję się, że ja stanę się dla niego nie wystarczająca, że będzie miał dosyć, że mogę go tylko zaspokoić ręką czy też robiąc loda. Strasznie mnie to męczy, chociaż w naszym związku jest wszystko dobrze. Jak myślicie, powinnam mu o tym powiedzieć, że czuję się tak źle, że nie mogę się z nim kochać? Że boję się, że to źle wpłynie na nasz związek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezprzesady

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile ty masz lat gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu

Nic takiego nie rób. To nie Twoja wina że masz problemy ze zdrowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tepa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Załamana napisał:

Hej! Od miesiąca mam problemy ze zdrowiem, najpierw infekcja intymna, teraz problemy z pęcherzem i cewką moczową, pieczenie i ból. Już tracę nadzieję, że jakiś lek pomoże, a biorę drugi dzień kolejny antybiotyk. Przez to wszystko od jakiś 3,może już nawet 4 tygodni, nie mogę kochać się z moim chlopakiem. Oczywiście to nie tak, że nie ma między nami w ogóle bliskości. Całowanie, przytulnie, ja go zaspokojam przez seks oralny. No ale on tam nie może mnie dotykać . I to nie chodzi o mnie, że mi jest bez tego źle, chociaż nie ukrywam, że uwielbiam gdy to robi i mi tego brakuje, ale mam zapalenie cewki moczowej i nie moge sobie na to pozwolić. Bardziej chodzi o to, że boję się, że ja stanę się dla niego nie wystarczająca, że będzie miał dosyć, że mogę go tylko zaspokoić ręką czy też robiąc loda. Strasznie mnie to męczy, chociaż w naszym związku jest wszystko dobrze. Jak myślicie, powinnam mu o tym powiedzieć, że czuję się tak źle, że nie mogę się z nim kochać? Że boję się, że to źle wpłynie na nasz związek? 

Choć do mnie. Mam ręce które lecza. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Proszę Was o porady, a nie głupie teksty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym. Nie masz na to wpływu. Porozmawiamy z chłopakiem. Komunikacja. A problemy ustąpią, to oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie martw się, skoro robisz loda, to cos tam jest. Infekcja intymna moze wynikac również z jego infekcji. Nie mów jemu , że sìę martwisz, poprostu narazie rób jemu lodzika, pieszczoty itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To forumowa kaczka dziennikarska. Gdyby babka miała wąsy, to by dziadkiem była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam rozwiązanie

Autorko, daj koleżance pare groszy i w celach naukowych, oraz czysto przyjacieskiej pomocy da mu duupy w twoim imieniu. Wszyscy wygrywają, laska zarobi, chłopak dostanie doopy, ty przestaniesz się martwić że mu za mało.... idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×