Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobiety wola przebojowych facetow, nawet chamskich. takich, co beda sie przepychac w kolejce, krzyczec przez okno na innego kierowce itp.

Polecane posty

Gość gosc

wola takich z IQ rownym 92 niz wartosciowego, spokojnego  introwertyka z IQ 115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Macie rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na chama nawet nie spojrzę.

Ale na co mi nudny facet? Jeżeli miałabym mieć nudnego faceta to już wolałabym mieszkać z koleżanką - przynajmniej po niej nie musiałabym sprzątać czy zmuszać się do seksu, nie zostawiałaby otwartej deski i nie śmierdziała po przyjściu z pracy. Samo mieszkanie z facetem wiążę sie z ustępstwami i kompromisami, a jeszcze do tego ma być nudny? Jeżeli już mam z kimś mieszkać to nie chciałabym sie nudzić w jego towarzystwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Też się zgadzam z wami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Na chama nawet nie spojrzę.

Ale na co mi nudny facet? Jeżeli miałabym mieć nudnego faceta to już wolałabym mieszkać z koleżanką - przynajmniej po niej nie musiałabym sprzątać czy zmuszać się do seksu, nie zostawiałaby otwartej deski i nie śmierdziała po przyjściu z pracy. Samo mieszkanie z facetem wiążę sie z ustępstwami i kompromisami, a jeszcze do tego ma być nudny? Jeżeli już mam z kimś mieszkać to nie chciałabym sie nudzić w jego towarzystwie. 

Hej! A po co mieszkać? Nie mozna mięc relacji "na dwa mieszkania"? Spotykac sie na kino, teatr, gotowanie, seks, filmy, wyjeżdzanie na urlop, ale mieszkac jednak oddzielnie. Co to za moda z tym mieszkaniem razem? Czy powyzsza propozycja nie ma racji bytu. Ja uwazam ze jest rozsądna. Mozna spędzac fajnie czas nie męcząc sie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Wiadomo, to tak zwany "samiec Alfa"

KAŻDA takiego uwielbia ale oczywiście większość się nie przyzna

Nie należy wierzyć w to co mówią kobiety, bo jedno mówią a robią dokładnie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

święta racja - nie żaden dobry, miły, najpierw ma być bardzo pewny siebie, chamy i bezczelni są bardziej pewni siebie. Przebojowi są ci którzy sie niczego nie boją, nikt ich nie poniżał, bo to oni tak potrafią.

Acha, no i jak kobieta może chcieć szczuplaka chudzinkę co nie potrafiłby obronić w walce ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ewentualnie tacy nie chciani mają szansę u kobiet, które już doświadczyły tych złych i są na portalach bo nie mają kogo poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To, że jesteście spokojni to nie oznacza automatycznie iż jesteście wartosciowi. Nie rozśmieszajcie mnie. Wręcz odwrotnie powiedziałabym. Jesteście w wiekszości prostackimi, pasywno-agresywnymi malkontentami, wyzywacie każdego kto wam nie przyklaszcze, macie staroświeckie poglądy. O waszym incelstwie i mizogini nie wspomnę. Nic w was wartościowego nie widze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manazis
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

święta racja - nie żaden dobry, miły, najpierw ma być bardzo pewny siebie, chamy i bezczelni są bardziej pewni siebie. Przebojowi są ci którzy sie niczego nie boją, nikt ich nie poniżał, bo to oni tak potrafią.

Acha, no i jak kobieta może chcieć szczuplaka chudzinkę co nie potrafiłby obronić w walce ją.

Sam jaki jesteś ?

Ja nie lubię  takich facetów jak w tytule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z placzacych pra wiko
6 minut temu, Gość Onsam napisał:

święta racja - nie żaden dobry, miły, najpierw ma być bardzo pewny siebie, chamy i bezczelni są bardziej pewni siebie. Przebojowi są ci którzy sie niczego nie boją, nikt ich nie poniżał, bo to oni tak potrafią.

A nie przyszło ci baranie do łba, że można być jednocześnie "dobrym" i pewnym siebie? 😄 

Oraz "złym" i introwertycznym? Co ma otwartość do wrazliwości, wy tłuki? 😄 Naprawdę jesteście ...ami. 

Musicie być skrajnie zakompleksieni skoro stosujecie tak durną, czarno-białą i nierealistyczną dychotomię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

haha, ja kobiety lubię, jestem tylko troche niepewny siebie, jak będę miał dobrą pracę to będę bardziej się nadawał do znajomości z kobietami, muszą być jakieś podstawy do bycia takim, mieszkam w takiej dziurze żę cięzko tu o pracę, ale mam hobby lubie swój sport nie siedzę tylko przez tv, no ale cóż, pierwsze wrażenie - pewny siebie przede wszystkim rozmowny - tu odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość beka z placzacych pra wiko napisał:

A nie przyszło ci baranie do łba, że można być jednocześnie "dobrym" i pewnym siebie? 😄 

Oraz "złym" i introwertycznym? Co ma otwartość do wrazliwości, wy tłuki? 😄 Naprawdę jesteście ...ami. 

Musicie być skrajnie zakompleksieni skoro stosujecie tak durną, czarno-białą i nierealistyczną dychotomię. 

tak, można być dobrym i pewnym siebie i złym i zamkniętym w sobie, pewnie że tak

nie przezywaj mnie

jest tak wiele typów ukrytych osobowości nawet u kobiet, że trudno opisywać

zbyt pewny siebie może podchodzić pod chamskiego, np wprost pyta o seks taki, komentuje nogi, i  inne proste teksty używa

 

wiem o co chodzi, połączenie paru cech i ma się szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przepraszam bardzo a faceci to niby co ?

Ich nie interesuje spokojna dziewczyna nawet jak jest ładna i zgrabna. Biorą prymitywne dziewuchy o słabej urodzie nawet i takie z nadwagą grunt, że gadatliwe, pewne siebie i głośne. Takie to nawet pierwsze do faceta zagadują i do obcego na fejsbooku napiszą, że im sie facet podoba i czy sie nie umówi. Faceci patrzą tylko, żeby nie musieć sie wysilać, żeby była wielka d.u.p.a  i  c.y.c.k.i  i żeby sie ciągle coś działo jak w wesołym miasteczku w cyrku. Czasami biorą ładne dziewczyny ale też muszą być intrygantki, cwaniary co są łase na kase i fejm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Patrząc na poziom waszych komentarzy... Uważacie się za miłych facetów? Sfrustrowani, używający wobec kobiet poniżających zwrotów, ponieważ jesteście sami? To chyba najgorszy możliwy ''sort''. Faceci bez perspektyw, z wysokim poziomem frustracji i brakiem kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Na chama nawet nie spojrzę.

Ale na co mi nudny facet? Jeżeli miałabym mieć nudnego faceta to już wolałabym mieszkać z koleżanką - przynajmniej po niej nie musiałabym sprzątać czy zmuszać się do seksu, nie zostawiałaby otwartej deski i nie śmierdziała po przyjściu z pracy. Samo mieszkanie z facetem wiążę sie z ustępstwami i kompromisami, a jeszcze do tego ma być nudny? Jeżeli już mam z kimś mieszkać to nie chciałabym sie nudzić w jego towarzystwie. 

A nudny to jaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Onsam napisał:

święta racja - nie żaden dobry, miły, najpierw ma być bardzo pewny siebie, chamy i bezczelni są bardziej pewni siebie. Przebojowi są ci którzy sie niczego nie boją, nikt ich nie poniżał, bo to oni tak potrafią.

Acha, no i jak kobieta może chcieć szczuplaka chudzinkę co nie potrafiłby obronić w walce ją.

z 6 moich kochanków 4 było raczej wątłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Przepraszam bardzo a faceci to niby co ?

Ich nie interesuje spokojna dziewczyna nawet jak jest ładna i zgrabna. Biorą prymitywne dziewuchy o słabej urodzie nawet i takie z nadwagą grunt, że gadatliwe, pewne siebie i głośne. Takie to nawet pierwsze do faceta zagadują i do obcego na fejsbooku napiszą, że im sie facet podoba i czy sie nie umówi. Faceci patrzą tylko, żeby nie musieć sie wysilać, żeby była wielka d.u.p.a  i  c.y.c.k.i  i żeby sie ciągle coś działo jak w wesołym miasteczku w cyrku. Czasami biorą ładne dziewczyny ale też muszą być intrygantki, cwaniary co są łase na kase i fejm.

to prawda, mój kumpel zakochał sie w durnej lasce, bo zaimponowało mu ze za nim poleciała do kibla jak najpierw ja olał. wpadła za nim i  cos mu tam nagadała ze co on sobie mysli ze ją tak olewa. I głąb do tej pory wspomina to ...yczną akcję jako coś super co mu zaimponowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

Ideał dla kobiety, to taki jednocześnie wrażliwy, i zarazem zły, dobry w seksie,  trochę charyzmatyczny, nie koniecznie taki zbytnio wygadany, nawet może być samotnik, ale musi mieć te dwie cechy. Tzn nie dać sobie wejść na głowę, potrafić powiedzieć wprost co mu się nie podoba u niej, co go irytuje, i nie zapatrzony też zbytnio w nią jak w obrazek, ceniący sobie również własne chwilę. Ja mam podobne cechy, ale się z kobietami nie spotykam i nie zamierzam się w ogóle wiązać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

sorry za drobne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie interesują mnie ani bedboje ani przesadnie cicho-ciemni. Wybieram zawsze wesołych, pozytywnie nastawionych, normalnych chłopaków. Inteligentnych, ale nie zarozumiałych (tego nie znoszę). Nie mogłabym też być z kimś kogo uważam za mało inteligentnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
12 minut temu, Gość gość napisał:

z 6 moich kochanków 4 było raczej wątłych

🙂 super, wiem, że się podobam, chyba lepszy za chudy niż za gruby, naprawdę ciężko się odchudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
4 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Ale dziwni jestescie dziwne tematy cringe 

to taka paplanina, tu nei ma przecież dyskusji jak w radio czy tv, wstępnie przygotowanych pod słuchaczy widzów burza mózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manazis
13 minut temu, Gość Onsam napisał:

haha, ja kobiety lubię, jestem tylko troche niepewny siebie, jak będę miał dobrą pracę to będę bardziej się nadawał do znajomości z kobietami, muszą być jakieś podstawy do bycia takim, mieszkam w takiej dziurze żę cięzko tu o pracę, ale mam hobby lubie swój sport nie siedzę tylko przez tv, no ale cóż, pierwsze wrażenie - pewny siebie przede wszystkim rozmowny - tu odpadam

Ludzie się dobierają na zasadzie przeciwieństw. To że jesteś mniej rozmowny, w  niczym cię nie skreśla. Np. nastolastki. Jeszcze się uczą nie pracują. Chłopak teraz 19 lat  spokojny małomówny a dziewczyna17 bardziej na luzie i są parą już półtora roku, pasują do siebie. Kibicuję im bo to bliska rodzina.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Agatka Czepek napisał:

Ale dziwni jestescie dziwne tematy cringe 

Jakich ty lubisz chłopaków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
3 minuty temu, Gość Manazis napisał:

Ludzie się dobierają na zasadzie przeciwieństw. To że jesteś mniej rozmowny, w  niczym cię nie skreśla. Np. nastolastki. Jeszcze się uczą nie pracują. Chłopak teraz 19 lat  spokojny małomówny a dziewczyna17 bardziej na luzie i są parą już półtora roku, pasują do siebie. Kibicuję im bo to bliska rodzina.       

dzięki, bo zawsze nie wiem, co jest przyczyną nieudanego spotkania, nie wiem co mam mówić i tyle te 2-3 godziny

nie mam pojęcia, czy rozmownej osobie moge odpowiadać, jak poznam to się przekonam, ale i zbyt cicha tez może mi nie pasować, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 partnerów to dużo
30 minut temu, Gość gość napisał:

z 6 moich kochanków 4 było raczej wątłych

6 partnerów seksualnych to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×