Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgaC

Ginekologia estetyczna Wrocław

Polecane posty

Gość AgaC

Hej, przychodzę z pytaniem o polecenie dobrej kliniki, gabinetu, lekarza, żeby zapisać się na zabieg ginekologii estetycznej. To dość intymny temat, mało powszechny, ale mam trochę dolegliwości z tym związanych, które uprzykrzaja mi codzienne życie i chciałabym chociaż iść na konsultację i dowiedzieć się jak to działa, czy zabieg mi pomoże itp. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie Wrocław, taki zabieg to nie przelewki. Miałam nieudaną labioplastykę i poprawkę (również nieudaną). Moge Ci doradzić których lekarzy unikać, a gdzie najlepiej wykonać zabieg. Jeśli chodzi o waginoplastykę też znam dobrych specjalistów.

Napisz do mnie na: drastyczniedobra@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labioplastyka

Orientuje się Pani gdzie najlepiej w Krakowie wykonać taki zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Labioplastyka napisał:

Orientuje się Pani gdzie najlepiej w Krakowie wykonać taki zabieg ?

Jeśli Kraków to jedynie Tomasz Basta. Byłam u dra na konsultacji po nieudanym zabiegu. Dokładnie zbadał, doradził lecznie - w moim wypadku rekonstrukcja. Nie owija w bawełnę, poinformował mnie od razu jaki może być efekt leczenia. Także jeśli chodzi o labio na pewno krzywdy nie zrobi a wręcz poprawia po konowałach. A omijać szerokim łukiem należy klinike w krk na Wodociągowej. Zresztą o lekarce która tam pracowała zrobili artykuł na onecie. Tyle było ofiar. Mnie załatwił "lekarz" który też tam pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola

a co ci przy tej kuciapce robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka

Z dobrych klinik we Wrocławiu kojarzę Medbeauty. Korzystałam z medycyny estetycznej tam i jestem baardzo zadowolona. Wiem, że w ofercie maja też zabiegi z zakresu ginekologii, ale nie miałam potrzeby korzystać, więc nie jestem w stanie ocenic 🙂 Pewnie konsultacja rozwiałaby nieco twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossa
Dnia 30.11.2019 o 17:19, Gość Reginka napisał:

Z dobrych klinik we Wrocławiu kojarzę Medbeauty. Korzystałam z medycyny estetycznej tam i jestem baardzo zadowolona. Wiem, że w ofercie maja też zabiegi z zakresu ginekologii, ale nie miałam potrzeby korzystać, więc nie jestem w stanie ocenic 🙂 Pewnie konsultacja rozwiałaby nieco twoje wątpliwości.

Chodzę do doktora Kępy na zabiegi na twarz, świetny doktor, efekty niesamowite, klinika na wysokim poziomie, także również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusita

Fajnie,że takie zabiegi powoli stają się normą i kobiety mogą uzyskać pomoc w tym temacie. Takie zabiegi to czasem konieczność z uwagi na zdrowie albo po prostu poprawa komfortu życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×