Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedroneczka polna

Jak uważacie ludzie?

Polecane posty

Gość Biedroneczka polna

Witam, mam totalnie dość tego życia. W nosie mam zbliżające się święta. Reklam i ozdób świątecznych już mam dość. Skutecznie obrzydzają święta. Pogoda za oknem jest brzydka. Ciągle tylko pochmurno. W sklepach drogo. W koło większość ludzi się opieprza, bo po co pracować jak jest 500+. Życie mi się znudziło. Przestało mi zależeć na wszystkim. Ciągle tylko praca, wczesne wstawanie i zero przyjemności. Życie mi totalnie zbrzydło. Czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza

Obrzydzenie do życia ziemskiego i tymi sprawami materialnymi jest bardzo niezwykłe . Nie trzeba tego porzucać ani się wstydzić. Oznacza  to, że zachwycą cię najpewniej sprawy życia niebieskiego.

W necie jest książka, pt.: Mistyczne Miasto Boże, autorki św. Marii z Agredy z Hiszpanii. Jak przeczytasz kilka stron to ciebie całkowicie zaszokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzuć pracę, i tak jak stoisz, w jednych ciuchach, zamieszkaj w schronisku dla bezdomnych. Może potem docenisz to, co masz. Być może, masz chandrę jesienną, to minie, wytrzymaj do Wigilii, dnia przybywa, pogoda się wyklaruje. W sklepach drogo? Jak ktoś ma mało pieniędzy, to mu zawsze drogo. Ludzie się opieprzają.. No weź przestań. Znowu 500+??, która się rodzinom należy, jak psu buda, a socjal jest płacony w całej Europie od dawna. I jakoś ludzie pracują, funkcjonują normalnie, a socjal na zachodzie jest dużo wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

500+ to jest rozdawnictwo, które pociągnie budżet na dno. Ciekawa jestem czy dalej będziesz tak się mądrzyc jak pewnego dnia nie wypłacisz pieniędzy z bankomatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Moze dawno nie mialas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×