Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęcia

Po co chcecie rodzić chłopców

Polecane posty

Gość nie mam pojęcia

Większość facetów nie znosi kobiet jest z nimi tylko dlatego że mają za darmo seks i kobiety im sprzątają i usługują. Faceci są największym zagrożeniem ludzkości zwłaszcza dla kobiet.Popytajcie kobiety w Islamie, każda religia uważa kobiety za podludzi przypadek ? Po co chcecie rodzić kolejnego niby miłego chłopca który jak dorośnie będzie taki jak reszta facetów. PO CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom w sumie

ja jestem za aborcją męskich płodów 🙂 nawet poród chłopca jest trudniejszy niż dziewczynki więcej problemów z nimi przestępstwa, jakieś ADHD, narkotyki itd opiekowanie się chłopcem musi być męczarnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usisijsisoks

bo chce zeby moje dziecko mialo łatwiejsze zycie, bo prościej jest byc facetem niz kobieta. 

Ja lubię kosmetyki, ubrania i te wszystkie kobiece rzeczy, ale ogólnie facet ma łatwiej. Nie rodzi, nie chodzi w ciazy, nie ma okresu co miesiac. Kobiete mozna skrzywdzic itd. 

Chłopięce zabawki pobudzaja wyobraznie a dziewczece od początku narzucaja rolę matki, kucharki itp. 

No i ta duma z syna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola cokakamajsjd
1 minutę temu, Gość nom w sumie napisał:

ja jestem za aborcją męskich płodów 🙂 nawet poród chłopca jest trudniejszy niż dziewczynki więcej problemów z nimi przestępstwa, jakieś ADHD, narkotyki itd opiekowanie się chłopcem musi być męczarnią

To jakis wpis sfrustrowanej mamy dziewczynki, ktora chciala chlopca ale nie udalo sie. 

No cóż, nie mozna miec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa
6 minut temu, Gość usisijsisoks napisał:

bo chce zeby moje dziecko mialo łatwiejsze zycie, bo prościej jest byc facetem niz kobieta. 

Ja lubię kosmetyki, ubrania i te wszystkie kobiece rzeczy, ale ogólnie facet ma łatwiej. Nie rodzi, nie chodzi w ciazy, nie ma okresu co miesiac. Kobiete mozna skrzywdzic itd. 

Chłopięce zabawki pobudzaja wyobraznie a dziewczece od początku narzucaja rolę matki, kucharki itp. 

No i ta duma z syna. 

twoj syn może wyrosnąć na pedo albo gwłaciciela 🙂 będziesz z niego dumna 🙂 dlaczego duma z syna anie z córki, przecież alkoholicy, pedo, zboczeńcy, mordercy, alkoholicy, bezdomni to w 90-100% mężczyźni ich matki są z nich dumne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wxh

Większość kobiet ma kompleksy na tle mężczyzn i urodzenie syna choć trochę je przybliża do męskiego ideału 

W naturze to samica jest zawsze cenniejsza, samica wybiera partnera, to samce muszą się starać, walczyc, wymyślać rytuały godowe.

W Japonii są osobne wagony dla kobiet bo sobie nie radzą z molestowaniem, w Afryce są wioski tylko dla kobiet. Tam gdzie więcej mężczyzn wzrasta przemoc i agresja. Mężczyźni rywalizują o kobiety, odwrotnie nie. 

Za agresję odpowiada testosteron. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Wxh

Im więcej mężczyzn w danej społeczności tym więcej agresji, gwałtów, morderstw, dewiacji itd procent mężczyzn w społeczeństwie powinien być góra 30%, no na pewno nie połowa tak jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość zgadzam się z Wxh napisał:

Im więcej mężczyzn w danej społeczności tym więcej agresji, gwałtów, morderstw, dewiacji itd procent mężczyzn w społeczeństwie powinien być góra 30%, no na pewno nie połowa tak jak jest teraz.

Ja tam woke po 50% bynajmniej mam z kim zycie dzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś wie

Czy ktoś wie dlaczego faceci nie uważają kobiety za ludzi w pełni ? taki przykład coś się stanie kobiecie (obcej) a facetowi się mówi: wyobraź sobie gdyby to była twoja matka, twoja siostra itd. Czyli że co? faceci naturalnie nie potrafią zrozumieć co się dzieje kobiecie? Rozumieją tylko jak to matka czy ktoś spokrewniony? dlaczego mężczyźni nie mają naturalnie empatii dlaczego są tak agresywni i ...oleni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

jak to jest że 90% postów kobiet jest o miłości, niezadowoleniu że mężczyzna jest nie taki a 90% postów facetów jest o seksie, agresywnym obwinianiu kobiet, mówieniu że kobiety są głupie

coś mi się tu nie zgadza nie dostrzegacie tego ? faceci was nienawidzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świat bez chłopów. Autorka obejrzała film pt Seksmisja. Pod ziemią jest takie państwo, musisz tam się przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość nom w sumie napisał:

ja jestem za aborcją męskich płodów 🙂 nawet poród chłopca jest trudniejszy niż dziewczynki więcej problemów z nimi przestępstwa, jakieś ADHD, narkotyki itd opiekowanie się chłopcem musi być męczarnią

Jak tak czytam twój wpis to myślę że aborcję powinni przeprowadzić na Tobie. Dzieci raczej nie masz bo nie wiesz o czym piszesz.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

twoj syn może wyrosnąć na pedo albo gwłaciciela 🙂 będziesz z niego dumna 🙂 dlaczego duma z syna anie z córki, przecież alkoholicy, pedo, zboczeńcy, mordercy, alkoholicy, bezdomni to w 90-100% mężczyźni ich matki są z nich dumne ??

Patrząc w drugą stronę to w rankingu 10 czy 100 najinteligentniejszych osób na świecie będą praktycznie sami faceci, nobliści to również głównie faceci, tak samo jak profesorowie, doktorzy, naukowcy, odkrywcy, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość nie mam pojęcia napisał:

Większość facetów nie znosi kobiet jest z nimi tylko dlatego że mają za darmo seks i kobiety im sprzątają i usługują. Faceci są największym zagrożeniem ludzkości zwłaszcza dla kobiet.Popytajcie kobiety w Islamie, każda religia uważa kobiety za podludzi przypadek ? Po co chcecie rodzić kolejnego niby miłego chłopca który jak dorośnie będzie taki jak reszta facetów. PO CO ?

Wolę urodzić faceta który będzie niezależny i będzie miał łatwiejsze życie. A córka? Całe życie mam się potem martwić że ktoś ją wykorzysta? Mam rodzic kolejna niewolnice seksualna? Sprzątaczka? 

Jeśli chcesz rodz kolejne niewolnice dla moich synów powodzenia 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość nie mam pojęcia napisał:

Większość facetów nie znosi kobiet jest z nimi tylko dlatego że mają za darmo seks i kobiety im sprzątają i usługują. Faceci są największym zagrożeniem ludzkości zwłaszcza dla kobiet.Popytajcie kobiety w Islamie, każda religia uważa kobiety za podludzi przypadek ? Po co chcecie rodzić kolejnego niby miłego chłopca który jak dorośnie będzie taki jak reszta facetów. PO CO ?

Bo chcemy ich wychować na dobrych ludzi po swojemu.To że innym się nie udało,to nie znaczy że nam się nie uda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Świat bez chłopów. Autorka obejrzała film pt Seksmisja. Pod ziemią jest takie państwo, musisz tam się przeprowadzić.

😄

Dobrze powiedziane.

Kobity!Jak nie możecie wytrzymać ze swoimi facetami to albo go naprawcie choć trochę albo wykopcie go z chaty.Nie narzekajcie tylko róbcie cokolwiek! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ole

Ja chce córkę, i chce jej wpoić do głowy żeby nigdy przenigdy nie dała sobie wejść facetowi na głowę. I ma zadbać o niezależność finansowa bo ona gwarantuje wolność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Ole napisał:

Ja chce córkę, i chce jej wpoić do głowy żeby nigdy przenigdy nie dała sobie wejść facetowi na głowę. I ma zadbać o niezależność finansowa bo ona gwarantuje wolność 

Taaa a potem się zakocha, rozłoży nogi i zostanie pełnoetatowa krowa rozpłodowa. Każda kobieta traci inteligencję po porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olę
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaa a potem się zakocha, rozłoży nogi i zostanie pełnoetatowa krowa rozpłodowa. Każda kobieta traci inteligencję po porodzie. 

Ja tak nie skończyłam, moja matka tez nie, wiec może takie coś nie leży u nas w gęnach u jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja akurat marzyłam o córce, ale mam dwóch synów i również kocham ich nad życie. Córkę miałabym bardziej dla siebie, wiadomo, że prędzej czy później wyfrunie z domu, ale z córką to jednak inny kontakt, inne rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość usisijsisoks napisał:

bo chce zeby moje dziecko mialo łatwiejsze zycie, bo prościej jest byc facetem niz kobieta. 

Ja lubię kosmetyki, ubrania i te wszystkie kobiece rzeczy, ale ogólnie facet ma łatwiej. Nie rodzi, nie chodzi w ciazy, nie ma okresu co miesiac. Kobiete mozna skrzywdzic itd. 

Chłopięce zabawki pobudzaja wyobraznie a dziewczece od początku narzucaja rolę matki, kucharki itp. 

No i ta duma z syna. 

Co wy z ta duma z syna? Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxskskkskskn
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co wy z ta duma z syna? Haha 

Normalnie. Zawsze tak bylo. Chlop, facet, mestwo. Podpora rodziny. Kobiety slaba plec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K

Ja mam 4 facetów (psa też licze 😛 ) I można szału dostać z ich gatunkiem. Jak nie wydasz komendy to i srakieta na środku pokoju by im nie przeszkadzała. Czasem mam ich dość i wiecznego bałaganu do sprzątania, że robię bunt i sami mają sprzątać. Bunt od gotowania też jest co jakiś czas. Przestałam opierać męża od kiedy jest dwójka dzieci - sam sobie gacie pierze. Póki co mąż i 4-letni syn są gonieni do obowiązków. 10-miesięcznemu synowi i psu się upieka sprzątanie bo wiadomo 😛. Stawiają opory dziady ale ja nie odpuszczam. Jak jednak przychodzi mi polec w czymś i mam sama zrobić to odbijam sobie to w inny sposób. Wychodzę z domu i wtedy mąż ma na głowie pozostałych do ogarnięcia. Żeby odreagować zapisałam się na angielski raz w tygodniu, na zajęcia fitness 2 razy w tyg, raz w tygodniu ide na duuuuze zakupy i nie spiesze się specjalnie. Plus co jakiś czas wyjście na piwo z koleżanką. Kocham ich ale nie jestem robotem ani niewolnicą i mają to uświadamiane na wszelki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K

aaaa.. i córkę chciałam za każdym razem. Niestety nie wyszło a nie będę bawić się w "do 3 razy sztuka" - produkcja zakończona a ja nie jestem masochistką 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdoodjdudi
4 minuty temu, Gość gosc K napisał:

Ja mam 4 facetów (psa też licze 😛 ) I można szału dostać z ich gatunkiem. Jak nie wydasz komendy to i srakieta na środku pokoju by im nie przeszkadzała. Czasem mam ich dość i wiecznego bałaganu do sprzątania, że robię bunt i sami mają sprzątać. Bunt od gotowania też jest co jakiś czas. Przestałam opierać męża od kiedy jest dwójka dzieci - sam sobie gacie pierze. Póki co mąż i 4-letni syn są gonieni do obowiązków. 10-miesięcznemu synowi i psu się upieka sprzątanie bo wiadomo 😛. Stawiają opory dziady ale ja nie odpuszczam. Jak jednak przychodzi mi polec w czymś i mam sama zrobić to odbijam sobie to w inny sposób. Wychodzę z domu i wtedy mąż ma na głowie pozostałych do ogarnięcia. Żeby odreagować zapisałam się na angielski raz w tygodniu, na zajęcia fitness 2 razy w tyg, raz w tygodniu ide na duuuuze zakupy i nie spiesze się specjalnie. Plus co jakiś czas wyjście na piwo z koleżanką. Kocham ich ale nie jestem robotem ani niewolnicą i mają to uświadamiane na wszelki sposób.

A myślisz, ze z corka miałabyś łatwej? Oj naiwna. Humorki, obraza o wszystko. Malowanie sie w mlodym wieku, krótkie spódniczki. Uwierz, ze z chłopakami jest prosciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdoodjdudihhhkckoc v
7 minut temu, Gość gosc K napisał:

Ja mam 4 facetów (psa też licze 😛 ) I można szału dostać z ich gatunkiem. Jak nie wydasz komendy to i srakieta na środku pokoju by im nie przeszkadzała. Czasem mam ich dość i wiecznego bałaganu do sprzątania, że robię bunt i sami mają sprzątać. Bunt od gotowania też jest co jakiś czas. Przestałam opierać męża od kiedy jest dwójka dzieci - sam sobie gacie pierze. Póki co mąż i 4-letni syn są gonieni do obowiązków. 10-miesięcznemu synowi i psu się upieka sprzątanie bo wiadomo 😛. Stawiają opory dziady ale ja nie odpuszczam. Jak jednak przychodzi mi polec w czymś i mam sama zrobić to odbijam sobie to w inny sposób. Wychodzę z domu i wtedy mąż ma na głowie pozostałych do ogarnięcia. Żeby odreagować zapisałam się na angielski raz w tygodniu, na zajęcia fitness 2 razy w tyg, raz w tygodniu ide na duuuuze zakupy i nie spiesze się specjalnie. Plus co jakiś czas wyjście na piwo z koleżanką. Kocham ich ale nie jestem robotem ani niewolnicą i mają to uświadamiane na wszelki sposób.

A myślisz, ze z corka miałabyś łatwej? Oj naiwna. Humorki, obraza o wszystko. Malowanie sie w mlodym wieku, krótkie spódniczki. Uwierz, ze z chłopakami jest prosciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość jxskskkskskn napisał:

Normalnie. Zawsze tak bylo. Chlop, facet, mestwo. Podpora rodziny. Kobiety slaba plec. 

Rozumiem gdy kiedyś to męstwo miało jakieś znaczenie. A teraz? Haha. Podpora rodziny? Syn wejdzie w rodzine żony i nie ma co ukrywać ale to z teściowa będzie się więcej widział. 

Chyba tylko ty czujesz ta nierealna dumę :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMEK
13 godzin temu, Gość usisijsisoks napisał:

bo chce zeby moje dziecko mialo łatwiejsze zycie, bo prościej jest byc facetem niz kobieta. 

Ja lubię kosmetyki, ubrania i te wszystkie kobiece rzeczy, ale ogólnie facet ma łatwiej. Nie rodzi, nie chodzi w ciazy, nie ma okresu co miesiac. Kobiete mozna skrzywdzic itd. 

Chłopięce zabawki pobudzaja wyobraznie a dziewczece od początku narzucaja rolę matki, kucharki itp. 

No i ta duma z syna. 

FACET MA ŁATWIEJSZE ŻYCIE? CHYBA JAK JEST MILIONEREM JAK JEST NORMALNYM CZŁOWIEKIEM TO ŻEBY COŚ MIEĆ MUSI CIĘŻKO ZAPIERRDALAĆ A KOBIETA POKAŻE CIIPKE NA KAMERCE W NECIE I MA KUPE KASY ALBO ZNAJDZIE SE BOGATEGO GOSTKA I NAWET JAK JEST Z NAJGORSZEJ BIEDY TO MOŻE ŻYĆ NORMALNIE A FACET Z BIEDY RACZEJ NIE WYJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udidjjdjd
6 minut temu, Gość PRZEMEK napisał:

FACET MA ŁATWIEJSZE ŻYCIE? CHYBA JAK JEST MILIONEREM JAK JEST NORMALNYM CZŁOWIEKIEM TO ŻEBY COŚ MIEĆ MUSI CIĘŻKO ZAPIERRDALAĆ A KOBIETA POKAŻE CIIPKE NA KAMERCE W NECIE I MA KUPE KASY ALBO ZNAJDZIE SE BOGATEGO GOSTKA I NAWET JAK JEST Z NAJGORSZEJ BIEDY TO MOŻE ŻYĆ NORMALNIE A FACET Z BIEDY RACZEJ NIE WYJDZIE

Z jakiej ty patologii sie wywodzisz to. wspolczuje.  Tak, facet ja lepsze latwiejsze zycie.  Nie trzeba byc milionerem, wystarczy isc na dobry kierunek po którym jest praca. Czyli trzeba sie uczyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj

Ale temat, ,rozumiem, ze prowo. Co to znaczy "chcecie'. Nie planuje sie płci. Ja moge chciec leciec za pól roku  na Marsa, czy ma to jakiekolwiek znaczenie?Jest nad czym dyskutowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×