Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieta

Jaki jest wasz ideał wyglądu faceta?

Polecane posty

Gość Ankieta

Podawajcie najlepiej na przykładzie celebrytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Ci po tej

Wiedzy  jak kobiety  mają  różny  gust 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

- brak zakoli, albo jakieś takie minimalne a nie na pół czaszki,

- przyzwoita figura...(nie musi być Arnoldem ale żeby miał lekki zarys bica, trica, płaski brzuch...a nie misio z brzuchem piwnym ani nie w drugą skrajność - suchoklates, którego zdmuchnąłby silniejszy wiatr),

- w miarę przystojna morda (brak zeza, chorobliwego trądu), oczy duże, najlepiej jasne (niebieskie lub zielone),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

185 cm. Brunet. 80-90 kg. 

Zadbany, duże męskie dłonie. 

Hojnie obdarowany przez naturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo_m

til schweiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc

Roznie bywa, nie mam jednego idealu, podobaja mi sie m.in.: Chris Evans, Ryan Gosling, bracia Hemsworth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

- brak zakoli, albo jakieś takie minimalne a nie na pół czaszki,

- przyzwoita figura...(nie musi być Arnoldem ale żeby miał lekki zarys bica, trica, płaski brzuch...a nie misio z brzuchem piwnym ani nie w drugą skrajność - suchoklates, którego zdmuchnąłby silniejszy wiatr),

- w miarę przystojna morda (brak zeza, chorobliwego trądu), oczy duże, najlepiej jasne (niebieskie lub zielone),

i jeszcze zapomniałam dopisać 185-188 cm.  Facet poniżej 180 cm to lipa, poniżej 175 tragedia...powyżej 190 cm też słabo bo większość kobiet ma 160-165 cm i facet 185 cm to ideał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

Śmieszy mnie to że wiele kobiet podaje Ryana Goslinga jako ideał faceta. Przecież gość jest najnormalniej w świecie brzydki, wygląda jak jakiś upośledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Istnieje zyje znam go. Jest bardzo szczuply zgrabny niski drobny przystojny szatyn z niebieskimi oczyma ladne wlosy lasny zarost sniady inteligentny niedostepny ladnie sie ubiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śp. Patrick Swayze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śp. Patrick Swayze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden. Mam wyjēbane na ideały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpumpum

Gęste włosy bez zakoli/łysiny, rysy twarzy regularne, wzrost 180-190cm (najlepiej pomiędzy), sylwetka proporcjonalna - nie musi być super wyrzeźbiony wystarczy szczupły (byle nie "misiowaty"). Kolor włosów i oczu dowolny, liczy się ogólna kompozycja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brązowe lub piwne oczy, bardzo ciemne włosy, bardzo gęste, dłuższe w sensie nie zaden krótki jezyk , lekko opalony, szczupły ale z zarysowanymi wszystkimi mięśniami - boski kaloryfer, fajny naturalny biceps, seksi klata, itd około 180, buzia słodko-przystojna. Białe równe zęby. Ok. 18 cm fajfus i koniecznie prosty, żaden krzywus ani nie w dziwnym kolorze typu bordo bo to obleśne jest. No i oczywiście musi być młody! Przed 30stka. Bo ja kocham młodszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kamil Bednarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Brązowe lub piwne oczy, bardzo ciemne włosy, bardzo gęste, dłuższe w sensie nie zaden krótki jezyk , lekko opalony, szczupły ale z zarysowanymi wszystkimi mięśniami - boski kaloryfer, fajny naturalny biceps, seksi klata, itd około 180, buzia słodko-przystojna. Białe równe zęby. Ok. 18 cm fajfus i koniecznie prosty, żaden krzywus ani nie w dziwnym kolorze typu bordo bo to obleśne jest. No i oczywiście musi być młody! Przed 30stka. Bo ja kocham młodszych. 

Ja też. Mój chłopak jeszcze się nie urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Ja uwielbiam długowłosych blondynów. 

Zwłaszcza tych o chłopięcej urodzie typu Ton Heukels czy Tom Odell. Szkoda, że tak choleeernie rzadko można spotkac takich w życiu codziennym. 😞 

Mam 27 lat, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh chciałam wrzucić zdjęcia, ale posty ze zdjęciem nie wchodzą 😞

Josh Holloway, czyli ten blondyn z Zagubionych. Na sam jego widok twardnieją mi sutki. Dla niego oglądałam Lostów.💓:classic_love:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nila

Keanu Reeves to mój ideał ,od jakiś 30 lat . Jestem prawie jego rówieśniczka i wciąż podoba mi się tak samo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×