Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kingaaa

Kryzys w związku

Polecane posty

Jesteśmy razem od ponad roku i pewnego zauważyłam że korzysta z datezone ma tam konto usunął na moich oczach i obiecał że przestanie tam zaglądać ale kilka dni temu zobaczyłam że ma nowe konto i z tego korzysta dalej... pokłócilismy sie i on sie nie odzywa co zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Byłam w podobnej sytuacji, lecz było to 2 konto na fb, z którego mój były flirtował z innymi dziewczynami, kazał im wysyłać swoje nagie zdjęcia itp. Wchodząc na jego laptop, zobaczylam 2 email i kliknąłam w niego, akurat hasło było zapisane  i wtedy wszystko się wydało, spakowałam go i wy*ebałam z domu...

Jednak Tobie radzę się zastanowić nad tym związkiem, faceci już tacy są, nie mówię, że każdy, lecz wiemy jak z nimi jest. Jeżeli ma nowe konto a stare usunął to masz pewność, że nie jest Ci wierny albo szuka przygód, nie możesz mu ufać, nie masz pojęcia czy w ukryciu się z kimś nie spotyka, bądź coś ukrywa przed Tobą.

Porozmawiaj z nim szczerze, może zapytaj czy mu się znudziłaś, czy ten związek i Ty jeszcze go interesujecie, szukaj dowodów, potem działaj jeśli widzisz, że coś jest nie tak i zostaw frajera...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
5 minut temu, Gość 123 napisał:

Byłam w podobnej sytuacji, lecz było to 2 konto na fb, z którego mój były flirtował z innymi dziewczynami, kazał im wysyłać swoje nagie zdjęcia itp. Wchodząc na jego laptop, zobaczylam 2 email i kliknąłam w niego, akurat hasło było zapisane  i wtedy wszystko się wydało, spakowałam go i wy*ebałam z domu...

Jednak Tobie radzę się zastanowić nad tym związkiem, faceci już tacy są, nie mówię, że każdy, lecz wiemy jak z nimi jest. Jeżeli ma nowe konto a stare usunął to masz pewność, że nie jest Ci wierny albo szuka przygód, nie możesz mu ufać, nie masz pojęcia czy w ukryciu się z kimś nie spotyka, bądź coś ukrywa przed Tobą.

Porozmawiaj z nim szczerze, może zapytaj czy mu się znudziłaś, czy ten związek i Ty jeszcze go interesujecie, szukaj dowodów, potem działaj jeśli widzisz, że coś jest nie tak i zostaw frajera...

Zresztą nie ma co się z takim p*ierdolic, odejdź od niego i tak będzie robił swoje z Tobą czy bez  Ciebie, najwyraźniej jesteś mu obojętna...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre sobie...
26 minut temu, Gość 123 napisał:

.Byłam w podobnej sytuacji, lecz było to 2 konto na fb, z którego mój były flirtował z innymi dziewczynami, kazał im wysyłać swoje nagie zdjęcia itp. Wchodząc na jego laptop, zobaczylam 2 email i kliknąłam w niego, akurat hasło było zapisane  i wtedy wszystko się wydało, spakowałam go i wy*ebałam z domu...

Jednak Tobie radzę się zastanowić nad tym związkiem, faceci już tacy są, nie mówię, że każdy, lecz wiemy jak z nimi jest. Jeżeli ma nowe konto a stare usunął to masz pewność, że nie jest Ci wierny albo szuka przygód, nie możesz mu ufać, nie masz pojęcia czy w ukryciu się z kimś nie spotyka, bądź coś ukrywa przed Tobą.

Porozmawiaj z nim szczerze, może zapytaj czy mu się znudziłaś, czy ten związek i Ty jeszcze go interesujecie, szukaj dowodów, potem działaj jeśli widzisz, że coś jest nie tak i zostaw frajera...

 

Śmieszna jesteś, przecież facet w życiu się nie przyzna ze mu się znudzila, ze jej nie kocha, będzie kręcił, kłamał, jesli z aktualnego związku ma jakieś korzyści to będzie się trzymal autorki poki co a na boku będzie zdradzał. To gnojek niewarty zaufania i mądra kobieta po czymś takim od razu kopnelaby go w d...e ale jeśli autorka musi tu pisać ten temat i jeszcze zastanawia się co zdobić to pewnie nie jest mądra i honoru nie ma, a jak on dobrze nawinie jęk makaron na uszy to wybaczy misiowi (bo przecież taaak go kooocha) i będzie się naiwnie ludzic ze teraz juz będzie wierny. Taaaa...a tymczasem poroże będzie jej nadal rosło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Niestety, prawda jest taka, ze rozmowa z wiekszoscia facetow nie ma zadnego sensu. Dlatego nie wazne jaki kit bedzie jej wciskal (bo powiedziec mozna wszystko) radze patrzec na to co on robi a nie na to co mowi. Kapujesz autorko? Tu nie ma nad czym rozmyslac. Krotkie ciecie!!! Niech sobie dalej szuka ale juz bez ciebie w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
23 minuty temu, Gość Dobre sobie... napisał:

Śmieszna jesteś, przecież facet w życiu się nie przyzna ze mu się znudzila, ze jej nie kocha, będzie kręcił, kłamał, jesli z aktualnego związku ma jakieś korzyści to będzie się trzymal autorki poki co a na boku będzie zdradzał. To gnojek niewarty zaufania i mądra kobieta po czymś takim od razu kopnelaby go w d...e ale jeśli autorka musi tu pisać ten temat i jeszcze zastanawia się co zdobić to pewnie nie jest mądra i honoru nie ma, a jak on dobrze nawinie jęk makaron na uszy to wybaczy misiowi (bo przecież taaak go kooocha) i będzie się naiwnie ludzic ze teraz juz będzie wierny. Taaaa...a tymczasem poroże będzie jej nadal 

23 minuty temu, Gość Dobre sobie... napisał:

Śmieszna jesteś, przecież facet w życiu się nie przyzna ze mu się znudzila, ze jej nie kocha, będzie kręcił, kłamał, jesli z aktualnego związku ma jakieś korzyści to będzie się trzymal autorki poki co a na boku będzie zdradzał. To gnojek niewarty zaufania i mądra kobieta po czymś takim od razu kopnelaby go w d...e ale jeśli autorka musi tu pisać ten temat i jeszcze zastanawia się co zdobić to pewnie nie jest mądra i honoru nie ma, a jak on dobrze nawinie jęk makaron na uszy to wybaczy misiowi (bo przecież taaak go kooocha) i będzie się naiwnie ludzic ze teraz juz będzie wierny. Taaaa...a tymczasem poroże będzie jej nadal rosło. 

Ja osobiście bym go zostawiła, tak jak zrobiłam to z poprzednim, bez zastanowienia, ale skoro ona jeszcze go po czymś takim nie zostawiła,to może po prostu za bardzo go kocha i żyje w nadziei że się zmieni, że będzie inaczej, a przecież taki frajer jezeli juz tak robi to będzie tak robił, powinna go zostawić ale może będzie się płaszczyć przed nim, tak nie powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

To zaden kryzys. Tu nie ma zwiazku. Pozamiatane. Poszukaj sobie chusteczek, bo bedziesz plakac, jak mu nie dasz kopniaka w tylek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłooooda
1 godzinę temu, Kingaaa napisał:

Jesteśmy razem od ponad roku i pewnego zauważyłam że korzysta z datezone ma tam konto usunął na moich oczach i obiecał że przestanie tam zaglądać ale kilka dni temu zobaczyłam że ma nowe konto i z tego korzysta dalej... pokłócilismy sie i on sie nie odzywa co zrobić ??

Znudziłaś mu się, bo jesteś kłoda, tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Po co piszesz kilka razy ten sam wątek. Wiem że jesteś zakochana i może być ci ciężko zerwać ale to tylko jedyne wyjście. Musisz mu powiedzieć dowodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×