Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy cieszycie sie z czyjegos nieszczescia?

Polecane posty

Gość Gosc

Ja tak mam ,wiem ze to zle,na codzien nikomu krzywdy nie robie,nie kloce sie,nie jestem chamska ale tez nie podchodze do ludzi z uczuciem,czasem sie lapie ze mam dobry humor jak komus cos nie wyjdzie, niechce tego robic ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesli kogoś nie lubie to sie cieszę. Gdy córka męża poronila otworzyłam szampana :-)

Wiem, to okropne, ale tak własnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem bagietkę

Ja raczej nie, co więcej - bardzo często pomagam znajomym, którym powinęła się noga. Ale cieszę się, gdy piszę o czymś pozytywnym w moim życiu na Kafeterii, a ludzie po mnie jadą z zazdrości, wtedy jeszcze bardziej ich wkoorwiam:) To moja rozrywka, gdy mam przerwę od obowiązków i jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że większość ludzi tak ma. Doświadczyłam tego ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Jesli kogoś nie lubie to sie cieszę. Gdy córka męża poronila otworzyłam szampana 🙂

Wiem, to okropne, ale tak własnie bylo.

Niezła z Ciebie s   u  - k. A oby Twój mąż zrobił innej dzieciaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

A JA SIE TERAZ ...Y CIESZE Z WASZEJ BEZRADNOSCI IEBANE SCIERWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem bagietkę
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Jesli kogoś nie lubie to sie cieszę. Gdy córka męża poronila otworzyłam szampana :-)

Wiem, to okropne, ale tak własnie bylo.

Straszne. Nie mieści mi się w głowie, że można być tak złym człowiekiem. Niezła macocha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

macie dziewczyny zryty beret, idzcie do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

A JA SIE CIESZE Z TEGO ZE NIE BEDE JUZ PRACOWAL I PLACIL PODATKOW A TAKZE Z TEGO ZE NIEDLUGO UMRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo

Nigdy. Za to ciesza mnie znajomi odnoszacy sukcesy,.Jak kogos nie lubię, to go iunikam i o nim nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, nawet jeśli za kimś nie przepadam, to nie cieszę się z tego,ze wydarzyło się u nich nieszczęście. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem,żeby się cieszyć z tego,ze komuś świat sie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami pojawi się uśmiech kiedy komuś podwinie się noga w codziennym życiu. Ale totalnie mściwy nie jestem, jeżeli wydarzy się poważna tragedia pomogę nawet wrogowi. Tym bardziej że ludzie z mojego otoczenia mnie znają i nawet ci z ktorymi się nie mogę dogadać nigdy by pomocy nie odmówili. Pamiętaj że może i wróg ale swój wróg, szanuj go bo nigdy nie wiesz jakie tałatajstwo może się w życiu przyplątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedyś kogoś tak znienawidziłam (straszny i podły człowiek), że go przeklęłam, a wszystko wróciło do mnie i ciągnie się już kilka lat. Tyle nieszczęść nie spotkało mnie przez całe życie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Niezła z Ciebie s   u  - k. A oby Twój mąż zrobił innej dzieciaka 

Ma 65 lat, wiec wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Jem bagietkę napisał:

Straszne. Nie mieści mi się w głowie, że można być tak złym człowiekiem. Niezła macocha......

Nie jestem macochą. Jestem żoną jej ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Jem bagietkę napisał:

Straszne. Nie mieści mi się w głowie, że można być tak złym człowiekiem. Niezła macocha......

Nie jestem macochą. Jestem żoną jej ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bez powodu się nie cieszę. Ale nie ukrywam, że czasem się uśmiechnę pod nosem, jeśli np. jakaś przemądrzała baba udaje specjalistkę od związków, wszystko wie najlepiej, a okazuje się że mąż ją zdradza i nagle przestaje być taka mądra. Albo maDki, z jednym małym dzieckiem udające ekspertki od wychowania, wyniosłym tonem udzielają rad (moje ulubione sformułowanie - "co to za matka, nie myśli A POTEM PŁACZ, ja bym nigdy"... A potem sama ma narastające problemy z niewychowanym dzieckiem, albo urodzi drugie, które już nie jest takim aniołkiem i zaczynają się schody, kończy się ton wszystkowiedzącego pedagoga.

Inny przykład: ktoś wyśmiewa ciężko pracujące osoby, "ja bym tak nie mógł, to upokarzające pracować na kogoś, nie wstyd ci tak biegać na każde skinienie szefa za 3-4 tysiące?", a sam tonie w długach, bo się przeliczył ze swoimi możliwościami.

Nigdy nie cieszę się w czyjejś np. choroby, z czegoś na co nie zasłużył, ale mała lekcja pokory sprawia mi satysfakcję, nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra

srdkowy palec ruskoukrainzydzzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Nie smiej się dziadku z czyjegos wypadku bo dziadek sie smial to samo mial 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi sie to niestety tez zdarza. zdarzyło mi sie czuc jakis cien satysfakcji, jak np kolezanka straciła pracę co dostała po znajomosci, podczas gdy ja szukałam mase czasu bezskutecznie, bo koneksji nie miałam. Człowiek chyba nieustannie nawet mimowolnie sie porównuje do innych i nie lubi, jak inni mają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recaro
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Nigdy nie cieszę się w czyjejś np. choroby, z czegoś na co nie zasłużył, ale mała lekcja pokory sprawia mi satysfakcję, nie powiem

Mam podobnie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×