Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Na kafe są sami źli ludzie

Polecane posty

Gość Gość

Odkąd tu zaglądam czyli od około 2 miesięcy zrobiłam się bardziej nerwowa i złośliwa bo tutaj tylko jad. Szukałam jakiegoś kontaktu bo chwilowo nie miałam pracy i tutaj się można nerwicy nabawic. Straszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

Tu zostali praktycznie juz tylko MORDERCY i ich OFIARA ktora im DOPIERDALA SPECJALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

To fakt. Jestem na Kafeterii od 2lat i mogę stwierdzić, że forum bardzo zmieniło się na gorsze. Czasami brak sensu, żeby zadać jakieś istotne pytanie, bo tutaj to głównie telenowele mają branie, a jak nie to tak odwrócą temat, żeby telenowela powstała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tutaj rzadko wchodzę, wypowiadam się , ale nie biorę udziału w dyskusjach i wyzwiskach. Niestety inni czerpią satysfakcję z wyzywania sie na innych. Trzeba nabrać dystansu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo redakcja wreszcie powinna skończyć z pisaniem z Gościa. Tylko zalogowani i zarejestrowani użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle lub raczej było tematów jak to kafe się zmieniła i od razu mówię że są te tematy blokowane. Tak, zgadzam się. Kafe bardzo się zmieniło. Jad, chamstwo..okropne. Bardzo mało ludzi robi sobie konta i odpowiada na pytania lub je zadaje bo zaraz o coś się ktos przyczepi i już do końca istnienia twojego konta będą cię wytykać palcami..tym bardziej ci GOŚCIE którzy siedzą tu cały dzień aby tylko komuś pojechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxhdhdhj

Ja nie jestem zła. Ale już mi się nie chce tutak tłumaczyć wszystkiego tym wredotom. Np. Ktoś zada pytanie, odpowiem jak umiem, opowiem jak było u mnie i zaraz się złażą te wredne krzykaczki i wszystko analizują. Kiedyś był jakiś temat o żywieniu, wypisałam chyba ze 30 zdrowych rzeczy jakie je moja rodzina i w tym był zaplątany jogurt jogobella, który mąż uwielbia i się zaczęło. Ci*ul ze tona zdrowej żywności a wypomniały mi jogurt i pisały jaki to syf i ze nie żywię zdrowo rodziny. Czasami są tu fajne smiechowe tematy założone przez babki z poczuciem humoru ale druga strona to już zawsze żałosne pisanie wredot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×