Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsilna

Jak szukacie pracy?

Polecane posty

Gość Bezsilna

Witam, ludzie jak szukacie pracy? Czy korzystacie z opinii doradcy zawodowego? CV piszecie sami? Jakie portale do szukania pracy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfcbbbv

wysylalam cv, gdzie sie dalo, ale w koncu wrocilam do zawodu nauczyciela (ucze kilku przedmiotow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfcbbbv

zaluje, ze nie poszlam kiedys do pracy jako wozna, pomoc do przedszkola.Teraz placa 2tys.(oczywiscie beda ci wawiac, ze nie, ze tyle co chca zaplacic0. Bo bym miala umowe o prace i kiepska, ale sabilizacje, ale bylam z tym sama a matka tylko mi dokopywala (i ti cie nie chcieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość sfcbbbv napisał:

zaluje, ze nie poszlam kiedys do pracy jako wozna, pomoc do przedszkola.Teraz placa 2tys.(oczywiscie beda ci wawiac, ze nie, ze tyle co chca zaplacic0. Bo bym miala umowe o prace i kiepska, ale sabilizacje, ale bylam z tym sama a matka tylko mi dokopywala (i ti cie nie chcieli).

W Warszawie jest multum ogłoszeń o pracę woźnej czy pomocy do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

Pracy się szuka przez mape google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza

Wchodzisz na stronę internetową urzędu pracy w twojej miejscowości i ustalasz ile km zgadzasz się dojeżdżać.

Podać trzeba jeszcze wpisać zawód i otrzymasz na ekranie dane o miejscach pracy z pełnego okręgu o podanych przez ciebie km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilna

Do Zorzy: Urząd Pracy to jedna wielka pomyłka. Tam nawet są beznadziejne ogłoszenia. A przez mapę google szukać, to ja nie wiem jak. Zastanawiam się czy iść do doradcy zawodowego, który pomoże napisać atrakcyjne cv. Czy ktoś z was korzystał z takich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjusz

W urzędzie pracy na korytarzach są bannery wyświetlające różne miejsca pracy, wystarczy wejść i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilna

Tak, jasne Patrycjusz. Urząd pracy nie znajdzie pracy, ani nie ma rozsądnych ofert pracy. Wolę szukać inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru

praca to głupota, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×