Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Kolega z pracy mnie zaczepia

Polecane posty

Gość Ola

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać, co myślicie o następującym zachowaniu. Kolega z pracy lubi stosować wobec mnie różnego rodzaju zaczepki, najczęściej dot. mojego narzeczonego, mam wrażenie że wszystko co mówi to po to by go wyśmiać. Sam nie ma dziewczyny. Na integracji z pracy potrafił mówić do mnie naprawdę dwuznaczne rzeczy, łącznie z tym żebym zostawiła swojego faceta i proponował seks. Łącznie z tym, że chodził z mną do toalety. Za każdym razem oponowalam. Do niczego oczywiście nie doszło. Na drugi dzień jak go zapytałam czy pamięta co mówił, to on na to że tak i że nie będzie się tłumaczył..Potem powiedział wprost, że jego zdaniem między nami iskrzy. W pracy zachowuje się profesjonalnie,nie mam problemów z powodu tego, że odrzuciłam jego zaloty, ale uważam, że jego zachowanie to była przesada..Co o tym myślicie? Jak reagować na zaczepki, żeby dał sobie spokój? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podoba Ci się czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podoba Ci się czy nie 

Jest atrakcyjny. Ale nie biorę go pod uwagę. Nie mieszam spraw zawodowych i prywatnych. Chce żeby zostało jak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×