Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Miałyście sytuację że ktoś zaraz po was też zaszedł w ciążę, koleżanka, siostra, szwagierka? W imię rywalizacji, chorej zazdrości.

Polecane posty

Gość Gość

Bo mam wrażenie że niektóre kobiety to po sobie zgapiaja. Mam znajomą która zawsze o wszystko ze mną rywalizowała. Mówiłam jej że już od jakiegoś czasu odstawiliśmy antykoncepcje, ona mi na to że ona to dopiero za rok odstawi bo teraz nie ma na to czasu i warunków. Po czym zaraz też zaczęli się starać bo dziwnym trafem kilka miesięcy później jak wyszło że jestem w ciąży to się przyznala że ona też. I że rodzi niecały miesiąc po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Straszne. I co Ty teraz zrobisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Hhahahaa jak można zachodzić w ciążę by z kimś rywalizować hahaahah nie ma aż tak głupich ludzi haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Straszne. I co Ty teraz zrobisz? 

Nic, urodze dziecko i będę żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosia napisał:

Hhahahaa jak można zachodzić w ciążę by z kimś rywalizować hahaahah nie ma aż tak głupich ludzi haahah

No to jej widocznie nie znasz. Ona taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O jeju! dopiero była szwagierka, a teraz jest koleżanka. wszystkie ci ciąży zazdroszczą i w ciążę zachodzą, bo Ty taka celebrytka z kafeterii jesteś w ciąży i mesjasza nam powiedz. Wiesz co? chyba też "zgapię" ciążę od Ciebie żeby się choć otrzeć o taką gwiazdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to jej widocznie nie znasz. Ona taka jest.

taaaa, weź leki wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wy się śmiejecie, ale kobiety naprawdę tak robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wy się śmiejecie, ale kobiety naprawdę tak robią. 

Oczywiście że tak. Ale one będą teraz od wariatek wyzywać i po leki mnie kierować. Cóż, głupiemu nie przetlumaczysz. Niech lizna trochę psychologii to się dowiedzą że to jest wcale nie tak rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karynki się tłuką i szukają okazji do dowartosciowania która po której zaciazy. Grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zresztą są artykuły w internecie na ten temat, że psychologicznie ciąża bywa zaraźliwa. Czyli jak jakaś kobieta ma w swoim otoczeniu inną kobietę ktorej trochę zazdrości dziecka, błogosławionego stanu, to zaraz też przyspiesza plany o dziecku. Bo sobie uświadamia że też chce to czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Karynki się tłuką i szukają okazji do dowartosciowania która po której zaciazy. Grubo.

No ja tylko napisałam że było jak było. Mianowicie mówiła mi często że ona to dziecko będzie płodzić za rok, bo teraz nie ma warunków i możliwości. Ja jej powiedziałam że my od miesiąca już bez zabezpieczeń, i co? Minęło trochę czasu a i już ona nie ma problemów i też jest w ciąży. Cud! No cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

O jeju! dopiero była szwagierka, a teraz jest koleżanka. wszystkie ci ciąży zazdroszczą i w ciążę zachodzą, bo Ty taka celebrytka z kafeterii jesteś w ciąży i mesjasza nam powiedz. Wiesz co? chyba też "zgapię" ciążę od Ciebie żeby się choć otrzeć o taką gwiazdę!

Heheh właśnie to ta sama baba tylko trochę przekształciła historie. Biedaczka cały czas szuka poklasku dla swojej schizofrenii 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No ja tylko napisałam że było jak było. Mianowicie mówiła mi często że ona to dziecko będzie płodzić za rok, bo teraz nie ma warunków i możliwości. Ja jej powiedziałam że my od miesiąca już bez zabezpieczeń, i co? Minęło trochę czasu a i już ona nie ma problemów i też jest w ciąży. Cud! No cuda.

Przeżywasz to już chyba tydzień...czujesz się protoplastka? Może samo przebywanie z Tobą wpływa jak moc najświętszej maryi i zapladnia niepokalanie? Idę stąd bo jeszcze ja doznam tego cudu macierzyństwa 😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Boże ostatnio to nie była ona Twoja szwagierka?co Cię głupia pipo tak boli jej ciąża. A fuuuu pasztecie niech z Ciebie jak najszybciej wybebesza to dziecko bo będzie tak chore na głowę jak Ty. 

A Twoja koleżanka czy szwagierka bo już nie wiem jest ładniejsza mądrzejsza i jej dzieci też będą a Tobie żal gruba doope ściska że twój bachor będzie tak chory psychicznie jak Ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lecz się kobieto! Zatruwasz innym życie z zazdrości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ja tylko napisałam że było jak było. Mianowicie mówiła mi często że ona to dziecko będzie płodzić za rok, bo teraz nie ma warunków i możliwości. Ja jej powiedziałam że my od miesiąca już bez zabezpieczeń, i co? Minęło trochę czasu a i już ona nie ma problemów i też jest w ciąży. Cud! No cuda.

No i? Skoro planowała za rok to znaczy tak czy siak chciała mieć dziecko może przegadali z mężem i stwierdzili, że w rok cudow nie zdziałają i robią dziecko już teraz. 

A jakby Tobie zajscie zajęło okolo roku i ona zaszlaby w tym samym czasie to tez bys potem gadała że to z zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jaaa napisał:

Boże ostatnio to nie była ona Twoja szwagierka?co Cię głupia pipo tak boli jej ciąża. A fuuuu pasztecie niech z Ciebie jak najszybciej wybebesza to dziecko bo będzie tak chore na głowę jak Ty. 

A Twoja koleżanka czy szwagierka bo już nie wiem jest ładniejsza mądrzejsza i jej dzieci też będą a Tobie żal gruba doope ściska że twój bachor będzie tak chory psychicznie jak Ty 

Rozczaruje cię...ani ładniejsza, ani tym bardziej mądrzejsza.  Ma umysł 16latki a ma już ponad 30 lat. A pluj się ile chcesz, mnie ona irytuje. Wszystko musi naśladować, nawet czas zajścia w ciążę, rozpuszczona jedynaczka co cierpi na syndrom bycia the best.

P.S. gruba też nie jestem, choć wiem, że chciałabyś żebym była :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xx

Ostatnio była podobna historia tylko że szwagierka zaszła z zazdrości? Bym się nie zdziwiła gdyby to była ta sama kobieta. 

A odpowiadajac na pytanie. Nie Twoja sprawa co było powodem jej zajścia w ciążę, niech jej się wiedzie a do Ciebie karma wróci bo czuc że jesteś osobą skrajnie zazdrosna i zła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No i? Skoro planowała za rok to znaczy tak czy siak chciała mieć dziecko może przegadali z mężem i stwierdzili, że w rok cudow nie zdziałają i robią dziecko już teraz. 

A jakby Tobie zajscie zajęło okolo roku i ona zaszlaby w tym samym czasie to tez bys potem gadała że to z zazdrosci?

Ale jej zajście w ciążę nie zajęli koło roku. Ona specjalnie to przyspieszyła bo zawsze ze mną rywalizowała i bolało ją ilekroć w czymś wypadalam lepiej, czy to studia, czy to wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz powiedzieć o co Ci chodzi kobieto? Bo brak Ci serio piątej klepki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość xx napisał:

Ostatnio była podobna historia tylko że szwagierka zaszła z zazdrości? Bym się nie zdziwiła gdyby to była ta sama kobieta. 

A odpowiadajac na pytanie. Nie Twoja sprawa co było powodem jej zajścia w ciążę, niech jej się wiedzie a do Ciebie karma wróci bo czuc że jesteś osobą skrajnie zazdrosna i zła. 

Karma to w pierwszej kolejności wraca do tych co ją na innych rzucają jak klątwę, a ty to właśnie uczynilas. Uważaj czego życzysz innym. Twoja akurat "karma" jest w misce, sio do budy! a mojej znajomej nie znasz i nie masz nawet pojęcia jak wredna była wobec mnie przez całe lata. Co ty tam wiesz, domorosla kafeteryjna wrozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale jej zajście w ciążę nie zajęli koło roku. Ona specjalnie to przyspieszyła bo zawsze ze mną rywalizowała i bolało ją ilekroć w czymś wypadalam lepiej, czy to studia, czy to wygląd

Niestety Rozczarujemy Cię - nie jesteś od niej lepsza za to masz silne zaburzenia osobowości 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czy samobūjstwo z zazdrości też popełni za toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Karma to w pierwszej kolejności wraca do tych co ją na innych rzucają jak klątwę, a ty to właśnie uczynilas. Uważaj czego życzysz innym. Twoja akurat "karma" jest w misce, sio do budy! a mojej znajomej nie znasz i nie masz nawet pojęcia jak wredna była wobec mnie przez całe lata. Co ty tam wiesz, domorosla kafeteryjna wrozko

Ponoć ostatnio była szwagierka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Możesz powiedzieć o co Ci chodzi kobieto? Bo brak Ci serio piątej klepki. 

A może to tobie brak samokrytyki? Prawda jest taka że też masz na koncie przyspieszenie decyzji o dzieciach jak tylko w rodzinie pojawiły się słodkie maluchy. Przyznać się ile z was po prostu zgapia model życia po kimś z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Niestety Rozczarujemy Cię - nie jesteś od niej lepsza za to masz silne zaburzenia osobowości 🤣🤣🤣🤣

Chyba ty. Śmiejesz się jak głupi do sera, przeżywasz moje wpisy jak mrówka okres.lecz się przegrywie, dobrze ci radzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozczaruje cię...ani ładniejsza, ani tym bardziej mądrzejsza.  Ma umysł 16latki a ma już ponad 30 lat. A pluj się ile chcesz, mnie ona irytuje. Wszystko musi naśladować, nawet czas zajścia w ciążę, rozpuszczona jedynaczka co cierpi na syndrom bycia the best.

P.S. gruba też nie jestem, choć wiem, że chciałabyś żebym była :))

Buhahahahahahahahahahahha ależ Ty jesteś głupia. Żal jedynie dziecka że odziedziczy chorobę psychiczną - niestety zaburzenia psychiczne są dziedziczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To teraz już znajoma czy nadal szwagierka? Czy wy jesteście owocem kazirodczych związków idíotki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szwagierka pewnie zrobi operację plastyczną swojej dzesice żeby upodobnic ja do twojego najpiękniejszego na całym oddziale bombelka. Z zazdrości oczywiście 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×