Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzyś

Jak zrozumieć intencje byłej

Polecane posty

Gość Krzyś

Rozstaliśmy się po prawie 9 latach lecz zaczęliśmy niesamowicie dużo i szczerze rozmawiać przy czym dowiedziałem się że całowała się z innym i definitywnie ja to podnieciło a ja sam nie jestem bez winy. Nie potrafię jej tego całkowicie wybaczyć lecz nie przestałem jej kochać. Chce zobaczyć jak się zmieniam lecz sama nie potrafi powiedzieć mi czy chce ze mną być lecz najgorsze jest to że nie wie czy kocha tego drugiego czy też nie. Jak mogę odczytać kogo tak naprawdę kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

już ciebie nie, kobieta jak tak mówi to jest na 100% o tym przekonana chyba że doświadczy wielkiego wstrząsu od ciebie lub jego ( ma żonę, dzieci, sypia z innymi). One nigdy nie powiedzą prawdy a szczególnie jeżeli chodzi o poczucie że ktoś inny negatywnie o nich myśli - taka natura. Rozstancie się , ochłon z rok i szukaj innej . Uprawiaj fizyczny sport, rozwijaj się intelektualnie, zarabiaj kasę. Z tej mąki chcleba nie b ędzie a tylko zakalec. Mogła już nie tylko się całować a powiedziała o całowaniu bo to jeszcze nie przegięcie i nie wyjdzie na dziw...kę w twoich oczach i ewentualnie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś

Przelizała się z piekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×