Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poyebka z kafe

O nie! Anna Lewandowska jest w ciąży. Ledwie ja ogłosiłam, że jestem, a ta już po mnie spapugowała! Miał tak ktoś?

Polecane posty

Gość poyebka z kafe

No zgapiła ode mnie jak nic! Tak samo było ze ślubem, ja wzięłam, a ta miesiąc po mnie. Ewidentnie jest zazdrosna teraz o moją ciążę. Noc wcześniej nie mówiła w wywiadach że chce.miec teraz jakoś drugie dziecko, a tu my z mężem ogłosiliśmy, wchodzimy na pudelka, a tam wielkie banery ostatnio, że Lewa w ciąży. Mój mąż twierdzi tak samo. Najpierw szwagierka, potem koleżanka, a teraz Lewandowska. O co im chodzi z tą zazdrością i zgapianiem? Jak myślicie co to może znaczyć? co o tym uważacie? Miał tak ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zapomnialas dodac ze to jest chora rywalizacja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahahahahaha oplułam monitor XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

hahahahahaha oplułam monitor XD 

A ja wyświetlacz tel😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurcze ja też od Ciebie zgapilam.. Pewnie teraz zrobisz mi ostrą jazdę za to 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co was tak śmieszy? Ja tak mam😡 Zwierzyłam się że odstawiam antykoncepcję, zaszłam, a tu się okazuje że ta laska od Bieniuka zaciążyła, dosłownie chwilę  po mnie. Jak tak można zgapiac czyjś model rodziny? Smiejecie się bo same tak zrobiłyscie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie autorko ty i Lewa zgapiłyście ode mnie! co za chora rywalizacja i zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To właśnie autorka spapugowała od Karola. Jemu pierwszemu urodziła się córeczka. Zazdrościła mu że mając 72 lata został ojcem. Żadna z was w tym wieku nie zostanie rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To właśnie autorka spapugowała od Karola. Jemu pierwszemu urodziła się córeczka. Zazdrościła mu że mając 72 lata został ojcem. Żadna z was w tym wieku nie zostanie rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To właśnie autorka spapugowała od Karola. Jemu pierwszemu urodziła się córeczka. Zazdrościła mu że mając 72 lata został ojcem. Żadna z was w tym wieku nie zostanie rodzicem.

,🏆😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To właśnie autorka spapugowała od Karola. Jemu pierwszemu urodziła się córeczka. Zazdrościła mu że mając 72 lata został ojcem. Żadna z was w tym wieku nie zostanie rodzicem.

,🏆😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typ poczucia humoru świadczy o wiejskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebka z kafe
16 minut temu, Gość Gość napisał:

To właśnie autorka spapugowała od Karola. Jemu pierwszemu urodziła się córeczka. Zazdrościła mu że mając 72 lata został ojcem. Żadna z was w tym wieku nie zostanie rodzicem.

chyba kpisz szloro, szczoto, gnojówo zazdrosna! ja też zostanę matką w wieku 72 lat, poczekajcie tu na kafe, a już w  2061 roku zobaczycie mój post o ciąży! Już tak sobie zaplanowałam ale on się dowiedział i zgapił, bo już wtedy był zazdrosny o moją ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Tyle ze ty urodzisz murzynka bo sie puscilas z jakims ciapatym.Twoj maz pokocha je jak swoje .Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość poyebka z kafe napisał:

chyba kpisz szloro, szczoto, gnojówo zazdrosna! ja też zostanę matką w wieku 72 lat, poczekajcie tu na kafe, a już w  2061 roku zobaczycie mój post o ciąży! Już tak sobie zaplanowałam ale on się dowiedział i zgapił, bo już wtedy był zazdrosny o moją ciążę!

Na takie pomarszczone barachło, to nawet do papy nie będzie chciał się spuścić, a co dopiero myśleć o zachodzeniu w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebka z kafe
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Na takie pomarszczone barachło, to nawet do papy nie będzie chciał się spuścić, a co dopiero myśleć o zachodzeniu w ciążę.

Mówisz chyba o sobie zazdrosna szczoto. Jesteś taka sama jak ta moja zazdrosna szwagierka, koleżanki i Lewandowska! wszystkie mi ciąży zazdrościcieeee i wszystko zgapiaceeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebka z kafe
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Co was tak śmieszy? Ja tak mam😡 Zwierzyłam się że odstawiam antykoncepcję, zaszłam, a tu się okazuje że ta laska od Bieniuka zaciążyła, dosłownie chwilę  po mnie. Jak tak można zgapiac czyjś model rodziny? Smiejecie się bo same tak zrobiłyscie😡

hahahaha no właśnie zapomniałam o tym sztandarowym tekście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne
2 godziny temu, Gość poyebka z kafe napisał:

No zgapiła ode mnie jak nic! Tak samo było ze ślubem, ja wzięłam, a ta miesiąc po mnie. Ewidentnie jest zazdrosna teraz o moją ciążę. Noc wcześniej nie mówiła w wywiadach że chce.miec teraz jakoś drugie dziecko, a tu my z mężem ogłosiliśmy, wchodzimy na pudelka, a tam wielkie banery ostatnio, że Lewa w ciąży. Mój mąż twierdzi tak samo. Najpierw szwagierka, potem koleżanka, a teraz Lewandowska. O co im chodzi z tą zazdrością i zgapianiem? Jak myślicie co to może znaczyć? co o tym uważacie? Miał tak ktoś? 

myślisz, że jesteś śmieszna, a jesteś po prostu żałosna...do tego znalazłas sobie dwie llub jedną taką sama niedoyebke umysłowa i myslisz, ze to co piszecie jest zabawne.  Wam to juz nic nie pomoze, poziom żenady...

jesli ty nie wierzysz w to, ze sa osoby, ktore sa w stanie przyspieszyc decyzje o dziecku tylko dlatego ze osoba, ktora mają za rywalkę, juz jest w ciazy, to ja ci na głupote nie pomoge. Powiem tyle: jestes tak głupia i tępa, ze tylko juz zmądrzeć możesz, ewentualnie zmądrejesz z wiekiem - z wiekiem trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne

i nie udawaj większej idyotki niz jestes. bo dobrze wiesz ze laski naśladują jedna drugą, koleżanki siebie nawzajem, szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oczywiście że tak, ja sama tak zrobiłam. przyspieszyłam decyzję bo pozazdrościłam bratowej męża. Mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne
1 minutę temu, Gość gość napisał:

oczywiście że tak, ja sama tak zrobiłam. przyspieszyłam decyzję bo pozazdrościłam bratowej męża. Mówię serio.

no wiem. to się zdarza, ale nie kafeteriankom :) Tylko kto im w to uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kafeprzyegrywice z mopsu ktore sie tu od rana produkują są mistrzyniami w papugowaniu od innych. Dobrze wiedzą w glebi siebie ze zgapiły niejedno od bratowej czy szwagierki, moze i od kolezanek. Ile tu bylo tematow ze ktos kopiuje styl kolezanki nachalnie i 1 do 1. temat je zabolał i dlatego sie tak plują, stąd zalozyly ten prowokacyjny wątek. Prawda zabolała, trzeba sie bronić, a kogos kto je demaskuje najlepiej osmieszać. tylko ze to one same sie ośmieszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ode mnie zgapila pierwszą ciążę.  Zaszła 2tyg po mnie. Później, jak znowu zaszlam,  to nic jej nie mówiłam. Synek ma 3mies.  I teraz zgapila od Ciebie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebka z kafe

o już przyszła nasza tropicielka  szwagierkowych teorii spiskowych, specjalistka od "zgapiania" i "papugowania" 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problem "odgapiania" jest niezwykle palący w przedszkolu i pierwszych klasach podstawówki, wtedy się dzieciom wydaje, że stwarzają świat na nowo. Typowy konflikt dotyczy zgapienia różowego sweterka, kredek czy genialnego pomysłu na narysowania kota przez koleżankę, gdy pani każe narysować zwierzę domowe. Jak widać dorosłe kobiety zgapiają ciąże. Dziwne, że nie ma problemów typu "szwagierka zgapiła ode mnie studia na politechnice" albo "szwagierka zgapiła ode mnie pracę, poleciała do korpo, bo ja zarabiam 10 tys". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjlk
Dnia 28.11.2019 o 15:39, Gość Gość napisał:

Problem "odgapiania" jest niezwykle palący w przedszkolu i pierwszych klasach podstawówki, wtedy się dzieciom wydaje, że stwarzają świat na nowo. Typowy konflikt dotyczy zgapienia różowego sweterka, kredek czy genialnego pomysłu na narysowania kota przez koleżankę, gdy pani każe narysować zwierzę domowe. Jak widać dorosłe kobiety zgapiają ciąże. Dziwne, że nie ma problemów typu "szwagierka zgapiła ode mnie studia na politechnice" albo "szwagierka zgapiła ode mnie pracę, poleciała do korpo, bo ja zarabiam 10 tys". 

no bo do "zgapiania" pracy w biedrze, żabce czy na taśmie to chętnych nie ma. To samo dotyczy studiów na politechnice.

Wszak temat "zgapiania" dotyczy tłumoków bez szkoły pracujących w najmniej wymagających intelektualnie zawodach i garkotłuków bez ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ghjlk napisał:

no bo do "zgapiania" pracy w biedrze, żabce czy na taśmie to chętnych nie ma. To samo dotyczy studiów na politechnice.

Wszak temat "zgapiania" dotyczy tłumoków bez szkoły pracujących w najmniej wymagających intelektualnie zawodach i garkotłuków bez ambicji

Ale na przykład taka szwagierka może zgapić niepojscie do pracy i siedzenie z bombelkiem w domu 216 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjlk
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale na przykład taka szwagierka może zgapić niepojscie do pracy i siedzenie z bombelkiem w domu 216 miesięcy.

co racja to racja

nawet podejrzewam, iż wśród mopsowych karyn to dosyć powszechna praktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×