Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebastian

Szansa na coś więcej

Polecane posty

Gość Sebastian

Kiedy dziewczyna mowi, że nie jest gotowa na związek po ostatnich przejściach z facetami jest nadzieję że kiedyś da mi szansa? Jak powinienem się teraz zachowywać wobec niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
5 minut temu, Gość Sebastian napisał:

Kiedy dziewczyna mowi, że nie jest gotowa na związek po ostatnich przejściach z facetami jest nadzieję że kiedyś da mi szansa? Jak powinienem się teraz zachowywać wobec niej?

nie sądze, to wymówka, jak trafi jej sie lepszy to w moment będzie gotowa, z rozkraczonymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
1 minutę temu, Gość ,,, napisał:

nie sądze, to wymówka, jak trafi jej sie lepszy to w moment będzie gotowa, z rozkraczonymi nogami.

Czyli uważasz że bez sensu bym się nadal starał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Sebastian napisał:

Kiedy dziewczyna mowi, że nie jest gotowa na związek po ostatnich przejściach z facetami jest nadzieję że kiedyś da mi szansa? [...]

Wyproszoną, być może. Jeśli zrobiłbyś na niej duże wrażenie, nie wahałaby się. Być może jest jeszcze zbyt emocjonalnie związana z byłym, albo zwyczajnie ''przez kwiatek'' dała Tobie kosza.

Przed chwilą, Gość Sebastian napisał:

[...] Jak powinienem się teraz zachowywać wobec niej?

Poobserwować, jak ona będzie się zachowywać wobec Ciebie, pozostając przez jakiś czas w otoczeniu, ale nie wywierając presji. Jeśli jest Tobą w jakimś stopniu zainteresowana, na pewno to zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
1 minutę temu, akimuszki napisał:

Ja uwazam ze to najlepszy moment aby dzialac.

Kurczę ja właśnie nie wiem no bo mogła mi powiedzieć ze nie jestem w jej typie czy coś a nie że nie jest gotowa i gadać na facetów ze są "źli" ale ze ja się do nich nie zaliczam i jestem spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wg mnie po związku teraz ma ochote poskakać tylko po jakimś choju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
3 minuty temu, Nenesh napisał:

Wyproszoną, być może. Jeśli zrobiłbyś na niej duże wrażenie, nie wahałaby się. Być może jest jeszcze zbyt emocjonalnie związana z byłym, albo zwyczajnie ''przez kwiatek'' dała Tobie kosza.

Poobserwować, jak ona będzie się zachowywać wobec Ciebie, pozostając przez jakiś czas w otoczeniu, ale nie wywierając presji. Jeśli jest Tobą w jakimś stopniu zainteresowana, na pewno to zauważysz.

W dniu tej rozmowy zaprosiłem na domówke i i sylwestra ale to 2 odmówiła ponieważ mieszka bardzo daleko A wiadomo każdy będzie pić ... Jednak do do imprezy nie było komentarza ... Pisać jutro czy będzie czy się nie narzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Sebastian napisał:

[...] Pisać jutro czy będzie czy się nie narzucać?

Nie narzucać, ostatecznie wie, że jest zaproszona. Mógłbyś ewentualnie posłać jakąś luźną zaczepkę, wspomnieć, że się szykujesz i zasugerować, że może się zobaczycie. Jeśli będzie miała ochotę, zapewne skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Przeciez to najbardziej powszechna wymowka i kazdy sie na nia nabiera. Ale tez swiadczy o tym, ze zle cos rozegrales w relacji z ta dziewczyna. 

Jako doswiadczony facet powiem Ci tyle, ze masz tylko jedna mozliwosc. Ochladzasz stosunki do niej i na razie olewasz temat. Okazala Ci brak szacunku. Mierzy Cie ta sama miara co jakis facetow, ktorzy ja skrzywdzili niby, albo po prostu klamie. 
 

Jezeli ja na razie olejesz to byc moze sama zacznie sie do Ciebie odzywac za jakis czas. Jezeli nie to nigdy nie byla zainteresowana. Natomiast teraz postaraj sie pospotykac z innymi dziewczynami. 
 

Wiesz kiedy Twoj problem by nie istnial? Kiedy mialbys wybor pomiedzy brunetka, blondynka czy ruda. Jak bedziesz czesciej wychodzil nawet na glupie kawy z kolezankami, nawet jakis seks bez zobowiazan to zlapiesz naturalny luz w kontaktach z kobietami i twoje myslenie sie zmieni. Bedziesz sie zastanawial czy ta dziewczyna jest odpowiednio dobra dla Ciebie, a nie czy jestem odpowiednio dobry dla tej dziewczyny bo nie mam innych opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nie pytaj na kafe ludzi ws randek. Jak wyjda na jedna raz na pol roku to jest sukces. 
 

Zazwyczaj kobiety tak mowia jak facet pokazuje zbyt duzo slabych cech przy kobiecie, ktora jest pewna siebie i doswiadczona w tych sprawach. Slabe cechy to np. ze szukasz zwiazku najlepiej juz zaraz. Zamiast tego wychodz z zalozenia, ze zobaczymy jak bedzie, czy sie dogadamy. Jest cala masa innych zachowan, ktore moga Cie dyskwalifikowac dlatego doswiadczenie jest tak wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nic do niej nie pisz juz. Ona Ci daje do zrozumienia, ze nie jest zainteresowana. Spotykales sie kiedys z zainteresowana? Ona Ci nic nie odpisze, a jak ja przycisniesz to sie nie zgodzi, standard. 
 

Do przyszlego roku w ogole o niej zapomnij, ona doskonale wie, ze sie Tobie podoba i juz przegrales. Jestes zbyt dostepny dla niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

W ogole zastanow sie. Ona Ci mowi, ze nie szuka zwiazku. Ty powinienes to odbic i powiedziec, ze ty tez nie ale chetnie napijesz sie drinka w sobote z nia i masz randke zalatwiona. Zamiaat tego proponujesz domowke, pozniej sylwestra... Masz juz latke desperata wg mnie u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Wybacz, że się tak rozpisałem autorze ale powiedz więcej o tych spotkaniach. Ile ich było, jak wyglądały ? Całowaliście się w ogóle ?

Mi się ogólnie wydaje, że za szybko się napaliłeś bo dziewczyna jest ładna, zapominając kompletnie o tym jak powinien zachowywać się facet. Czyli mieć wylane w efekt, być konkretny i działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jest gotowa na zwiazek z tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jest gotowa na zwiazek z tobą 

Zapewnie jak spotka odpowiedniego faceta to od razu będzie gotowa. Ta wymowke stosują również faceci, nieraz mówią jednej ze ,,nie są gotowi" a wystarczy ze poznają inna, zaurocza sie i zaraz są z nową panna w związku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Spotkań było z 7 ale między czasie ona próbowała z innym facetem i ja o tym wiedziałem teraz po 2 miesiącach jak jej nie pyklo postanowiłem spróbować ja i wyszło jak wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
1 godzinę temu, Nenesh napisał:

Nie narzucać, ostatecznie wie, że jest zaproszona. Mógłbyś ewentualnie posłać jakąś luźną zaczepkę, wspomnieć, że się szykujesz i zasugerować, że może się zobaczycie. Jeśli będzie miała ochotę, zapewne skorzysta.

Co masz na myśli mówiąc zaczepkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Sebastian napisał:

Spotkań było z 7 ale między czasie ona próbowała z innym facetem i ja o tym wiedziałem teraz po 2 miesiącach jak jej nie pyklo postanowiłem spróbować ja i wyszło jak wyszło 

Nie grzejesz jej, nie ma ikry, ty chcesz na spokojnie ja podejść a tu potrzeba wrażeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
47 minut temu, Gość Sebastian napisał:

Co masz na myśli mówiąc zaczepkę?

Dlaczego nie czytasz tego co napisalem? Przeciez ona traktuje Cie od poczatku jak przyjaciela. Jestes slepy czy niewidomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Najgorsze jest to, ze ty dalej masz na cos nadzieje. Sebastian co jest z toba nie tak? Gdzie szacunek do wlasnej osoby? Ona opowiada Ci o innych a ty czekasz jak jakis pies na ochlapy, ktore komus spadna z talerza. A pozniej dziewczyny traktuja wszystkich z gory, bo takich jak Ty jest wiecej. 
Przemysl sobie wszystko, naucz sie postepowac z kobietami, znajdz zajecie a potem sprobuj z innymi. 
 

7 spotkan stary i pocalowales ja chociaz? To jest pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
2 godziny temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Najgorsze jest to, ze ty dalej masz na cos nadzieje. Sebastian co jest z toba nie tak? Gdzie szacunek do wlasnej osoby? Ona opowiada Ci o innych a ty czekasz jak jakis pies na ochlapy, ktore komus spadna z talerza. A pozniej dziewczyny traktuja wszystkich z gory, bo takich jak Ty jest wiecej. 
Przemysl sobie wszystko, naucz sie postepowac z kobietami, znajdz zajecie a potem sprobuj z innymi. 
 

7 spotkan stary i pocalowales ja chociaz? To jest pytanie retoryczne.

Nie znasz naszej historii od początku więc no.. Pozatym moje spotkania nie polegają na tym by na samym poczaktu ciągnąć dziewczynę do łóżka czy intymnych spotkań... Tu chcę być pewien by kiedyś nie żałować... Na poczatku byłem bie zdecydowany stąd była koleżanką teraz jestem jej pewien kwestia taka cz3go ona oczekuje w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyna cię nie chce, a ty chcesz jeszcze robić z siebie błazna. Odpuść całkiem, tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
3 godziny temu, Gość Sebastian napisał:

Nie znasz naszej historii od początku więc no.. Pozatym moje spotkania nie polegają na tym by na samym poczaktu ciągnąć dziewczynę do łóżka czy intymnych spotkań... Tu chcę być pewien by kiedyś nie żałować... Na poczatku byłem bie zdecydowany stąd była koleżanką teraz jestem jej pewien kwestia taka cz3go ona oczekuje w życiu 

Wszyscy Ci pisza, ze nic z tego nie bedzie, a ty dalej swoje. Wiesz co, idz rob z siebie blazna. Masz zerowe pojecie o kobietach i zachowujesz sie jak desperat. Poswiecilem swoj cenny czas, zeby Ci wytlumaczyc co robisz zle, ale ty chyba po prostu jestes niedorozwiniety. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRer

Wystarczy jak bedziesz w stosunku do takiej kobiety w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×