Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieta

Czy na tym forum są same pra. viki i stare panny?

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

I to się nazywa stalking na forum pod moim adresem..a myślałam,że tylko sąsiadów mam urojonych..

Ale nie robi to już  na mnie wrażenia..ten , kto mnie zna realnie wystarczy..Ci anonimowi z forum są mi obojętni.Dystans do siebie,ludzi i świata bardzo się przydaje w tym chorym społeczeństwie.

Gadasz jak potłuczona, to akurat prawda😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Gadasz jak potłuczona, to akurat prawda😂.

pozdro Dragon luzuj majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No cóż prawda nie sprzedaje się na kafe,ale zdradzane męzatki,kochanice bez skrupułów i obleśni kolesie śliniący się do d.u.p owszem.Dorota, nie przejmuj się patałachami z kafe.Ty jesteś sobą a oni ujadają jak wilki w owczej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek
23 minuty temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

I super..bo ja nie wieszam się na każdym facecie jak połowa z Was, byle portki w domu mieć..bo bez faceta przecież jesteście nikim..więc więcej dla Ciebie...Potrafię kochać ,ale nie preferuje chorych relacji..i bez szacunku,bez miłości w takie nie wchodzę.Miłego dnia😀

Stara klapa pieprzy jak potłuczona... XD skoro miałaś tyle takich super relacji to chyba jednak nie były takie super... Gdyby tak było to byś miała kogoś na stałe... Pełno chorych bab tutaj... Świętojebliwych albo po prostu tępych dzid... Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
Przed chwilą, Gość Dupek napisał:

Stara klapa pieprzy jak potłuczona... XD skoro miałaś tyle takich super relacji to chyba jednak nie były takie super... Gdyby tak było to byś miała kogoś na stałe... Pełno chorych bab tutaj... Świętojebliwych albo po prostu tępych dzid... Taka prawda

Bardziej tępi i wstrętni są tacy jak ty. Pełno sfrustrowanych dekli z pełnymi jajami i smetmym bolcem. Jedyne co wam pozostaje to stalking i internetowe podziemie czyli jedyne miejsce gdzie możecie poczuć się kimś. Żal mi takich wypierdów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Beka napisał:

Bardziej tępi i wstrętni są tacy jak ty. Pełno sfrustrowanych dekli z pełnymi jajami i smetmym bolcem. Jedyne co wam pozostaje to stalking i internetowe podziemie czyli jedyne miejsce gdzie możecie poczuć się kimś. Żal mi takich wypierdów. 

To akurat w punkt,,bo stalking tu pokazuje kolejne oblicze.Kto wie to wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Dupek napisał:

Stara klapa pieprzy jak potłuczona... XD skoro miałaś tyle takich super relacji to chyba jednak nie były takie super... Gdyby tak było to byś miała kogoś na stałe... Pełno chorych bab tutaj... Świętojebliwych albo po prostu tępych dzid... Taka prawda

leipeij ...ić się z żonatym albo być jedną z dziesięciu męża.hohoho..znawca k.u.r.e.w się znalazł..co razi go kobieta co majt nie luzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek

No ale doprawdy ta baba tak głupio gada że nie da się tego nie skomentować... Gdybym spotkał ja w realu dosral bym jej tak samo jak tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssij gucz

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
1 minutę temu, Gość Dupek napisał:

No ale doprawdy ta baba tak głupio gada że nie da się tego nie skomentować... Gdybym spotkał ja w realu dosral bym jej tak samo jak tutaj

I to zrobiłeś..bo majt nie zluzowała.,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież

lepiej d.u.p.e.k się nie pogrązaj bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek

Gdyby miała takie wspaniałe związki to może jednak by się nie rozpadały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem
3 minuty temu, Gość Dupek napisał:

Gdyby miała takie wspaniałe związki to może jednak by się nie rozpadały? 

a nie [pomyślisz,że może się wypaliły??jak u mnie po 10 latach bez ślubu..i każdy żyje jak chce i nikogo nie obraża.Coś się na nią tak uwziął,co????lepiej być samemu niż żyć z kimś bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroto czemu nie z konta?
10 minut temu, Gość Gość napisał:

leipeij ...ić się z żonatym albo być jedną z dziesięciu męża.hohoho..znawca k.u.r.e.w się znalazł..co razi go kobieta co majt nie luzuje

Szczera do bólu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroto czemu nie z konta?
4 minuty temu, Gość ja rozumiem napisał:

a nie [pomyślisz,że może się wypaliły??jak u mnie po 10 latach bez ślubu..i każdy żyje jak chce i nikogo nie obraża.Coś się na nią tak uwziął,co????lepiej być samemu niż żyć z kimś bez miłości

No przecież ty nie kochanka. Dziewica z w wyboru 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

Spoko..niech się bawią..sprawa i tak zgłoszona..dalej..A IP koledzy w pracy namierzają.Nara

3 minuty temu, Gość Doroto czemu nie z konta? napisał:

Szczera do bólu😂

 

3 minuty temu, Gość Doroto czemu nie z konta? napisał:

Szczera do bólu😂

 

11 minut temu, Gość Dupek napisał:

Gdyby miała takie wspaniałe związki to może jednak by się nie rozpadały? 

 

j

3 minuty temu, Gość Doroto czemu nie z konta? napisał:

No przecież ty nie kochanka. Dziewica z w wyboru 😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

Spoko..niech się bawią..sprawa i tak zgłoszona..dalej..A IP koledzy w pracy namierzają.Nara

3 minuty temu, Gość Doroto czemu nie z konta? napisał:

Szczera do bólu😂

 

3 minuty temu, Gość Doroto czemu nie z konta? napisał:

Szczera do bólu😂

 

11 minut temu, Gość Dupek napisał:

Gdyby miała takie wspaniałe związki to może jednak by się nie rozpadały? 

 

j

3 minuty temu, Gość Doroto czemu nie z konta? napisał:

No przecież ty nie kochanka. Dziewica z w wyboru 😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie mam stalking

halo policja? prosze przyjechać na kafeterje XD ktoś tu mnie śledzi i odczuwam zagrożenie XD beka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość w dupie mam stalking napisał:

halo policja? prosze przyjechać na kafeterje XD ktoś tu mnie śledzi i odczuwam zagrożenie XD beka XD

tu nie chodzi o policję-wystarczą dobrzy informatycy w pracy i po nitce do kłębka można wiele znaleźć dowodów na stalking i nie tylko na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Doroto, nikt tu
6 minut temu, Gość ktoś napisał:

Spoko..niech się bawią..sprawa i tak zgłoszona..dalej..A IP koledzy w pracy namierzają.Nara

 

 

 

j

 

Ciebie nie obraza. Sama się ośmieszasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tu nie chodzi o policję-wystarczą dobrzy informatycy w pracy i po nitce do kłębka można wiele znaleźć dowodów na stalking i nie tylko na kafe.

I co każdy ma jej pisać jaka mądra jest? Przecież ma dystans. A ona pieprzy głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama się wystawiasz. Ta sama śpiewka. Dystans, możesz mieć kogo chcesz. To dlaczego nie masz? 

o ile sobie przypominam to kafe to FORUM do wyrażania myśli wszystkich ludzi wolnych,zajetych czy tych z układów-kochanek,zdradzanych itp itd.Ona myśli tak, a ja tak,każdy żyje tak jak chce i ma prawo.Wiec h.u.j ci do tego czy ma czy nie ma kogoś, bo tak chce.popisówka dzisiaj była ludzi z tego szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama się wystawiasz. Ta sama śpiewka. Dystans, możesz mieć kogo chcesz. To dlaczego nie masz? 

o ile sobie przypominam to kafe to FORUM do wyrażania myśli wszystkich ludzi wolnych,zajetych czy tych z układów-kochanek,zdradzanych itp itd.Ona myśli tak, a ja tak,każdy żyje tak jak chce i ma prawo.Wiec h.u.j ci do tego czy ma czy nie ma kogoś, bo tak chce.popisówka dzisiaj była ludzi z tego szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I co każdy ma jej pisać jaka mądra jest? Przecież ma dystans. A ona pieprzy głupoty. 

a gdzie napisała,że chce by jej pisać.K_U_R_W_A ludzie ogarnijcie się.Trzymam kciuki-namierz gnoja

 

2 minuty temu, Gość Ależ Doroto, nikt tu napisał:

Ciebie nie obraza. Sama się ośmieszasz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a gdzie napisała,że chce by jej pisać.K_U_R_W_A ludzie ogarnijcie się.Trzymam kciuki-namierz gnoja

 

 

Dystansu Doroto, ty już nie pamiętasz co wypisujesz. Skończ na dziś. Ja bym ciebie nie chciał nigdy w zyyyyccciiiiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a gdzie napisała,że chce by jej pisać.K_U_R_W_A ludzie ogarnijcie się.Trzymam kciuki-namierz gnoja

 

 

Dorota a co o Agatce pisałaś? Ze ty wolisz Dorote czyli siebie, jak Agatke. Bo ty mundra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy pråvik
2 godziny temu, Gość Ankieta napisał:

Czy na tym forum są same pra. viki i stare panny?

Pråvik 35 letni melduje się 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dorota a co o Agatce pisałaś? Ze ty wolisz Dorote czyli siebie, jak Agatke. Bo ty mundra. 

Ja te ż wybieram siebie niż inną babe,lesbą nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja te ż wybieram siebie niż inną babe,lesbą nie jestem

Myślałem, ze wolisz czytać. A ty minety sobie walisz😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dorota musi być niezła szprycha, ale taka troche odrealniona sie wydaje, no i za dużo tych och achów - rzygam tęczą. Poza tym spoko babeczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×