Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głarana

Ile czasu po porodzenie Wasi Mężowie zaczynają domagać się seksu?

Polecane posty

Gość joasia
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Piszesz to z walsnego doswiadczenia? Bo chcialam sie tylko dowiedziec kto zajmuje sie dzieckiem skoro we dwojke jestescie pod prysznicem 😂😂😂

Ja probowalam w 8 I 10 tyg po porodzie ale niestety za bardzo mnie bolalo. Zastanawiam sie czy  dac sobie czas a moze isc do ginekologa z tym problemem.

A co to za problem, jak dziecko śpi? Też się bzykamy pod prysznicem i nie wiem, co w tym dziwnego. (Chyba, że ktoś preferuje tylko łóżko i pod kołdrą, to może to faktycznie dziwić;))Nasz syn jak się urodził to przesypiał 3-4 godziny ciągiem, a to wystarczy na bzykanko. Dziecka nie masz cały czas przy cycku, żeby nie móc wygospodarować chwili dla męża i na seks. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A no widzisz moje w dzien nie spi a w nocy sie obudzi kiedy kolo niego nas nie ma, wiec tak caly czas ktos jest z dzieckiem. Poza tym juz zdazylo jej sie zadlawic jak ulala przez sen wiec nie wyobrazam sobie baraszkowac pod prysznicem kiedy ona spi. Moze w przyszlosci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gra
6 godzin temu, Gość Zonka napisał:

Kilka dni po porodzie robilam mu lodzika i dobrze ręka, a dopiero 3 tyg po baraszkowalismy. Uwielbiam seks z mężem. Nawet totalne zmęczenie mi nie przeszkadza, na szybki numerek zawsze znajdzie się czas. Można sie pobzykac np. Pod prysznicem. Nie musial ani nie musi sie niczego domagac. Nie rozumiem kobiet, ktore nie lubia seksu i unikaja zblizen. Moze to kwestia przyrodzenia i umiejetnosci meza - moj jest dobrze obdarzony i umie sie mna zajac, jego pieszczoty to odlot. 😍

Nie wierze ze to napisała kobieta, jakiś cymbał z ciebie człowieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nochybanie

Wcale się nie domagał . Czekał aż ja będę na to gotowa fizycznie i psychicznie . 

 

Mój mąż nie traktuje mnie jak przedmiot . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, trzeba odczekać 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dewoty
14 godzin temu, Gość Gra napisał:

Nie wierze ze to napisała kobieta, jakiś cymbał z ciebie człowieku 

Bo co, bo lubie seks? Narzekajcie dalej na mężów co was walą po rogach. Dewoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

My czekaliśmy grzecznie z mężem do kontroli u ginekologa po 6 tyg. choć ochota była już wcześniej. Po pierwszym porodzie z nacięciem krocza seks był bolesny. Pomogły masaze z maścią nagietkową. Po kolejnych porodach sn nie było problemu z powrotem do życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×