Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eho

co piata kobieta w Polsce została zgwałcona

Polecane posty

Gość eho

to czemu tyle duzo samców jest anie siedzą w wiezieniach ?? Powini takich  zapuszkowac na 5 lat  przynajmniej kobiety by zostały dla normalnych apatola by siedziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja zostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja zostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teldar

same dajecie szpary po pijaku a potem płacz że zgwalcona, głupie próżne cípy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Kobiety sanie odpowiedzialne ktoś wam krzywdę zrobił a w większości przypadków nie zgłaszają tego na policje .. Facet chodzi powolności oprawca który moze inna skrzywdzić .. i to w większości przypadków . Zawiodłem sie na kobietach ze chronią bandytów że im pozwalają nato 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

a te męskie coś co się dopuściły tego nawet po pijaku powinny kiblować ze 2 lata w pace i grysc druty. meskie pseudo samce umiace tylko zabrac godnosc kobiecie zamiast jej dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to hooje

same dają cípy a potem wyrzuty sumienia to trzeba zwalić na samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiim

szpary są po to aby były ruhane, przeżywacie jak mrówka okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

a ty co musisz wszędzie wsadzić ? do  zmarłej tez byś wsadził? sam jestes tepy jak kilo lajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

kobieta jest po to by kochać a ty masz szparę dajesz koledze ? chyba masz coś nie tak z łbem.  głupi prostak niewyedukowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gwałt jest wtedy kiedy po się kobieta rozmysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

takie głupie pindolenie rozmyśli się .. trzebabylo  ja pokochac wtedy by sie nie rozmysliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze

Tak faktycznie moja wina jak jakis oblech wsypal mi narkotyk g w a l t u do drinka.Tak wszystko moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Nie twoja wina ale miałaś to zgłosić !! . Dałaś sie skrzywdzić mu  tak to twa głupota ze  nie dopiłaś drinka i ze sama byłaś .. ale miałąs to zglosic tylko tyle niech gnida idzie siedziec ..niech lokal przetrzepia sprawdza a tak to wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole iść do burdelu
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Gwałt jest wtedy kiedy po się kobieta rozmysli.

albo jak już wytrzeźwieje, tępe kuurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk w zagrodzie
13 minut temu, Gość eho napisał:

takie głupie pindolenie rozmyśli się .. trzebabylo  ja pokochac wtedy by sie nie rozmysliła

może dała szpary ale pomyślała potem że może nie powinna = gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

faceci powini siedzieć za kratami wtedy by siebie nazywali tępakami :)) tam by wam najlepiej było . nie niszczyli byscie dobra u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk w zagrodzie
6 minut temu, Gość co jeszcze napisał:

Tak faktycznie moja wina jak jakis oblech wsypal mi narkotyk g w a l t u do drinka.Tak wszystko moja wina.

trzeba było nie spuszczać z oka drinka tępa cípo, to by ci nie dosypał, wy kuurwy zawsze szukacie winnego w kimś innym, zamiast BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO I CZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

jak sie zgodziła to tak . ale jak ktos wsypał cos to sory taki tylko do łągru na 5 alt albo i lepiej jak wiecej dziewczyn . Moze a moze  ja uwiodłeś  pobawiłeś sie sila wmuwiles ze ma ci dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie winne
3 minuty temu, Gość eho napisał:

faceci powini siedzieć za kratami wtedy by siebie nazywali tępakami :)) tam by wam najlepiej było . nie niszczyli byscie dobra u kobiet

Nie ubierać się jak próżne kuurwy, nie kręcić doopą i nie chlać i potem nie dawać doopy po pijaku to nie będzie gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Wilk zachowaj kulturę . sam jesteś tępakiem . Widać to po sposobie wyrażania emocji  powines ja przeprosić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

jakos musza znajsc faceta . a ze najwieksze macho i pseudo samce sa nazabawach i musza wszedzie sie dophac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruj się rozumem
2 minuty temu, Gość eho napisał:

jak sie zgodziła to tak . ale jak ktos wsypał cos to sory taki tylko do łągru na 5 alt albo i lepiej jak wiecej dziewczyn . Moze a moze  ja uwiodłeś  pobawiłeś sie sila wmuwiles ze ma ci dać .

głupia zawsze głupia, nie grajcie wy durne kuurwy ofiar ciągle bo to jest żałosne, same stwarzacie hoojowe podbramkowe sytuacje a potem płacz i lament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
2 minuty temu, Gość eho napisał:

Nie twoja wina ale miałaś to zgłosić !! . Dałaś sie skrzywdzić mu  tak to twa głupota ze  nie dopiłaś drinka i ze sama byłaś .. ale miałąs to zglosic tylko tyle niech gnida idzie siedziec ..niech lokal przetrzepia sprawdza a tak to wiesz..

Ale wiesz,bylam z tym CALKIEM sama.To byl ktos,komu moja rodzina bezgranicznie ufala.Jak powiedzialam co zaszlo to dostalam w pysk,ze takiego wspanialego czlowieka oczerniam.On mojej rodzinie nagadal na mnie tak,ze wszyscy jemu uwierzyli a mi nikt.W nikim nie mialam wsparcia i bylam wtedy jeszcze bardzo mloda.Nagle caly swiat mi sie zawalil i nikt sie za mna nie wstawil.Czulam sie jak taki zwyczajny kawalek g o w n a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk w zagrodzie
3 minuty temu, Gość eho napisał:

Wilk zachowaj kulturę . sam jesteś tępakiem . Widać to po sposobie wyrażania emocji  powines ja przeprosić ..

moge się wysrać do twojego ryja feministyczna tępa su'ko, zamiast szukać winnych popatrz w lustro, wy kuurwa ciągle bidne i poszkodowane, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

 Mądrzy też są głupi w miłości .. poprostu jesteś hamem i  wykorzystałeś kobiete i przyjmij to do świadomości ! według mnie  powines  trochę posiedzieć i niezaciagac kobiety do przy bramkowych sytyuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

nie mozesz sie wysrać  bo masz nie dorozwinieta glowe . nie niej estem kobieta tepie meskie gowna które nieszanuja kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość wilk w zagrodzie napisał:

moge się wysrać do twojego ryja feministyczna tępa su'ko, zamiast szukać winnych popatrz w lustro, wy kuurwa ciągle bidne i poszkodowane, żałosne

Wyposzczona szowinistyczna kur.wa z ciebie, każda się brzydzi takiego ścierwa jak ty i dlatego rozgrzeszasz gwałty bo w zasadzie tylko tak mógłbyś zaru.chać fraj.erze, ale wiesz, że sąd by uznał to za gwałt ze szczególnym okrucieństwem patrząc na twój zje.bany ryj i 15 lat byś dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość wilk w zagrodzie napisał:

moge się wysrać do twojego ryja feministyczna tępa su'ko, zamiast szukać winnych popatrz w lustro, wy kuurwa ciągle bidne i poszkodowane, żałosne

Wyposzczona szowinistyczna kur.wa z ciebie, każda się brzydzi takiego ścierwa jak ty i dlatego rozgrzeszasz gwałty bo w zasadzie tylko tak mógłbyś zaru.chać fraj.erze, ale wiesz, że sąd by uznał to za gwałt ze szczególnym okrucieństwem patrząc na twój zje.bany ryj i 15 lat byś dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz rozumem
10 minut temu, Gość eho napisał:

 Mądrzy też są głupi w miłości .. poprostu jesteś hamem i  wykorzystałeś kobiete i przyjmij to do świadomości ! według mnie  powines  trochę posiedzieć i niezaciagac kobiety do przy bramkowych sytyuacji

Baba wykorzystuje faceta a facet babe, co tu nowego? Tak jest od tysięcy lat. Naiwna jesteś bo masz srajfona i myślisz że to jakaś cywilizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×