Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eho

co piata kobieta w Polsce została zgwałcona

Polecane posty

Gość eho

Od tysiecy lat  faceci bija kobiety gwałca i niszczą to co wnich piekne .  i przez tysiace lat  BYło to patalogia a jak beda ludzie jak ty to beda i kolejne lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyż to nie jest piękne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, jakoś mnie te dane nie szokują. Nie od dziś wiadomo, że faceci to bydło 🙂  Niestety przez takich mentalnych impotentów jak chociażby ci wypowiadający się w tym wątku, kobiety boją się zgłaszać gwałtów na policję - tylko 20% takich spraw toczy się w sądach. Facet to istota na tyle uboga emocjonalnie, że nie ma pojęcia czym dla kobiety jest wykorzystanie seksualne wbrew jej woli. Takie sytuacje zostawiają trwałą skazę na psychice i niestety kobieta po takim traumatycznym doświadczeniu może już nigdy nie być w życiu szczęśliwa. Mało tego, większość chłopów uważa, że to wina dziewczyn, no bo ciągle tylko kuszą urodą a nie chcą "dawać" dobrowolnie. Po prostu w głowie mi się to nie mieści jak strasznie trzeba być wyzutym z empatii, żeby zasugerować coś takiego ofierze gwałtu. Dla mnie tacy "ludzie" to mniej niż zero. Nie mają tu znaczenia żadne "sprzyjające" okoliczności typu: impreza, alkohol, wyzywający strój czy zachowanie - to nie jest ŻADNE usprawiedliwienie na przemoc. Zrozumcie jełopy - JAK KOBIETA MÓWI NIE, TO ZNACZY NIE. Ma prawo się wycofać w każdej chwili, nawet jeśli rozpaliła Was już do czerwoności. Jeśli nie uszanujecie jej odmowy i bierzecie ją siłą, to nie tylko dopuszczacie się przestępstwa, ale przede wszystkim wyzbywacie się człowieczeństwa. W takich przypadkach nie ma półśrodków - wina leży tylko i wyłącznie po stronie agresora i dopóki tego nie pojmiecie, to na szacunek nie macie co liczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Bardzo mądre słowa Szkoda ze tyle pięknych i dobrych kobiet zostało pozbawionych szansy na szczęście. Bardzo to smutne  ze  Bogaci sie bawią i niszczą innym życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×