Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleeee

Wybrała ohydnego zboka zamiast mnie

Polecane posty

Gość bleeee

Miałem super koleżanke, niby inteligentna, miła i bardzo urocza jednak zawszę brała mnie jedynie za kolegę a nawet jak raz jej koleżanka powiedziała mi że ona chyba mnie lubi to nie uwierzyłem. A jak jej powiedziałem prawdę to ona nie była pewna tego bo niestety jest jeszcze taki gość który też jest jej kolegą jednak od nie dawna i on prawie odrazu do niej zarywał dlatego uważa go za lepszego.

Obrzydliwy jest ten gość, ma 20 lat a wygląda na 30 w dodatku jego strona facebookowa jest po prostu okropna, co drugi post to o seksie i to przez okres kilku lat czyli przed tym kiedy znał moją koleżanke, ja nie mam pojęcia jak ona może mu ufać. Niby nie są razem ale boje się że będą a ona raczej z nim nie  spała bo dobrze ją znam i jest porządną dziewczyną która jedynie by tylko zgodziłaby się na stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jest naiwna, pewnie leci na jego wygląd bo na co jeszcze jeżeli jest taki jak opisujesz tępym prymitywem. Widocznie ona jeszcze nie dostawała po tyłku od takich facetów albo nie dostała wystarczająco mocno , widocznie musi najeść się gówna od prymitywnych zboków żeby coś zrozumieć. Nic na to nie poradzisz i nijak jej nie przekonasz dopóki ona sama nie dostanie lekcji życiowej. Tak że odpuść bo rozwalisz głowę o ściąnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee
48 minut temu, Gość ... napisał:

Jest naiwna, pewnie leci na jego wygląd bo na co jeszcze jeżeli jest taki jak opisujesz tępym prymitywem. Widocznie ona jeszcze nie dostawała po tyłku od takich facetów albo nie dostała wystarczająco mocno , widocznie musi najeść się gówna od prymitywnych zboków żeby coś zrozumieć. Nic na to nie poradzisz i nijak jej nie przekonasz dopóki ona sama nie dostanie lekcji życiowej. Tak że odpuść bo rozwalisz głowę o ściąnę.

Dziękuje że odpowiedziałeś, martwi mnie że nie mam już szans by być z nią a szkoda bo ja bym był bardzo dobry dla niej. Jedyne co się kiedyś dowiedziałem ale trochę za póżno to jest to że ja się jej też podobam ale widocznie przy nim nie mam szans bo ja wyglądam młodziej niż na mój wiek a on wygląda bardziej dojrzale jednak na pewno ja jestem bardziej rozsądny od niego.

Nie chciałbym za bardzo odpuśćić bo to jest jedyna dziewczyna która mnie rozumie i odciełem się od reszty znajomych dla niej ale niestety nie docenia tego i chyba wybierze jego jeśli już nie wybrała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
1 godzinę temu, Gość bleeee napisał:

 

Nie chciałbym za bardzo odpuśćić bo to jest jedyna dziewczyna która mnie rozumie i odciełem się od reszty znajomych dla niej ale niestety nie docenia tego i chyba wybierze jego jeśli już nie wybrała 😕

Ale nie rozumiem, dlaczego odciąłeś się dla niej od znajomych? W czym oni preszadzali waszej znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Gość na moje oko to ty po prostu nie potrafisz poderwać dziewczyny. Przyszedł taki co umie i ma. Im on jest gorszy tym lepiej dla ciebie to może z nim zerwie i jeszce być może będziesz miał szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×