Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANNA

po30-dzieci

Polecane posty

Gość ANNA

Witam wszystkie Panie,

Mam dylemat nt związku i dzieci.  Od zawsze chciałam je mieć i chcę.

Jestem w  stałym związku od 3 lat, czyli wystarczająco długo aby podjąć kroki, żeby założyć rodzinę, no i czas na dzieci, ja tak czuje. Rozmawiałam z partnerem nt jak on to widzi, nasz związek, że już by się przydało jakieś kroki podjąć, mieć dzieci itd. Przecież ja w przyszłym roku będę miała 30 lat,  a na ciąże trzeba mieć zarezerwowane 9 miesięcy. A chciałabym mieć minimum 3 dzieci. 

No i zonk bo co ja słyszę, od mojego partnera 'że on nie jest gotowy na dzieci (on ma 34 lata), że muszę się nastawić, że będę musiała jeszcze poczekać na ślub i dzieci. No i się trochę mi przykro zrobiło. W sumie nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć dzieci, iść do przodu, a ja czuję, że stoję w miejscu z facetem który nie wie czgo chce. Dziecko to odpowiedzialność ale w  wieku 34 lat jak można sie zastanawiać i czegokolwiek obawiać? 

Zawsze chciałam mieć pełną rodzinę, szczerze nie wiem czy jest sens kontynuować związku z kimś kto tej rodziny nie chce mieć, a zmuszać nikogo nie będę, ani namawiać. 

Czy Wy drogie Panie rodziłyście po 30? Macie więcej niż 2 dzieci?

Szczerze mam wrażenie, że w tym związku co jestem to w pewnym momencie 'obudzę się z ręką w nocniku", że nie będzie ani dzieci ani faceta. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko mnóstwo kobiet rodzi po 30,w tym ja. Nie wiem jest Twoim problemem a to, że być może Twój facet na dziecko nigdy nie będzie gotowy. Porozmawialabym jeszcze raz ale z prośbą aby się określił czy i kiedy te dzieci chce mieć. Wszelkie "kiedyś", "nie wiem" etc uznałabym za sygnał do ewakuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po 30 różnie bywa. Większość kobiet oczywiście bez problemów zachodzi w ciąże, ale jeśli chcesz trójkę to musisz poważnie porozmawiać ze swoim facetem.

Jesteście dorośli i na tyle długo ze sobą, że facet powinien już wiedzieć, czy chce ślub i dzieci. Musisz go przypiąć do muru i dać ultimatum. Albo jakieś konkretne decyzje co do przyszłości, albo wycofujesz się z tej zabawy. Współczuję, że jesteś w takiej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×