Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmm

Jak on mnie odbiera?

Polecane posty

Gość Gość

Co niby chłopak ma sobie myśleć? Fajnie spędzaliście czas, oboje mieliście na siebie ochotę i przyjemność z seksu. Co tu myśleć albo dorabiać ideologię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajdak
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kolejny zakompleksiony koniotrzep w akcji.

Synek  koniotrzep powiadasz? Mam zdecydowanie więcej lat jak ty małolacie. Miałem zdecydowanie więcej kobiet jak ty lat synku, na drugi raz pomyśl zanim coś napiszesz. Bez odbioru głupoty pryszczatych mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Łajdak napisał:

Synek  koniotrzep powiadasz? Mam zdecydowanie więcej lat jak ty małolacie. Miałem zdecydowanie więcej kobiet jak ty lat synku, na drugi raz pomyśl zanim coś napiszesz. Bez odbioru głupoty pryszczatych mnie nie interesują.

Mylisz się pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co niby chłopak ma sobie myśleć? Fajnie spędzaliście czas, oboje mieliście na siebie ochotę i przyjemność z seksu. Co tu myśleć albo dorabiać ideologię? 

Masz racje. Po prostu po tak długim czasie, od razu zgodziłam się zostać na noc. To nie wyszło nam emocjonalnie. Po prostu zapytał czy zostanę. Może jakbyśmy się na siebie rzucili to bym inaczej do tego podchodziła. A tak boje się ze uzna ze takie rzeczy są dla mnie nieważne i ze jestem jak mu się zachce. Spróbuje się zdystansować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajdak
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mylisz się pajacu.

Pryszczaty ciągnij smugę. Powtarzam BEZ ODBIORU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Pamietam twoje poprzednie tematy, jak to facet cie olal, tez nie moglas tego przezyc i chcialas wyjasnienia. Potem ci napisal zyczenia na fb i ty juz go atakowalas wiadomisciami. Chcialas sie spotkac jak bedziesz u niego w miescie, ale cie zbyl, ze wyjezdza na wakacje. Po co ty sie torturujesz? Widzisz, ze facet ma na ciebie wywalone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Łajdak napisał:

Pryszczaty ciągnij smugę. Powtarzam BEZ ODBIORU!

Nie rozumiem tego bełkotu cipciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×