Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elka

Czy w bloku można puszczać głośno muzykę do 22?

Polecane posty

Gość Elka

Pytam bo sąsiadka do mnie wydzwania i mi grozi że wezwie policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Nie można. Są normy środowiskowe mówiące o głośności w danych godzinach, a pojęcie cisza nocna, to pojęcie bardziej umowne. Sąsiadka może jak najbardziej wezwać policję, a ty możesz zostać ukarana mandatem. Ponadto może cię pozwać do sądu pod zarzutem nie stosowania się do zasad współżycia społecznego. Plują się tutaj niektórzy, że jak mieszkasz w bloku, to się dostosuj. Właśnie dostosuj. Bo jakkolwiek dzieci na placu zabaw , czy normalnych odgłosów dotyczących życia, bo przecież na paluszkach nikt w domu nie chodzi, czepiać się nie można i trzeba się dostosować, to darcia się dzieciarni centralnie pod oknem i męczenie się przy głośnej muzyce sąsiada tolerować nie trzeba. To ty masz się z muzyką dostosować i dać odpocząć innym. Kup sobie dobre słuchawki jak lubisz, kiedy ci wali decybelami po łbie. Ty w domu słyszysz muzykę, a sąsiad słyszy jeden wielki huk i ma wrażenie młota pneumatycznego na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra

Teoretycznie można, a praktycznie wiadomo, że w...ia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kij

Nie chciałabym takiego sąsiada, uchroń mnie od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mozna tylko do pewnego stopnia. Jak jest za glosno to w poludnie nawey moga co wlepic mandat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja puszczam głośno muzykę i mam gdzieś co myślą sąsiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A Ty sama nie umiesz zrozumieć, że komuś to może przeszkadzać, tylko trzeba wzywać do Ciebie policję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twrayjejrrhdu

Po co głosno w ogole? Nie mozesz normalnie posluchac? A niee zapomnialam trzeba sie popisac jakiej muzyki sie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko uważaj, żeby się ta pani sąsiadka z kimś na górze nie umówiła, kto Ci będzie drewniakami nad głową chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli zakłócasz mir domowy, policja interweniuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawniczka
28 minut temu, Paulinka_Naughty_Girl napisał:

od 6 rano do 22giej obowiazuje cisza nocna. do 22giej mozesz puszczac ile wlezie, a w sobote nawet dluzej i takie jest prawo, policja NIE MOZE zrobic nic. 

Znawczyni się znalazła. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

 

nie, nie można głośno. słuchaj muzyki tak, aby nikomu tym nie przeszkadzać.  Miałam takiego co grał głośno . Nic nie dawało rady bo tuman jakiś nie rozumny był . Przyjechali parę razy policjanci i jakoś zrozumiał jak głośno może puszczać muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie ma czegoś takiego jak cisza nocna. Jest zakłócanie miru domowego, a mir można zakłócać o dowolnej godzinie. 😉 Jak chcesz puszczać muzykę na pełną ...ę to kup sobie dom wieśniaku. Mieszkając w bloku z innymi ludźmi tuż za ścianą obowiązują pewne normy współżycia sąsiedzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thffh

Możesz grać na fula od 6-22 i nikt Ci nic nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Paulinka_Naughty_Girl napisał:

od 6 rano do 22giej obowiazuje cisza nocna. do 22giej mozesz puszczac ile wlezie, a w sobote nawet dluzej i takie jest prawo, policja NIE MOZE zrobic nic. 

Ależ może - zakłócanie odpoczynku sąsiadom podlega karze o dowolnej porze. 

Zakłócanie spokoju jest pojęciem zdecydowanie szerszym niż zakłócanie ciszy nocnej.

"Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×